8

Mam nadzieję że nie dacie rady i spadniecie do Segunda , ależ to byłby piękny widok .

0

@Hushovt grał u nas w Barcelonie C i B .

3

@VamosRakieta są lepsze piosenki Metallici niż Nothing Else Matters... mam wrażenie ludzie znają tylko ten kawałek...

0

@Hushovt A Nie było go w fantastycznej czwórce czasami ?

2

@IronSanHybrid jeszcze Zgretan Ibrahimovic

1

@itmustbejoke powiem krótko, nie jest .

0

@SeeleyBooth takie są polskie realia :D

8

Wzruszyłem się naprawdę

0

@jedrek7000 Puig jest za słaby

10

@damian16161212 jakbyś nie wygrał ligi od prawie 30 lat to też byś się starał XD

3

Wzajemnie .

8

@HassanMubarak raczej z kozą.

0

@FDJ Pep już w swoim ostatnim sezonie nie miał pomysłu na tą drużynę.

6

@Danny Gaucho wiele bym dał żeby nie wygrali mistrzostwa , bo nie lubię ich od wielu wielu lat xd

2

@BarcaInfo i asysta Messiego przy bramce Vidala bez buta na stopie XD

0

@Avada Kedavra pewnie jest chory na coś , ja grałem w Postala i inne tego typu gry i jest wszystko w porządku xd

0

Valverde mówił że nie planuje żadnych ruchów w zimowym okienku . Dziękuję , dobranoc .

0

@Maniek9444 De Jong-Arthur - De Bruyne

0

@AdiKingu96 dzięki ziom ale jestem starszy od Ciebie o 4 lata :D

1

@deyna2018 tytuł

1

@Mazeri jak masz już nutę wybraną to Alt+F4

1

@Adamski69 Firmino 120 mln XDDD Robertson 80 XDD Fabinho 74 XDD
To jakieś jaja są?

0

@Michael24 Sławomir - Miłość w Zakopanem

0

@KamQiX myślę że życie po śmierci nie istnieje

0

@Mesi12 kurde no , a ja tak bardzo liczyłem że wezmiecie to na serio tak jak to info z niechcianym De Jongiem ...

0

@Mroziu nikt ale Suareza musiałem wyróżnić :D

1

@SeeleyBooth u mnie to samo , jeszcze rozpoczęcie urlopu i jutro podróż do Polski :D

0

@barcanawieki Ja , nie wierzycie mi ? :D

2

Właśnie czytałem że Valverde przed rozpoczęciem pierwszego sezonu chciał wypożyczyć Ter Stegena i sprzedać Messiego . Co za gość normalnie .

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?