La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1730 Culés

konto usunięte

0

Komisarz europejski Johansson przedstawiła też dodatkowy plan finansowy dla migrantów. Jest szacowany na 700 milionów euro. 350 mln. pójdzie na wynajem hoteli (25 000 łóżek) i na „kieszonkowe” dla migrantów. Druga połowa pieniędzy na stworzenie 5 nowych ośrodków dla migrantów w Grecji jeszcze w tym roku.
Na program „dobrowolnego powrotu migrantów do kraju pochodzenia” przeznaczono 10 milionów euro. Przewiduje on wypłatę po 2000 euro na osobę dla grupy 5000 osób, które zdecydują się wrócić do swoich krajów. 20 mln euro zasili Frontex i urzędy azylowe.
Zamiast te pieniądze przeznaczyć na walkę z koronowirusem to na imigrantów idzie, niech sobie ich do domu wezmą i się nimi zajmują urzędasy unijne, ładnie ich Turcja wykiwała pieniądze wzięła i imigrantów wypuściła. Więcej socjalu na imigrantów a na pewno się odwdzięczą.

0

@ArdoFCB jakby tą kasę zainwestowali na tratwy dla tych nierobów i ich wysłali za morze to bym jeszcze zrozumiał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?