ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mam nadzieję że nie dacie rady i spadniecie do Segunda , ależ to byłby piękny widok .
0
@Hushovt grał u nas w Barcelonie C i B .
3
@VamosRakieta są lepsze piosenki Metallici niż Nothing Else Matters... mam wrażenie ludzie znają tylko ten kawałek...
0
@Hushovt A Nie było go w fantastycznej czwórce czasami ?
2
@IronSanHybrid jeszcze Zgretan Ibrahimovic
1
@itmustbejoke powiem krótko, nie jest .
0
@SeeleyBooth takie są polskie realia :D
8
Wzruszyłem się naprawdę
0
@jedrek7000 Puig jest za słaby
10
@damian16161212 jakbyś nie wygrał ligi od prawie 30 lat to też byś się starał XD
3
Wzajemnie .
8
@HassanMubarak raczej z kozą.
0
@FDJ Pep już w swoim ostatnim sezonie nie miał pomysłu na tą drużynę.
6
@Danny Gaucho wiele bym dał żeby nie wygrali mistrzostwa , bo nie lubię ich od wielu wielu lat xd
2
@BarcaInfo i asysta Messiego przy bramce Vidala bez buta na stopie XD
0
@Avada Kedavra pewnie jest chory na coś , ja grałem w Postala i inne tego typu gry i jest wszystko w porządku xd
0
Valverde mówił że nie planuje żadnych ruchów w zimowym okienku . Dziękuję , dobranoc .
0
@Maniek9444 De Jong-Arthur - De Bruyne
0
@AdiKingu96 dzięki ziom ale jestem starszy od Ciebie o 4 lata :D
1
@deyna2018 tytuł
1
@Mazeri jak masz już nutę wybraną to Alt+F4
1
@Adamski69 Firmino 120 mln XDDD Robertson 80 XDD Fabinho 74 XDD
To jakieś jaja są?
0
@Michael24 Sławomir - Miłość w Zakopanem
0
@KamQiX myślę że życie po śmierci nie istnieje
0
@Mesi12 kurde no , a ja tak bardzo liczyłem że wezmiecie to na serio tak jak to info z niechcianym De Jongiem ...
0
@Mroziu nikt ale Suareza musiałem wyróżnić :D
1
@SeeleyBooth u mnie to samo , jeszcze rozpoczęcie urlopu i jutro podróż do Polski :D
0
@barcanawieki Ja , nie wierzycie mi ? :D
2
Właśnie czytałem że Valverde przed rozpoczęciem pierwszego sezonu chciał wypożyczyć Ter Stegena i sprzedać Messiego . Co za gość normalnie .
0
Komentarz usunięty