- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
2
Niektórzy tak rozpaczaja, winia lub nie Messiego. Jak dla mnie niech robi co chce. Ani mnie to ziebi ani parzy. Było nie było Messi to pracownik który od wielu lat robił swoją robotę najlepiej jak umiał, to że ma ambicje i talent bycia najlepszym zaprowadziło to tam gdzie jest. Na sam szczyt. Jako pracownik dostawał mega kasę za pracę, co chwila nowe kontrakty z większą i większa podwyżka. Teraz jak każdy pracownik postanowił zmienić pracodawcę i gadanie że nie ma projektu sportowego to jakoś bełkot.(chodzi mi o to że to jest niby powód bo projektu nie ma rzeczywiście). Projektu nie było już od 3 lat myślę a może wcześniej i myślę że Messi chce po prostu jeszcze czegoś spróbować, więc krzyż mu na drogę. Niektórzy tu zapomnieli że żaden piłkarz nie gra za darmo i nie ma ludzi niezastąpionych. Może nie będzie magii ale klub wyjdzie kiedyś na prostą i znów będzie świętował sukcesy.
0
@damiano996 Leo doił nasz klub gigantyczną pensją zwiększaną co roku ( a przecież mówił że za darmo nawet mógłby grać) potem Amigosi z wielkimi pensjami i oczekiwał zwycięskiego projektu .
0
@ShawnC zgadzam się dlatego właśnie napisałem co napisałem. Za darmo tego nie robił, a gdzie indziej kto wie czy dostawalby taka kasę. Był jak pączek w maśle a niektórzy tutaj zapomnieli o tym
0
@damiano996 tak , nie mogą zapominać że Barca stworzyła mu komfort we wszystkim , co chciał to miał i był nietykalny .
Messi dał Barcelonie wszystko ale też Barcelona dała mu wszystko .
0
@ShawnC no to fajnie że się zgadzamy. Niech spada a jak przyjedzie kiedyś na LM to mam nadzieję że to wygwizdaja
0
@ShawnC Czyli rozumiem, że będziesz najlepszy w swoim fachu w historii ale nie chciałbyś za to godnego wynagrodzenia? Rozumiem, że byś pracował za darmo ale Messi to też człowiek i normalnie zarabia jak każdy inny piłkarz adekwatną do umiejętności pensję.
0
@sintesox stary , pieniądze które zarabiają to gruba przesada . Oni zarabiają tysiąc razy więcej niż na to zasługują.
0
@ShawnC Czemu? Generuje duże przychody to otrzymuje dużą wypłatę plus wynagradza to świetną grą od 15 lat