0

@cat_r37 ale w kadrze nie ma Pique , Alby , Busiego , Rakiety , Vidala, Suareza , Alemi , Rafinhi , Umtitiego i Todibo .

2

@adi7adi8 9:1 xd

0

@10SzymonBarca10 1. ter Stegen
2. Neto
3. Firpo
4. Tagliafico
5. Lenglet
6. Araujo
7. Jakiś ŚO
8. Emerson
9. Semedo
10. De Jong
11. Puiq
12. Van de beek
14. Pedri
15. Trincao
16. Mateusz Fernandes
17. Messi
18. Fati
19. Dembele
20. Depay
21. Griezmann
22. Lukaku
23. Coutinho
Plus 3 chłopaczków z La Masii

0

@Lama20 w drugiej linii był Xavi , Iniesta , Busquets , Yaya czy Keita .
Yaya potrafił minac 3 rywali a Busquets nie potrafi minąć jednego.

1

@umtiti to ubogie masz marzenia . Ty sie módl żebyś jeszcze zagral w naszych barwach Samuel xd

0

@MaTt_BarcaFan tak , żaden piłkarz z naszego srodka pola negle nie potrafi grać w piłkę i nie potrafi podawać do innych pilkarzy xd

1

@MaTt_BarcaFan Messi jest i najlepszą rzecza jaką spotkała Barcelone ale powoli staje sie najgorsza.
Nie dość że gigantyczny kontrakt to po drugie każdy pilkarz musi grac na niego i za niego biegać. Moim zdaniem nie wygramy już LM z Messim w składzie bo do tego trzeba pressowac i biegać całym zespołem . U nas jest to niemożliwe.

0

@tbas jak to nie? Zwyciestwa 4:0 i 5:1 z Realem były bez niego

2

@neeed Alba by się poplakal i chciałby żeby jego ojciec go wziął na ręce.

2

@AlexDark00 Valdek napewno nie był za słaby, poprostu nie dano mu tego czego chciał. Widać było jego nerwy i frustrację na ławce kiedy Messi z Suarezem sobie chodzili a przeciwna ekipa gniotła naszych 9 pozostałych zawodników.
Jeśli trener nie może decydować kogo ściągnąć i kogo sprzedać to trochę lipa , bo nie może wdrożyć swojego pomysłu.

1

@FCMichalo on woli grać jako skrzydłowy

0

@Herato Ronaldo strzelił 8 bramek na jednych MŚ , to więcej niż Lewy ogólnie bo Robert ma 0 .

1

@sebo939 albo co robił Messi , kiedy stracił piłkę i patrzył się na to co się dzieję stojąc i zawalając nam dwie bramki .

0

@marcin000019 jak się ma obok Busquetsa z Vidalem to nie da się rozwijać xd

0

@foczkyyyhg czyli Rakitic zostaje xd

2

Koeman: ,, Busquets , Vidal i Rakitić zostają , razem z Pjanicem będą stanowić o sile zespołu " ~ jakiś typ pod monopolem .

0

@Gaucho gość który jechał całe życie na dobrej grze Xaviego i Iniesty .

2

@kolo123 Alba jest pierwszy do płaczu kiedy przegrywamy i jest frustratem a Ty chcesz zrobic go kapitanem? Nigdy w zyciu!

4

@pele1282 powie ,, mam najlepszy skład na świecie, cóż mógłbym w nim zmienic " XDD

0

@adamt1996 jakos kilka sezonow temu udalo sie sprowadzic Bravo , ter Stegena , Mathieu , Suareza , Rakitica , Arde i Aleixa Vidala . Potem Digne , Gomes , Suarez , Mina .
A teraz się nie da zrobić rewolucji mimo ze mamy juz nowych Fernandesa , Trincao, Pedriego ? Z wypozyczen wrocili Todibo , Alena , Rafinha i może wrócić Coutinho i mozemy sciagnac z wypozyczenia Emersona .
Da się wszystko ziomuś .

0

@masq na stoperze

0

@Elnuum gdyby został w Barcelonie to kto wie czy nie wygralibysmy z Roma czy Liverpoolem w dwumeczach .

2

@insp1re Busquets , Suarez, Vidal, Roberto , Rakitic do odstrzału .

2

@Kyman Lenglet to nasz najlepszy obrońca . Jest jeszcze młody, nie od razu można sobie wskoczyć do składu i grać wybitnie przeciwko wielkim ekipom gdzie nasi najlepsi piłkarze grają kaszanę .

4

Semedo nie na sprzedaz jaka lipa .

0

@Borneo Neto bym nie sprzedał a Firpo nie dostał prawdziwej szansy . Z resztą się zgadzam .

13

Jutro City- Barca . Ależ to będą emocje .

0

@Kwiatek67 Maxwell xd

3

@VamosRakieta wiem , za Vidala również, dlatego nazwałem to marzeniami ściętej głowy xd

2

Marzenia ściętej głowy.
sprzedajmy po 20 mln Busquetsa , Vidala , Rakiete , Suareza , Braithwaita, Semedo , Griezmanna za 50/60 to wychodzi 180 mln .
W ich miejsce Fernandes , Pjanic , Trincao , Pedri , Coutinho , Emerson i to wszyscy za darmo . Plus na wzmocnienia 180 mln .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?