ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta Bisquets i kapitan , beka . Jak rezerwowi mogą być kapitanami tak wogóle.
0
@michalm21 no tak , jeden sezon bez pucharow i juz nic nie ma sensu w Barcelonie XD
0
@Kubik23 w City nie ma 10 , Bernardo może zagrać w środku jak i na prawym skrzydle .
0
@Adamski69 ekipa Amigos musi odejść, więc niestety bramka B
0
@Kacper1432 zle wygląda nasza gra ale wyniki były, mistrzostwa nie wygrywa się grając źle cały czas .
5
Śmieszy mnie ogólnie to że Messi odchodzi bo ,, kryzys " .
Nie jeden klub dałby się pochlastać za taki kryzys . Jasne , trzeba zrobić rewolucje w składzie i odstawić starą gwardię ale każdy klub przez to przechodzi . Zagraliśmy jeden z najsłabszych sezonów w ostatnich latach a i tak brakło jedynie 5 punktów do zdobycia La Ligi a w Lidze Mistrzów odpadliśmy w ćwierćfinale.
Przyszedł nowy trener , młoda krew w postaci nowych piłkarzy i bedzie tylko lepiej .
A kadry nie mamy takiej złej , mamy ter Stegena , Lengleta , Albe , De Jonga , Messiego , Dembele , Griezmanna , Coutinho , młodego Fatiego czy Puiqa . Kilka dobrych transferów i walczymy znowu o wszystko w przyszłym sezonie . Nie ma aż takiej klęski żeby odchodzić z podkulonym ogonem .
Ale jeśli Koeman powiedział Messiemu że koniec z przywilejami i chodzeniem sobie po boisku to bardzo się z tego cieszę bo był to powód przsz który nie byliśmy w stanie rywalizować z dobrymi ekipami na równym poziomie .
10
Wspaniałym meczem pożegnał się z nami Leo Messi , każdy będzie o tym pamiętał że kapitan odszedł bo drużynie nie szło i zrobił powtórkę z reprezentacji Argentyny.
0
@mistermajkel rozumuem że dziewczyną jest Messi a firmą Barcelona :D
2
@LaRoja Rakitic bez techniki , dobre XD
0
@barteq a to myślisz że przed Barto było z tym inaczej?
32
Ja myślę że Bartomeu i Messi jako kapitan zebrali się żeby wytłumaczyć na konferencji dlaczego Janiama odszedł .
0
@nvidd ja pracuje za granica , wiec mam troche inaczej ale np myslisz ze z ludzmi podczas ,, pandemii " nikt tak nie zrpbil ?
0
@Rewolucja123 należą mu się pieniądze ale za rozegranie sezonu a nie od tak .
0
@nvidd ale Suarezowi sie krzywda nie stanie bo klub sobie znajdzie i na spokojnie go ktos zatrudni na nastepny sezon , wiec dlaczego mu wypłacać pozostale wynagrodzenie?
0
@LuisSalvano dobrze wiemy jak skończyło się łamanie FFP przez City haha
0
@arraco w dodatku ma chyba klauzule 600 mln ale dla szejkow z PSG to jest nic ;)
4
Ogólnie rzecz biorąc jeśli to prawda o odejściu Leo to wyjdzie na tym jako tchórz .
Przegraliśmy Lige , dostaliśmy 8:2 od Bayernu i nagle kapitan zespołu bez żadnego nawet wywiadu czy wypowiedzi po tej klęsce odchodzi .
A może boi się że po odejściu Vidala , Rakitica i Suareza już nie będzie miał kto za niego biegać .
0
@zenoowity raczej życzenie .
4
Jak już Messi odchodzi to niech chociaż odejdzie za jakąś astronomiczną sumę , żeby próbować ściągnąć za niego Mbappe , Sancho czy innego chłopka .
1
@AllBundy misiaczek ma juz prawie 30 lat i jest średniakiem , wiec raczej kiepsko
1
@Chakalaka uwielbiam cięższą muzykę ale za Judasami nie przepadam xd
1
@Ratamahatta napewno linia pomocy jest calkowicie do wymiany oprocz De Jonga i potrzeba nam skrzydłowych. Lyon jakby miał lepszy , skuteczniejszy dzień to oni by walczyli z PSG w finale . A wystarczyło im że mieli szybkich skrzydłowych i rozrzucali piłki za linię obrony Bayernu i już Bayern nie miał tak łatwo.
0
@heniek168 Suarez chyba ma świadomość ile ma lat i jak może grać. Sam mówił że nie będzie robił problemów kiedy klub da mu znać że nie jest już w stanie dać tyle ile kiedyś.
Jak narazie wychodzi że jego słowa były puste .
0
@jeyx77x ja jestem zdania że to on właśnie jechał na grze Xaviego i Iniesty , bo jak ich nie ma to ten kluczowy gość nie nadaje się do niczego .
3
Busquets i pensja na poziomie 30 mln . Ja się pytam jak do tego doszło.
2
@Suzu Firpo mógłby dostać szanse tak 5-6 spotkań pod rząd , żeby naprawdę ocenić jego grę i przydatność.
16
Muszę wyznać że jestem niezwykle zdegustowany informacją o ewentualnym pozostaniu Busquetsa w Barcelonie . Kiedy miał przed sobą Andresa i Xaviego to jeszcze mu szło ale po ich odejściu jest jak Semedo , ni do przodu , ni do tyłu. Każdy szybszy przeciwnik mija go bez problemu i to jedna z większych bolączek w naszym składzie od około 4 lat .
0
@hoeniker jak dla mnie to niech Barca zaplaci i 20 mln byle bym nie musiał go dalej oglądać w koszulce Barcelony xd
0
@GeraltzKatalonii nie chodzi mi o ttpowe za i przeciw . Chodzi mi o opinię ludzi , czy ich zdaniem się nadaje lub nie i dlaczego .
5
@neeed niech z nim rozwiązują konrakt i nara