ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla ale nie byl MOTM tylko Rakitic .
0
@Hushovt no jak na drugi czy trzeci mecz w sezonie to biega nawet XDDD
0
Rakieta jak ja Cie k*rwa uwielbiam!
0
Są te cudowne zmiany Setiena , dziecko za Xaviego
5
Vidal o mało co nie uderzył z dystansu ale na szczęście przypomniało mu się że w Barcelonie nie można
0
@PanZagadka po naszej polowce chyba
3
Przeciwnicy Valverde teraz muszą być wniebowzięci . Mamy posiadanie , do 30 metra przeciwnika fajnie nam idzie , duzo podajemy . Poprostu cudownie. Macie styl którego Wam brakowalo XDD
0
@Coutinho007 nie , dzięki xd
0
Busquets podal celnie w pole karne! Świat się kończy
1
@hazo428 Puig przeciwko Bilbao XD gdzie Ty chcesz wepchnac dziecko miedzy Basków
0
@MrShakira pamietaj że Messi tez wiele zawdzięcza drużynie bo grają zawsze w ciemno do niego .
0
Beznadziejne zmiany Setiena w dzisiejszym meczu . Rozumiem Griezmanna ale Athur i Puiq w meczu w którym trzeba strzelić bramkę to nieporozumienie .
0
Gratulacje dla Realu Madryt za zdobycie mistrzowskiego tytułu
0
@Messinio82 Messi 7.1 za nazwisko
1
Ale Alba i Busqets czyli pod względem symulek obok Suareza najbardziej znienawidzeni przeze mnie zawodnicy jak sie szybko ogarneli żeby chłopa podniesc jak go Messi popchnal xd
0
Bardzo mi sie podoba pressing w dzisiejszym spotkaniu i gra piłkarzy ze środka pola ale jak stracimy jakiegoś babola to koniec .
Trzeba wykartkowac Reguilona i bedzie git.
1
@Pilka_jest_okragla szkoda że nie dał rady ograć Realu z Barceloną.
1
@Gomess wiem ale przyjście Setiena nic nie zmieniło i gramy jak popierdółki XD
1
@Ratamahatta jak widzę te wszystkie propozycje kandydatów to jednak dziękuję Bogu że udało się wyjechać z Polski i człowiek się wogóle nie przejmuje i nie denerwuje xd
0
Ciężko widzę dzisiejsze spotkanie przeciwko Sevilli .
Ciekawe czy nasi piłkarze są odpowiednio zmotywowani i przygotowani , bo jeśli dziś stracimy punkty to szanse na zdobycie mistrzostwa w mojej opinii spadają praktycznie do zera .
Mamy 4 mecze z rzedu Sevilla wyjazd , Bilbao u siebie , Celta wyjazd i Atletcio u siebie(jak dla mnie remis będzie na 100% ) .Nawet wyjazd z Villareal będzie cholernie ciężkim mieczem i ciężko mi uwierzyć w zwyciestwa po tym co prezentuje nasz zespół.
Co myślicie?
0
Zdrowia! .
3
@Yoshi94 niewiadomo , może go kobita biła w domu
4
Jak dla mnie Rakitic akurat byl wszędzie w tym meczu , jak moze być niewidoczny kiedy zaliczył 84 podania w 90 minut , po kilki z nich mógły paść bramki . Jak dla mnie to można by mu podciągnąć do 7 .
3
Rakitic dzisiaj kapitalny mecz , podoba mi się bardzo dzidiaj jego gra .
17
Jeśli Busquets mialby do wyboru podanie do Messiego krytego przez 5 rywali a pozbycie sie wszystkich chorób świata to wiadomo co by wybrał.
2
@Europejczyk1980 Holownia ny sie poplakal na widok Twojego wposu xd
1
@Munio oby dostali baty
0
Chciałbym środek Rakitic-Arthur-De Jong
1
@Barca_Big_Moment Busquets to juz moglby akurat pójść w odstawke po tym sezonie.
1
@trolownik skoro nie ma wychowanka ktory prezentuje odpowiedni poziom to wiadome ze nie zagra .