- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
14
Messi jest największym dobrem jakie spotkało Barcelonę. To na pewno nie jego wina, ze Barcelona tak gra. To wina trenera, ze nie potrafi wykorzystać tego, ze ma kogoś takiego w drużynie. Nie wina Messiego, ze mamy od lat tartak w pomocy w postaci Busquetsow, Rakiticow, Vidalow i innych Robertow i musi się brać za rozgrywanie i strzelanie. Potrzebnym nam zarząd i trener z prawdziwego zdarzenia a nie ta banda dyletantów.
0
@MaTt_BarcaFan Z jednej strony masz rację, a z drugiej Messi trzyma swoich amigosów przy dupie i nie da się ich ruszyć..
0
@Brosik To jest takie gadanie tylko i dziennikarska propaganda. Na pewno widzi, ze Suarez się kopie po czole i nic by nie gadał jakby klub go sprzedał. Wierze, ze dobro klub a nie prywatne animozje jest dla Messiego najważniejsze.
1
@MaTt_BarcaFan Messi jest i najlepszą rzecza jaką spotkała Barcelone ale powoli staje sie najgorsza.
Nie dość że gigantyczny kontrakt to po drugie każdy pilkarz musi grac na niego i za niego biegać. Moim zdaniem nie wygramy już LM z Messim w składzie bo do tego trzeba pressowac i biegać całym zespołem . U nas jest to niemożliwe.
Komentarz usunięty
0
@MaTt_BarcaFan tak , żaden piłkarz z naszego srodka pola negle nie potrafi grać w piłkę i nie potrafi podawać do innych pilkarzy xd
0
@ShawnC Noo tak. Widać to podczas meczu. Przecież Rakitic ma problemy z przyjęciem i najprostszym piłkarskim rzemiosłem. To samo Vidal.
0
@MaTt_BarcaFan I dlatego pomija innych i wciąż mu podaje? Dziennikarska propaganda zamydla moje oczy podczas oglądania spotkań i podświadomie widzę co innego na boisku?
Dziwnym trafem zamiast Argentyna zmienić się w Barcelonę to Barcelona zmieniła się w Argentynę, jeśli uważasz że nie ma tu krzty winy Messiego to szkoda dyskutować.
0
@Gall Ale to wina Messiego, ze środek pola mu ciagle podaje? Masz jakieś dowody na to, ze sztab szkoleniowy każe non stop grać na Messiego i pomijać innych?
0
@MaTt_BarcaFan Odnieś się do tego co napisałem. Barcelona jest pod Messiego ustawiona czy nie?
0
@Gall Messi jest liderem zespołu. Gra wyglada tak a nie inaczej ponieważ są dyletanci w drugiej linii i Messi sam za nich musi wszjstko robić. Jak byli piłkarze na poziomie w postaci Xaviego, czy Iniesty to wszjstko było ładnie zbilansowane.
0
@MaTt_BarcaFan Nie Messi już w ostatnim sezonie Xaviego brał na siebie obowiązek rozgrywania piłki, i tą boiskową władza dzielić się nie chce.
Dwa a gdzie masz obecnie zawodników poziomu Xaviego i Iniesty, dyskutujemy poważnie czy żarty sobie stroisz. Jeszcze napisz mi że to wszystko wina zarządu bo nie znaleźli nowego Alvesa.
0
@Gall Noo to wina zarządu bo nie ściągnęli piłkarzy na poziomie Barcelony. Nie ma jakości w drugiej linii i Messi sam musi wszjstko robić.
0
@MaTt_BarcaFan Widzisz i tu cię zatrzymam, Xavi Iniesta czy Alves to nie byli gracze na poziomie Barcelony tylko na dużo wyższym do tego o unikalnym stylu.
Takich graczy nie ma na rynku a jeśli są to są nie do wyjęcia. zresztą dwóch pierwszych sami sobie wychowaliśmy. Jakoś nie widzę w Liverpoolu czy Bayernie graczy pokroju Xaviego i Iniesty w pomocy a dużo bliżej im do Rakitića i Vidala a rozjeżdżają nas jak muchy, to jednak Messi musi mieć Xaviego i Iniestę by wygrywać.
0
@Gall Nie. Messi musi mieć piłkarzy, którzy coś będą potrafili zrobić tak żeby Messi mógł się skupić na strzelaniu goli a nie braniu wszystkiego na swoje barki. Rakitice, czy Vidal to są obecnie grajkowie na poziomie średniaka ligowego i to jest wstyd, ze ktoś taki biega po Camp Nou. Nie wymagam żeby zarząd znalazł drugiego Xaviego. Proszę tylko o to żeby przestali ściągać szrot.
0
@MaTt_BarcaFan Przecież nie ściągali szrotu, Rakitić to był fajny transfer, ba jeśli jakiś zawodnik z tych legendarnych znalazł jako takie następstwo to był to Ivan zastępujący Xaviego zastępcy Puyola Iniesty Alvesa to żart.
Co wy macie z tym szrotem, większość piała z zachwytu o Coutinho a nie podołał fanem tego ruch nie jestem ale to na pewno nie szrot, prawda jest taka że większość tych transferów na papierze się broni, tylko że dawniej większość zawodników przychodzących do Barcelony robiła progres często na czołowych piłkarzy na swoich pozycjach, teraz robią regres przychodząc do tego klubu, gdyby to był jeden zawodnik albo dwóch to można by to bagatelizować, obecnie goście rozwijający się to wyjątek. Nie trener nie każe im prawdopodobnie na siłę szukać Messiego a tak robią ja mam swoje zdanie na ten temat i uważam że to nie tak że Argentyńczyk jest świętym wśród bandy błaznów.