- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
0
Bardzo jestem ciekaw jak dzisiaj spisze się drużyna przez którą wszyscy tutaj jesteśmy. Trochę brak mi wiary w to, że Barcelona nagle zacznie grać atrakcyjnie, z polotem i skutecznie. I nie chodzi mi tylko o jakieś pojedyncze mecze raz na jakiś czas, a o ciąg takiej gry, gdzie zawodnicy będą głodni gry, głodni niekonwencjonalnych pomysłów etc. Przecież piłkarze znajdujący się obecnie w Barcelonie są zdolni do takiej gry. Potrafią utrzymać się przy piłce, potrafią zagrać prostopadłą piłkę, przedryblować rywala... mają takie umiejętności. Ale to nie funkcjonuje jako kolektyw, jako drużyna. Dlatego ciężko jest mi uwierzyć, że nagle to się zmieni na dłuższą metę. Niemniej jednak jeszcze gdzieś tam jakaś drobna nadzieja się tli... i strasznie pragnę, by Barcelona w końcu zaczęła grać jak na Barcelonę przystało. Jak przystało na styl gry, na historię tego klubu, na piłkarzy jakich ma.
Wczoraj City praktycznie zdominowało cały mecz. Męczyli się, fakt, ale mieli sporo sytuacji i po prostu brakowało skuteczności. Dlaczego Barcelona nie może tak grać, skoro właśnie m.in. to jest ta Barcelońska gra? Zamęczenie rywala, parcie na bramkę, a jak jest już wynik spokojny, to utrzymywanie się przy piłce i spokojne wymienianie podań? Dlaczego od tego odeszliśmy na rzecz wymiany ciosów, a nawet i oddania inicjatywy przeciwnikowi? Nie rozumiem tego.
0
@macio_944 niby nie gramy jak city a zaszlismy dalej w ucl niz oni
0
@amanter
City nie ma Messiego.
0
@macio_944 daj czas aby wyłonil się podstawowy skład.Aby wrócili kontuzjowani i mieli czas dojśc do formy.Także aby nowi się zaadoptowali.Barceloński styl to najtrudnuejszy sposób grania z uwagi na zagęszczenie.Nawet najlepsi potrzebują czasu.
0
@macio_944 bo w Barcelonie jest Messi a on nie bierze udziału w pressingu . Więc ciężko zmęczyć rywala czy nekac pressingiem.