0

Z Leganes czy z Levante ?

24

Mam nadzieję że coś z niego będzie bo Semedo przez rok nie zrobił żadnego postępu i nie prezentuje nic ciekawego ani w defensywie ani w ofensywie .

8

A dla mnie szkoda ściągać takiego zawodnika , który bardzo dobrze sobie radzi a u nas będzie musiał przesiedzieć 90% spotkań na ławce .

2

Co z tego ? Puyol grał z Pique czy Marquezem i nie było problemu .

1

Ma rację bo Real powinien prowadzić spokojnie 0:3 do przerwy gdyby napastnicy byli bardziej skuteczni .

0

Okej :D

0

Rakitić przynajmniej dał parę fajnych piłek do Alby i pokazuje się wyżej z prawej strony . Busi totalne zero w tym meczu .

1

A czym się Cucurella tak wyróżnia ? jeden wygrany pojedynek z Roberto i to chyba na tyle .

0

Po pierwszej połowie mogę powiedzieć jedynie że dałbym Rakitica na Dma bo Busquets głową jest chyba w Lyonie .

0

Żeby odciażał piłkarzy podstawowej jedenastki jeśli jest szansa a także na zgrywanie się z resztą z zespołu bo przy ( nie daj Boże ) kontuzji Pique czy Lengleta to on będzie grał w podstawie .

0

Skład spoko , przy korzystnym wyniku można wprowadzić Murillo , Alene i Coutinho .

2

Według mnie czas przydatności Busquetsa w Barcelonie już się przedawnił , w obronie od dłuższego czasu prezentuje się fatalnie a w ofensywie ? ehhh ...

5

Po cholerę nam siedmiu pomocników ?

0

Dla mnie mogą się narazie ogrywać w PK ale z drużynami pokroju Cultural Leonesa a nie w La Liga gdzie skrzydłowi Levante robią z nich wiatraki . Wiem że obaj mają po 18/19 lat ale najlepiej dla nich jak pójdą na wypożyczenie i tam zyskują minut bo u nas nie pograją .

0

Teraz już wie że Miranda i Chumi się nie nadają na jakiekolwiek rotacje nimi w La Liga.

0

Myślę że w rewanżu powinna wyjść once de gala , strzelić Levante szybkie trzy i wtedy myśleć z wpuszczeniem Aleni , Puiga czy Mirandy ale nie wszystkich naraz oczywiście .

0

Jak będziemy sprzedawać Mirandę to załączmy Semedo odrazu :D

0

Nie mów bo setkę przy stanie 2:0 wybronił .

1

Jak dla mnie to Ernest przegiął z wystawieniem Chumiego zamiast Lengleta . Linia defensywy wyszła zbyt eksperymentalnie .

0

Ciekawe w czym .

0

Dalej przecieram oczy ze zdziwienia że nikogo nie ściągnęliśmy za Digne'a i zostaliśmy z tym cieniasem Mirandą .

6

Rakitić ma kontuzję ?

0

Niewiem jak dla Was ale dla mnie sędzia nie ma wogóle kontroli nad meczem .

0

Przy wybiegającym Dembele nie było faulu .

7

Getafe faule : 9 żółte kartki 1
Barca faule : 4 żółte kartki 2

0

Real w La Liga gra tak znacznie ale to znacznie więcej .

14

Może teraz kibice Realu zaczną doceniać remisy jak Solari .

1

Boże jaki ten Real Sociedad jest nieporadny w ataku .

10

Francuską*

0

Dając Coutinho, Arthura i Dembele w jednym składzie to każdy lepszy zespół nas rozjedzie ze względu na to że ci zawodnicy są zbyt słabi w defensywie i nie ma problemu żeby dostać się pod nasze pole karne . Nie wspominając już o Messim , który praktycznie w ogóle nie broni .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?