ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@borek1997 nie dopuszczam już do siebie takiej mysli . Po pierwsze dlatego że Koeman mógł mu przekazać że koniec ze wszystkimi przywilejami i człapaniem podczas meczu . Po drugie nie ma sensu trzymać zawodnika, który nie chce grać w Barcelonie i mam nadzieję że pozbawią go opaski kapitańskiej .
2
Mam nadzieję że do końca tego tygodnia ktoś wreszcie kupi Messiego .
0
@cat_r37 Messi nie może zostać, trzeba go pożegnać.
3
Niech da ktoś te 200 milionów, żegnamy Leo skoro nie chce mu się grać i lecimy z jakimiś transferami .
0
@Geble oczywiscie biorę to pod uwagę ale dobrze czasami ponarzekać na zarząd.
63
Manchester ściąga 23letniego Van De Beka za 35 milionów a nasz cudowny zarząd może za taką kwotę wynegocjuje ściągnięcie 30 letniego piłkarza z perspektywami Wijnalduma w ramach rewolucji w środku.
Że nikt jeszcze nie odstrzelił Bartomeu to jest cud .
1
@4Fabregas4 Keita znalazł miejsce to i Rakieta by znalazł. W dodatku Pep napewno lepiej by go wykorzystał.
0
@blaugrana1980 o Cavaniego xd
1
@PatrykBarca bardziej głupie niż śmieszne , szczególnie że np Xavi od sezonu 08/09 miał 33 bramki 61 asyst a Rakitic , który zawsze grał niżej bardziej jako DM miał 36 bramek i 40 asyst .
2
Dzięki za wszystko Rakieta i powodzenia!
0
@Pilka_jest_okragla łapa jak u Goretzki
0
@JanWezyk oczywiscie że u nas piłkarze potrafią tak podać ale nie niestety nie mają do kogo bo u mas nikt nie wychodzi do prostopadłych piłek.
2
@darr0o on sprzeda wszystkich za zero i kupi Maxiego Gomeza
4
@Ghotti szkoda , z De Jongiem to byłby fajny duet .
1
@neeed Rakieta napewno lepszy niz parodysta Busquets czy Vidal
17
@BarcaInfo dla mnie trzeba nie mieć kompletnie rozumu , żeby uwierzyć w takie rzeczy .
0
@marcin000019 pewnie dlatego że grał 99% spotkań i trenerzy nim nie rotowali , gość nigdy nie miał chwili odpoczynku .
0
@Lingvo18 my go kupilismy po jego najlepszym sezonie za 18
2
@Coutinho007 i co to zmienia skoro dopiero teraz dołączają do zespołu?
1
@aleksande_r Barca nie jest przegranym , tylko od zawsze kierowała się zdaniem piłkarza gdzie chce odejść a nie żeby go sprzedać za jak największą kwotę.
4
@patrykzmc2000 a Trincao , Pedri czy Fernandes to grają z nami od ilu sezonów ?
14
Rakitic to jeden z moich ulubionych piłkarzy jacy grali w Barcelonie . Genialny transfer za 18! milionów euro i jeden z najlepszych .
Gość mało mówił a zapieprzał w drugiej linii najwięcej , nigdy nie można było mu odmówić serca do gry , nigdy nie odkładał nogi , jeździł na dupie w prawie każdym meczu robiąc sporą liczbę kilometrów.
Dzięki wielkie za bardzo ważne bramki przeciwko Realowi, City czy Juventusowi .
Rakitic zawsze będzie mi się kojarzył z walka, siłą , bombowym strzałem z dystansu , sercem do gry i poświęceniem dla drużyny .
2
Czyli Leo zostanie bo nikt nie zapłaci za niego takiej sumy , nie będziemy mieli środków by przeprowadzić rewolucję w składzie i bedziemy mieli piłkarza na boisku, któremu się nie będzie chciało dla nas grać .
Cudownie .
1
@Tomo1989 nie porównuj Liverpoolu do Romy
0
@kingorbit serio?
3
@MESSIah16 o jezu 5 lat bez Ligi Mistrzów, masakra , powinni się zastanowić nad zakończeniem działalności klubu .
Goście zarabiają w milionach euro za sezon i biegać im się nie chce .
0
@sintesox stary , pieniądze które zarabiają to gruba przesada . Oni zarabiają tysiąc razy więcej niż na to zasługują.
0
@Pilka_jest_okragla kontrakt jest za wykonywanie swojego zawodu w następnych sezonach , więc żeby dostać te pieniądze trzeba wykonać swoją robotę w następnych latach . Więc nic mi sie nie należy z góry.
0
@damiano996 tak , nie mogą zapominać że Barca stworzyła mu komfort we wszystkim , co chciał to miał i był nietykalny .
Messi dał Barcelonie wszystko ale też Barcelona dała mu wszystko .
0
@itmustbejoke ale ja mówię o tym sezonie , sorry ale jeśli zawodnik w ćwierćfinale LM w meczu przechodzi jeden kilometr odległości przez 90 minut no to co Ci może przyjscdo głowy?