0

Dziś przez 90% czasu graliśmy w osłabieniu 9 vs 11 i daliśmy radę zagrać na 0:0 .
Mam nadzieję że w następnym klasyku Messiemu i Suarezowi będzie się chciało biegać.

7

Patrzcie co Suarez zrobił w 46 minucie . Stracił piłkę , ponarzekał na sędziego i zamiast pomóc w odbiorze to poszedł w atak ...

0

@jeyx77x Arthur jak dalej będzie tak postępował to skończy za niedługo w innym klubie .

0

Ludzie ciśnienie naszych a jak i do kogo mają grać jak Messi z Suarezem znajdują się bardzo daleko od naszych zawodników. Real w ataku pozycyjnym gra sobie na spokojnie bo nasi dwaj zawodnicy nie wracają i mają przewagę liczebną.
W dodatku jak przejmujemy piłkę to nie mamy do kogo grać bo znajdują się za daleko od naszych .
I to nie jest wina Valverde czy linii pomocy, tylko tego że Messiemu i Suarezowi nie chce się biegać a wtedy nie mamy inaczej jak z.jiki grać .
Gdyby brali udział w pressingu to byłoby pięknie no ale niestety .

0

@GeraltzKatalonii narazie najlepsza przewagę Realowi robi Messi z Suarezem.

0

@ProMILs z Messim się nie da stosować pressingu nie rozumiesz tego?

0

@koziar A gdzie ma grać nasza linia pomocy , jak nasi piłkarze jak przejmą piłkę to Messi z Suarezem są 30 metrów dalej bo nie wracają pomoc reszcie drużyny?

0

@kkbarca no tak i do tego nie rozgrywa w tym sezonie w tych meczach .

0

@Cwaniak4 z tymi piłkarzami to niewykonalne

4

Messi z Suarezem jak dalej będą chodzić, to Real w przewadze zajedzie naszą resztę drużyny.

1

@robsesh ta pomoc musi bronić cały czas przy przewadze 1/2 zawodników Realu , także trudni żeby szaleli .

0

Mam nadzieję że Real już się wyszalał i Barca ruszy teraz do ataku .

0

@matirix20 Busquets ma gorączkę

1

@Fake69 Coutinho wypożyczenie, Dembele , Arthur , Busquets kontuzje a to robi różnicę.

7

@dasouzar11 A co znowu nie pasuje?

0

Może Busi ma jakieś małe dolegliwości że nie gra .

2

@Zagorzały Fan F.C.B nie zaskoczył bo Ivan w podstawie ziom :D

0

No to Zidanek postawił na nasze ustawienie , w ataku 4:3:3 a w obronie 4:4:2 . Ciekawe jak będzie wyglądało posiadanie piłki przy 4 pomocnikach Realu .

0

@Rzetafi nie oglądam skrótów, oglądam wszystko na żywo , chodziło mi o taki skrót w którym są wszystkie jego zagrania w meczu ;)

0

@ForcaMilosz jeśli mamy patrzeć na mecz z Sociedad to żaden z zawodników z tamtego meczu nie powinien zagrać bo wszyscy zagrali słabo , jedynie Pique trzymał poziom .

0

@Rompul pewnie dlatego że Ci piłkarze są już w podeszłym wieku .

1

@Ronin47 Samsung S8 plus , mam i polecam .

1

@Rzetafi Rakitic to zwykły pomocnik ale jak się popatrzy na jego heatmape to częściej musi być w obronie i asekurowac stronę Messiego , niż moc sobie wbiegać śmiało w pole karne i atakować do przodu .
Źródło z 10 lat to whoscored i obejmuje wszystkie rozgrywki tak samo jak w przypadku Iniesty .
Bo jak się obejrzy skrót Rakitica z każdego meczu to nie może a powiedzieć że podaje całe czas do tylu , co mnie śmieszy ogólnie.

0

@Gitarkafcb numa numa numa jej

2

@SylwekFCB zeby grac na takim tempie to tez trzeba grać pressingiem a do pressingu potrzebna jest całą drużyna . Tak więc u nas to nie przejdzie bo nikt i nic nie zmusi Messiego do biegania cały mecz w takim tempie .

0

@NeymarSeniorII nie wytrzymał bo Perez jest prezesem , a nie jeden kibic Realu chciał by dalej Solari prowadził klub bo przynajmniej grali Ci którzy na to zasługiwali . Zresztą mecz meczów nie równy bo Mourinho kozak a też dostał 5:0 .

6

@Vxb93 wpisz Dragosta din tej

2

@stone80 tak się składa że z klubem się jest na dobre i na złe , pamiętam czasy kiedy Barca nie grała tak pięknie jak teraz i nam nie szło a mimo to dalej kibicuje i wspieram .
A jeśli Ty jesteś tylko dla pięknego stylu i to jest dla Ciebie najważniejsze to co tutaj jeszcze robisz ? Zastanów się zanim palniesz głupotę następnym razem .
A jeśli myślisz że o Rakiticu nikt nie będzie pamiętał to już wogole mnie rozbawiłeś , prześledź sobie lepiej karierę tego piłkarza i zadaj jeszcze raz zapytanie czy ,, co najwyżej fani Barcelony " będą o nim pamiętać. Takimi wpisami jedynie się ośmieszasz .

0

@Mokofacza no tak , szczególnie z Realem gdzie wygrywalismy do wejścia Messiego 4:0 na Bernabeu albo bez niego 5:1 na Camp Nou .

1

@Piotr777 tak się składa że asysty i bramki grają i wolę jego udział przy bramkach niż nic nie wnoszące kółeczka czy ładne prowadzenie piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?