ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@plutonio no tak , dlatego zawsze przeciwna drużyna ma przewage dwóch zawodników w ataku bo przecież lepiej mądrze stać...
2
@Midast przecież drugi karny dla Atleti byl oczywisty . To tylko i jedynie głupota Semedo .
0
@K23K Puiq ma 14 lat a polowa składu 50 XD
3
Narazie najlepszym zawodnikiem Barcy jest Diego Costa a najlepszym Atletico Arturo Vidal .
0
@snake99 Rakitic lepiej gra niż Vidal .
4
W sumie nie dziwię się że Setien dodaje czwartego pomocnika . Ktoś za Messiego i Suareza musi biegać przecież.
1
@sendesara niech go dadzą na DMa albo bok obrony , można tam spróbować skoro już nie chcą żeby napastnik grał na swojej pozycji .
4
Przeciwko Atleti potrzeba skrzydlowych zeby wygrywali pojedynki w.bocznych sektorach i trzena grac ofensywnie a my 4 pomocnikamu bez skrzydeł.
Pewnie bedzie wieszke posiadanie i 0 bramek ale najwazniejszy jest styl i % posiadania piłki przecież.
0
@Midast Alba byl napastnikiem a Cucurella to juz nie obrońca tylko skrzydlowy .
2
@MarioVeB! Za Griezmanna , zapewne z powodzeniem i lepszym skutkiem .
18
Jakby mial chociaz te 30 lat to Barca by go wziela .
1
@Chakalaka codziennie jakis kawalek Pantery leci u mnie w pracy z głośnika, szkoda że na reaktywacje itp nie ma szans z wiadomych przyczyn .
1
@El dominatore do Celty xd
1
Biorac pod uwage brak jakiegokolwiek progresu w jego grze przez ten okres to 70 mln za niego to deal życia.
1
@Cobra303 za to widzimy na boisku jak opuszcza głowę w dół.
1
@Piotr777 w pojedynkę ale niech też dziękuje Barcelonie że wszyscy grają pod niego , bo często piłkarze mają leosze opcje do podania czy strzelenia bramki a grają na niego.
A kapitanem , liderem jest słabym, nie trzeba tego kwestionować.
0
@RomanHoffer we Francji Intersport :D
2
@Coutinho007 nie kazdy , chcialem pozostania Valverde chociaz do konca sezonu .
0
@IMBALEO Umtiti z Pique zawalili bramkę
27
@BarcaInfo cholera a liczyłem że uda się go sprzedać i kupić Banegę albo Parejo
0
Jeden problem siedzi w naszym zespole od dawna czyli nie pomagający w defensywie Messi z Suarezem . Przez to w środku nas klepią , zajeżdżają , rozciągają grę i jesteśmy w dupie .
Każda drużyna z którą gramy atakuje zawsze w przewadze i dopóki Messi z Suarezem grają w Barcelonie to w defensywie będzie ch..
3
@mr_robot chyba nie zapłaciliśmy wystarczająco tym piłkarzom że grają padakę jakby im sie nie chciało
0
@kamilo0066 na plus Suarez , Messi i Rakitic
3
@Cochise kibice teraz powinni byc zadowoleni . Kiedy Valverde byl trenerem to mowili ze styl ważniejszy od wyniku . No to mają teraz posiadanie , kilka strzalow, koleczek Arthura ladnych dla oka i przegrane mistrzostwo .
3
@Bobo25 jestem ZA
2
@Cochise Puig przed zmianą nic nie grał, w dodatku gracze Celty nie mieli problemu przejść jego strefą.
0
Gratulacje frajerzy! Strzelić na 2:1 i oddac inicjatywę żeby rywal strzelił!
0
Boże daj żeby za Pjanica Barcelona dorzuciła do Arthura jeszcze Semedo .
3
Teraz wszyscy mówią to nie wina yrenera tylko zarządu. A wcześniej krzyczeli ino Valverde Out! :D
1
Nareszcie koniec tego dziadostwa .