0

@KolDan trójka stoperów fajnie jakby sie składała z szybkich lub silnych stoperów. Busi nie jest ani silny ani szybki .

0

Nie dziwie sie bo większość to dobrzy piłkarze niezasługujący na siedzenie na ławce.

3

@NeroTFP dla mnie Strejlau zmiadzyl system jak Pique sie zderzyl z ter Stegenem i powiedział ze Piquenie bedzie sie mogl wypowiedzieć na temat nowej plyty Shakiry przez uraz XDD

1

Jordi Alba ... za jakie grzechy? A no tak, przeciez to ziomuś Messiego .

1

@ziutekFCB narazie to jeszcze im sie nie udało

0

@LuisSalvano nie boja sie tylko tam nue ma poprostu do kogo grac

0

@sebasek99 jak dla Ciebie dwa pierwsze odcinki są słabe to odpuść, bo masz poprostu słaby gust xd

0

@Messibestplayerintheworld bo Rakitic musi grać wyżej a je obok Busiego , wtedy gra lepiej . A strzelał waznebramki czy to z Realem , Juve , City ...

1

Oceny dla srodkowych pomocników sa za niskie .
Mam wrazenie ze oceny wystawialo dziecko nieogladajace meczu i jest obrazone o wynik.

2

@Mns21 niepakietam kiedy oststnio top6 w Anglii bylo tak słabe

0

@MichalZZZ nienawidze pieczonych jabłek

0

@Hushovt to byl sarkazm xd

0

@El dominatore Jordi Alba powinien być kapitanem

1

@zodiak_10 noo i to nawet byl chyba 8 miesiac i 3 tydzień

7

@pinasmeister smutne a zarazem piękne.

0

@jeyx77x Marduk- Bleached bones

0

@IMBALEO chcialhym przypomnieć ze na starcie tego sezonu nie mieliśmy jakis czas Suareza i Messiego , a lider był.

0

@itmustbejoke a do kogo Ci ludzie poza Messim maja grać jak nikogo nie ma z przodu xd

0

@Gaucho Rakitic i pilki na kontry dla rywali? Kiedy? W dodatku radzę zwrocic uwage ze to on sie pokazywal do gry od tylu a nie Busquets czy De Jong i jak Rakitic byl dobrze kryty to ter Stegen nie mial nawet z kim zagrac .
I nie dziw sie ze Roberto nie ma sily skoro musi biegać za dwóch , bo kiedy Messi straci piłkę to jedyne co zrobi to obroci sie i popatrzy na przeciwnika .
Dziwie sie natomiast żenie pocisnales Alby , chyba najgorszego zawodnika w meczu lub ogólnieod kilku meczów.

1

@kejdzi rywal moze dominował ale mecze byly wygrane . Teraz klepiemy w środku kompletnie bez sensu i nic z tegp nie wynika .

0

@NeroTFP Choćby to że za Valverde zdobywaliśmy Ligę , a teraz już nie wiadomo jak będzie .

5

Mieliśmy dwie setki plus jak dla mnie powinien byc karny , no ale trudno. Gratulacje dla Bilbao

0

@Reiv111 przeciez kupilismy tego typa co do Valladolid poszedł.

3

Koszulka Williamsa bardziej wytrzymała od Pique :D

13

Busquets mnie rozbroił , Fati mogl wyjść sam na sam jesli Sergio podałby do niego to nie , on musi sie kiwac by podac do Messiego ktory jest za nim ...

1

@Shroud gdyby on sie nie pokazywal do gry to byśmy od bramki nigdy nie zaczeli

0

Powiem tak , jak Rakieta nie pokaze sie ter Stegenowi do gry to nie ma z kim grać.

0

@Midast to powiedz to pilkarzom ktorzy nie chca grac co 10ty mecz i zatrzymaj ich w klubie . To normalna rzecz wypozyczyc Alene , Pereza , Todibo czy Wague bo i tak nie grali a tak koga sie rozwinac

4

Abidal ma rację , bylo widac zaangażowanie świętych krów, które chodziły sobie po boisku . Zobaczymy jak bedzie teraz .

0

@NeroTFP ja tez i to tak samo jakies 2 godzinki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?