0

Kluczowe postaci : Ter Stegen , Messi , koniec .

0

@Colon City i Atletico

0

@MichVeB w sumie w rozegraniu Suarez ma te same problsmy z przyjęciem co Lukaku

0

@Kengo słyszeliśmy zapewnienia mp Liga Mistrzow wroci w tym roku . A po wygranej 3:0 z Liverpoolem widzieliśmy tylko głowy spuszczone w dół.

6

Alena na sprzedaż, nic z tego sredniaka nie będzie.

0

@tristan87 kto wie czy za rok tez beda w takiej formie

0

@barteq Rakieta

0

Nie ma czym się podniecać ogólnie , graliśmy z jedną z najgorszych drużyn w lidze , ktora wogóle nie potrafi rozgrywać akcji piłką.

0

@NeroTFP nie zasluzyla bo wyszla z 3ego miejsca w grupie .

0

@jeyx77x we Francji znowu obostrzenia przez nowe zakazenia

20

Okazał się piłkarzem przeciętnym, który nie zrobił żadnego progresu w ciągu tych dwóch lat.

4

Wczorajsze błędy w meczu podsumowaly forme dwóch piłkarzy . Pierwszy to Pique , drugi to Busquets . Trzeba ich odstawiac juz od pierwszego skladu .

0

@szkutnik91 to Busquets zawalil nie Setien

3

Busquets oby Cie oddali nawet za darmo w najblizszym okienku .

0

W drugiej polowie zmiany : Busquets , Umtiti i Araujo .

0

@Janek_7 w Barcelonie tak nie można

0

Jest Fati , Puiq , Araujo , De Jong , Lenglet , Pedri , Trincao , Fernandes , moze byc jeszcze Alena czy Busquets , moze Setien bedzie chcial Coutinho . Nie najgorzej .

0

@ramon59 Puiq wspanialy , 0 lluczowych podań.

1

@MichalZZZ Quaresma , Giovanni Dos Santos , Gai Assulin , Bojan , Tello zepsuty przez Martino .

0

@CZaras no a na poczatku nie gral Messi z Suarezem xd

2

@Chwytliwy pamietam ze u nas podczas kontuzji Alby nikt juz za Jordim nie tesknil ale Messi jak to Messi , do Digne nie chcial podawac bo by wygryzl jego ziomka ze skladu .

1

@Geble jeden z najgorszych błędów Barcelony ze dawali mu tak malo szans .

0

@konrad1661 może dla dzieci do lat 6 :D

0

@Barca1992 nuda i zero strachu .

4

Był conajmniej solidny Digne ale to przecież nie ziomek Messiego to nie mógł grać.

0

Dzieki Ansu! I po mistrzostwie .

2

W drugiej polowie za Messiego Vidal i bronimy wyniku .

1

Spoczko, sprzedamy pbu w przyszłym okienku za 7 i 5 milionow euro bo trza latac budzet .
Jak juz puscili Cucurelle to kazdego juz mogą sprzedac .

2

@Greenalley w jednym meczu...

0

@olikwierk10 mozliwe ale Villareal dobrze kontruje i szybkosc Semedo moze sie przydac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?