ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ban De Beek do Barcy . Za czy przeciw?
0
@AlexDark00 albo do Barcy B
0
@MaTt_BarcaFan to napiszę prosto . Nie .
0
@MaTt_BarcaFan to niewiem co oni cpaja , Rakitic pierwszy sezon mial bardzo dobry , ogolnie to jeden z najlepszych pomocników w historii LaLiga , zaangazowany w ponad 100 bramek . U nas ponad 30 bramek i jeszcze więcej asyst a grał nisko , praktycznie na DMie .
6
@MaTt_BarcaFan absolutnie nie , niewiem skąd wystrzasnales taka opinię.
38
@BarcaInfo no i ch.. no i cześć
0
@masq i jeszcze sabotażysta Busquets
2
@robsesh ja bym brał bez zastanowienia .
12
@DejMian111 Bravo sport
4
@FC1899Barca niczego nie ujmuje ale pamietajmy ze gral mniej spotkan i to bez tych na wyjazdach z dobry.i rywalami gdzie zazwyczaj graloby mu sie napewno gorzej czy trudniej .
4
@kingorbit spokojnie , Messi też mówi że mógłby grać nawet za darmo a doi nasz klub z kasy aż miło .
0
@cat_r37 zgadzam się z Tobą.
0
@Witam wolą mieć czas i teraz z popcornem oglądają jaki kibel się zrobił w tym klubie xd
0
@pt9 uścisk to mi conajwyżej puści ajk nie będziemy musieli oglądać tego sabotażysty Busquetsa
0
@LionelM95 to za kasę z tego transferu lepiej próbować Mbappe lub Sancho .
0
@Peniu dlaczego Roberto max 20 mln ? Nie jest stary , może zagrać jako PO , DM , PŚ czy PS lub jako wahadłowy . Dobry technicznie, nie jest wolny , potrafi dobrze podać, dośrodkować i dobrze się podłącza do akcji. Nie rozumiem dlaczego oceniasz jego wartość na tak niską .
8
Jak myślicie , ile kasy moglibyśmy zarobić ze sprzedaży piłkarzy w tym okienku , to moje pseudooczekiwania :
- Suarez - max 20 mln
- Busquets - max kilo ziemniaków ( młodych )
- Rakitic - max 15 mln
- Vidal - max 15 mln
- Todibo - max 25 mln
- Alena - max 25 mln
- Wague - max 10 mln
- Rafinha - max 20 mln
- Braithwaite - max 20 mln
- Umtiti - max 35 mln
- Roberto - max 40 mln
- Oriol Busquets - max 15 mln
Czyli odchodząc od zmysłów dałoby to: 220 mln .
Oczywiście że niestety nie pozbędziemy się wszystkich z wymienionych piłkarzy.
Gdyby sprzedać tych pilkarzy w pierwszym składzie byłby:
Bramkarze: ter Stegen , Neto
Obrońcy : Pique , Lenglet , Semedo , Araujo , Alba , Firpo
Pomocnicy: De Jong , Pjanic , Puiq , Pedri , Fernandes ,
Napastnicy: Messi , Dembele , Fati , Griezmann , Trincao , Gustavo Maia .
Do kadry sprowadziłbym Emersona z wypożyczenia , Coutinho z wypożyczenia , chodziły już pogłoski o Van De Beeku więc niech będzie i on , napastnika z górnej półki a także stopera , lecz nie mam żadnej propozycji .
Kogo byście sprowadzili a kogo zostawili , wypożyczyli? Zapraszam do dyskusji .
2
@zenoowity po to właśnie przyszedł Koeman że takimi rzeczami ma się nie przejmować jak np. że Suarez to ziom Messiego .
Oby pożegnał dalej Busiego ( nie chcę już patrzeć na tego amatora ) ,Vidala , Rakitica , Umtitiego , Semedo , Roberto , Braithwaite'a , Rafinhe , Alene , Todibo i Wague .
4
Koniec już tych bezsensownych głupot czy będziecie dalej pieprzyć o niczym?
0
@DenisioHMB kto nie ryzykuje ten Amareny nie pije
0
@messiandiniesta tak czy tak Coutinho strzelal tez w waznych meczach z Realem , Tottenhamem czy ManU.
3
Daj boże zdrowie dla tego chłopaka, ma taki potencjał a tu te kontuzje...
0
@18wojtek99 najpierw to fajnie jakby miał w realu połączenie z kimkolwiek z naszej ekipy xd
5
@robsesh chyba zapomniales o tym ze przez jakies 8-9 lat Bayerm był w dupie w LM . Raz siadl im kozacki sezon i juz trzeba robic wszystko jak oni xd
0
@KLONOWSKY tak, wiemy to od kilku dni xd
3
@Mathew86 nie przesadzaj , Rakitic to akurat byl bardzo dobry transfer
4
@parpe Busquets niech idzie już do tego MLS . Nie trawię typa od 5 lat .
0
@damian777 a Bayern nie przegral 4:0 z Realem , 3:0 z nami itp ?
0
@ElPonczato I Coutinho xd
0
@Barcza223 Bojan bezsprzecznie