ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolegom a władzom klubu to co innego , to koledzy mieli szukać zastępstwa za niego? ;)
10
No więc ja po kilku latach w ramach wdzięczności cmyknąłem z klubu bez żadnego wcześniejszego info .
0
Jak dla mnie to Lenglet zagra na 100%
7
No tak , przecież mają Modrica najlepszego piłkarza świata buahahaha
0
Arthur to najlepiej jakby grał obok niego , wtedy wszystko wygląda dobrze .
11
Z Realem czy Interem też tak mówiłeś ?
0
Jak można cały czas obwiniać defensywę kiedy nasza drużyna broni w każdym meczu w ośmiu lub dziewięciu przeciwko 11 rywalom ?
16
Nie prawda , weź pod uwagę że jak nie ma Messiego to nie jesteśmy tak przewidywalni a za niego będzie grał ktoś inny . Jak Messi ma kontuzję to wtedy inni zawodnicy biorą na siebie więcej ciężaru gry i nie tracimy dużo punktów bez niego . Kiedyś brali na siebie grę Neymar z Alexisem , potem Neymar z Suarezem a ostatnio sam Suarez i jakoś to wygląda .
1
Z Coutinho w ,, pomocy " to gramy w formacji 4:2:4 ...
0
A kogo miał wystawić skoro Lenglet i Verma mają problemy ? Murillo miał zagrać ?
0
Jakoś Bayern mimo silnych kloców potrafił zniszczyć Busiego , Xaviego i Inieste ...
A po drugie Lenglet się źle czuje ekspercie i dlatego gra Umtiti .
0
I remis przy 25 strzałach na bramkę , wina trenera ?
0
To co miał wystawić Murillo zamiast Umtitiego skoro Lenglet i Verma mają problemy ?
5
Logika ludzi tutaj . Umtiti łamię linię spalonego i po tym pada bramkę to WINA VALVERDE , Messi traci piłkę i się patrzy jak leci kontra Sevilli i pada bramka WINA VALVERDE , Suarez kopie się po czole WINA VALVERDE , Rakitic zalicza asystę WINA VALVERDE.
Ludzie nasz zespół popełnia zbyt wiele błędów indywidualnych na które nikt nie ma wpływu a wy cisniecie trenera .
0
Messi ratujący wynik ? A kto stracił piłkę po której była kontra Sevilli i nawet nie próbował nic zrobić w odbiorze ?
0
Rakitić zaliczył asystę gdybyś nie wiedział.
0
Najpierw zobacz co wyprawiają piłkarze a dopiero później miej pretensje do trenera ...
0
Wychowankowie zawsze mają ulgiw ocenach .
0
Bramka dla Sevilli to kwintesencja tego o co cisnę Messiego od dłuższego czasu .
Podał do przeciwnika i patrzył się jak Sevilla sobie pięknie wyprowadza kontrę i strzela bramkę .
Ostatnio nie stostujemy wogóle pressingu i to nam się odbije w reszcie sezonu .
P.S. bramka za*ebista jakby co .
0
Z żadnym trenerem ten wariant jest niemożliwy bo wtedy dostaniemy szybkie trzy i do widzenia .
2
A jak ma byc inaczej skoro ma z przodu trójkę która nie da nic w defensywie i tych 8 zawodników musi biegać za wszystkich .
0
Czyli dzisiaj nie wejdziesz :D
0
A no prawda bo jeśli ma się 25 okazji bramkowych to wypadałoby chociaż jedną wykorzystać ...
0
Będę go krytykował za każdym razem kiedy to reszta drużyny musi biegać a on nie bierze udziału w pressingu .
0
Trudno żeby było inaczej skoro reszta musi bronić kiedy rywal jest cały czas w przewadze .
5
I to jest ten Messi głodny LM który aż raz wziął raz udział w pressingu ?
0
Myślę że będziemy przechodzić z jednego ustawienia na drugie w zależności czy bronimy czy atakujemy .
0
W ostatnich 3 meczach grał odpowiednio po 63' 90' i 14' minut .
0
Trudno żeby myślał inaczej skoro mamy najgorszą defensywną statystykę od iluś tam lat .
0
Technicy nie grali w pomocy w Bayernie kiedy nas zlali 7:0 w dwumeczu . I środek Busi , Xavi , Iniesta nie miał szans z siłą fizyczną drużyny z Monachium .