ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kluczowe postaci : Ter Stegen , Messi , koniec .
0
@Colon City i Atletico
0
@MichVeB w sumie w rozegraniu Suarez ma te same problsmy z przyjęciem co Lukaku
0
@Kengo słyszeliśmy zapewnienia mp Liga Mistrzow wroci w tym roku . A po wygranej 3:0 z Liverpoolem widzieliśmy tylko głowy spuszczone w dół.
6
Alena na sprzedaż, nic z tego sredniaka nie będzie.
0
@tristan87 kto wie czy za rok tez beda w takiej formie
0
@barteq Rakieta
0
Nie ma czym się podniecać ogólnie , graliśmy z jedną z najgorszych drużyn w lidze , ktora wogóle nie potrafi rozgrywać akcji piłką.
0
@NeroTFP nie zasluzyla bo wyszla z 3ego miejsca w grupie .
0
@jeyx77x we Francji znowu obostrzenia przez nowe zakazenia
20
Okazał się piłkarzem przeciętnym, który nie zrobił żadnego progresu w ciągu tych dwóch lat.
4
Wczorajsze błędy w meczu podsumowaly forme dwóch piłkarzy . Pierwszy to Pique , drugi to Busquets . Trzeba ich odstawiac juz od pierwszego skladu .
0
@szkutnik91 to Busquets zawalil nie Setien
3
Busquets oby Cie oddali nawet za darmo w najblizszym okienku .
0
W drugiej polowie zmiany : Busquets , Umtiti i Araujo .
0
@Janek_7 w Barcelonie tak nie można
0
Jest Fati , Puiq , Araujo , De Jong , Lenglet , Pedri , Trincao , Fernandes , moze byc jeszcze Alena czy Busquets , moze Setien bedzie chcial Coutinho . Nie najgorzej .
0
@ramon59 Puiq wspanialy , 0 lluczowych podań.
1
@MichalZZZ Quaresma , Giovanni Dos Santos , Gai Assulin , Bojan , Tello zepsuty przez Martino .
0
@CZaras no a na poczatku nie gral Messi z Suarezem xd
2
@Chwytliwy pamietam ze u nas podczas kontuzji Alby nikt juz za Jordim nie tesknil ale Messi jak to Messi , do Digne nie chcial podawac bo by wygryzl jego ziomka ze skladu .
1
@Geble jeden z najgorszych błędów Barcelony ze dawali mu tak malo szans .
0
@konrad1661 może dla dzieci do lat 6 :D
0
@Barca1992 nuda i zero strachu .
4
Był conajmniej solidny Digne ale to przecież nie ziomek Messiego to nie mógł grać.
0
Dzieki Ansu! I po mistrzostwie .
2
W drugiej polowie za Messiego Vidal i bronimy wyniku .
1
Spoczko, sprzedamy pbu w przyszłym okienku za 7 i 5 milionow euro bo trza latac budzet .
Jak juz puscili Cucurelle to kazdego juz mogą sprzedac .
2
@Greenalley w jednym meczu...
0
@olikwierk10 mozliwe ale Villareal dobrze kontruje i szybkosc Semedo moze sie przydac