ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KolDan trójka stoperów fajnie jakby sie składała z szybkich lub silnych stoperów. Busi nie jest ani silny ani szybki .
0
Nie dziwie sie bo większość to dobrzy piłkarze niezasługujący na siedzenie na ławce.
3
@NeroTFP dla mnie Strejlau zmiadzyl system jak Pique sie zderzyl z ter Stegenem i powiedział ze Piquenie bedzie sie mogl wypowiedzieć na temat nowej plyty Shakiry przez uraz XDD
1
Jordi Alba ... za jakie grzechy? A no tak, przeciez to ziomuś Messiego .
1
@ziutekFCB narazie to jeszcze im sie nie udało
0
@LuisSalvano nie boja sie tylko tam nue ma poprostu do kogo grac
0
@sebasek99 jak dla Ciebie dwa pierwsze odcinki są słabe to odpuść, bo masz poprostu słaby gust xd
0
@Messibestplayerintheworld bo Rakitic musi grać wyżej a je obok Busiego , wtedy gra lepiej . A strzelał waznebramki czy to z Realem , Juve , City ...
1
Oceny dla srodkowych pomocników sa za niskie .
Mam wrazenie ze oceny wystawialo dziecko nieogladajace meczu i jest obrazone o wynik.
2
@Mns21 niepakietam kiedy oststnio top6 w Anglii bylo tak słabe
0
@MichalZZZ nienawidze pieczonych jabłek
0
@Hushovt to byl sarkazm xd
0
@El dominatore Jordi Alba powinien być kapitanem
1
@zodiak_10 noo i to nawet byl chyba 8 miesiac i 3 tydzień
7
@pinasmeister smutne a zarazem piękne.
0
@jeyx77x Marduk- Bleached bones
0
@IMBALEO chcialhym przypomnieć ze na starcie tego sezonu nie mieliśmy jakis czas Suareza i Messiego , a lider był.
0
@itmustbejoke a do kogo Ci ludzie poza Messim maja grać jak nikogo nie ma z przodu xd
0
@Gaucho Rakitic i pilki na kontry dla rywali? Kiedy? W dodatku radzę zwrocic uwage ze to on sie pokazywal do gry od tylu a nie Busquets czy De Jong i jak Rakitic byl dobrze kryty to ter Stegen nie mial nawet z kim zagrac .
I nie dziw sie ze Roberto nie ma sily skoro musi biegać za dwóch , bo kiedy Messi straci piłkę to jedyne co zrobi to obroci sie i popatrzy na przeciwnika .
Dziwie sie natomiast żenie pocisnales Alby , chyba najgorszego zawodnika w meczu lub ogólnieod kilku meczów.
1
@kejdzi rywal moze dominował ale mecze byly wygrane . Teraz klepiemy w środku kompletnie bez sensu i nic z tegp nie wynika .
0
@NeroTFP Choćby to że za Valverde zdobywaliśmy Ligę , a teraz już nie wiadomo jak będzie .
5
Mieliśmy dwie setki plus jak dla mnie powinien byc karny , no ale trudno. Gratulacje dla Bilbao
0
@Reiv111 przeciez kupilismy tego typa co do Valladolid poszedł.
3
Koszulka Williamsa bardziej wytrzymała od Pique :D
13
Busquets mnie rozbroił , Fati mogl wyjść sam na sam jesli Sergio podałby do niego to nie , on musi sie kiwac by podac do Messiego ktory jest za nim ...
1
@Shroud gdyby on sie nie pokazywal do gry to byśmy od bramki nigdy nie zaczeli
0
Powiem tak , jak Rakieta nie pokaze sie ter Stegenowi do gry to nie ma z kim grać.
0
@Midast to powiedz to pilkarzom ktorzy nie chca grac co 10ty mecz i zatrzymaj ich w klubie . To normalna rzecz wypozyczyc Alene , Pereza , Todibo czy Wague bo i tak nie grali a tak koga sie rozwinac
4
Abidal ma rację , bylo widac zaangażowanie świętych krów, które chodziły sobie po boisku . Zobaczymy jak bedzie teraz .
0
@NeroTFP ja tez i to tak samo jakies 2 godzinki :D