0

@Pilka_jest_okragla ale nie byl MOTM tylko Rakitic .

0

@Hushovt no jak na drugi czy trzeci mecz w sezonie to biega nawet XDDD

0

Rakieta jak ja Cie k*rwa uwielbiam!

0

Są te cudowne zmiany Setiena , dziecko za Xaviego

5

Vidal o mało co nie uderzył z dystansu ale na szczęście przypomniało mu się że w Barcelonie nie można

0

@PanZagadka po naszej polowce chyba

3

Przeciwnicy Valverde teraz muszą być wniebowzięci . Mamy posiadanie , do 30 metra przeciwnika fajnie nam idzie , duzo podajemy . Poprostu cudownie. Macie styl którego Wam brakowalo XDD

0

@Coutinho007 nie , dzięki xd

0

Busquets podal celnie w pole karne! Świat się kończy

1

@hazo428 Puig przeciwko Bilbao XD gdzie Ty chcesz wepchnac dziecko miedzy Basków

0

@MrShakira pamietaj że Messi tez wiele zawdzięcza drużynie bo grają zawsze w ciemno do niego .

0

Beznadziejne zmiany Setiena w dzisiejszym meczu . Rozumiem Griezmanna ale Athur i Puiq w meczu w którym trzeba strzelić bramkę to nieporozumienie .

0

Gratulacje dla Realu Madryt za zdobycie mistrzowskiego tytułu

0

@Messinio82 Messi 7.1 za nazwisko

1

Ale Alba i Busqets czyli pod względem symulek obok Suareza najbardziej znienawidzeni przeze mnie zawodnicy jak sie szybko ogarneli żeby chłopa podniesc jak go Messi popchnal xd

0

Bardzo mi sie podoba pressing w dzisiejszym spotkaniu i gra piłkarzy ze środka pola ale jak stracimy jakiegoś babola to koniec .
Trzeba wykartkowac Reguilona i bedzie git.

1

@Pilka_jest_okragla szkoda że nie dał rady ograć Realu z Barceloną.

1

@Gomess wiem ale przyjście Setiena nic nie zmieniło i gramy jak popierdółki XD

1

@Ratamahatta jak widzę te wszystkie propozycje kandydatów to jednak dziękuję Bogu że udało się wyjechać z Polski i człowiek się wogóle nie przejmuje i nie denerwuje xd

0

Ciężko widzę dzisiejsze spotkanie przeciwko Sevilli .
Ciekawe czy nasi piłkarze są odpowiednio zmotywowani i przygotowani , bo jeśli dziś stracimy punkty to szanse na zdobycie mistrzostwa w mojej opinii spadają praktycznie do zera .
Mamy 4 mecze z rzedu Sevilla wyjazd , Bilbao u siebie , Celta wyjazd i Atletcio u siebie(jak dla mnie remis będzie na 100% ) .Nawet wyjazd z Villareal będzie cholernie ciężkim mieczem i ciężko mi uwierzyć w zwyciestwa po tym co prezentuje nasz zespół.
Co myślicie?

0

Zdrowia! .

3

@Yoshi94 niewiadomo , może go kobita biła w domu

4

Jak dla mnie Rakitic akurat byl wszędzie w tym meczu , jak moze być niewidoczny kiedy zaliczył 84 podania w 90 minut , po kilki z nich mógły paść bramki . Jak dla mnie to można by mu podciągnąć do 7 .

3

Rakitic dzisiaj kapitalny mecz , podoba mi się bardzo dzidiaj jego gra .

17

Jeśli Busquets mialby do wyboru podanie do Messiego krytego przez 5 rywali a pozbycie sie wszystkich chorób świata to wiadomo co by wybrał.

2

@Europejczyk1980 Holownia ny sie poplakal na widok Twojego wposu xd

1

@Munio oby dostali baty

0

Chciałbym środek Rakitic-Arthur-De Jong

1

@Barca_Big_Moment Busquets to juz moglby akurat pójść w odstawke po tym sezonie.

1

@trolownik skoro nie ma wychowanka ktory prezentuje odpowiedni poziom to wiadome ze nie zagra .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?