1

Sevilla 2:0 :D

0

Jaki trener , taka drużyna ? jakoś piłkarzom Bilbao chciało się zapieprzać 90 minut w pressingu czy grać agresywnie a u nas ? póki Messi będzie sobie chodził po boisku to pressingu nie będzie i widzimy tego efekty . Na prawej stronie Rakieta i Roberto zawsze mają po dwóch gości do krycia i z łatwością tworzą okazje strzeleckie . Zresztą z Dembele i Coutinho , którzy nic w defensywie nie potrafią to i rywale za łatwo sobie poczynają .

3

Bardzo nie pasowało do artykułu , zaraz bana dostaniesz i tyle będzie :D

1

Zdejmij Rakietę to zobaczysz jak Busi fajnie sobie radzi w defensywie . Autostrada do naszej bramki .

2

Ale graliśmy na wyjeździe .

0

A co ma odejść bo odniósł drugą porażkę w La Liga ?

0

No i czemu nie było czerwonej na faulu na ter Stegenie ?

0

Gratulacje dla Pique , Dembele i Busquetsa za dzisiejsze zawody .

0

Wina Valverde że Pique nie chce się wracać do obrony i podaje do napastników drużyny przeciwnej ? Że Dembele z Busquetsem grają padakę ?

0

Gdyby Busquets nie grał padaki w obronie to Rakitić mógłby grać wyżej .

0

Pique 2 asysty w ciągu paru minut !

0

Co tu się od*ierdala ?

0

Może nie ma dobrego pressingu bo Messi nie bierze udziału w pressingu od kilku lat , tylko wtedy kiedy mu się chce . A w 10 na 11 to sobie można popressingować .

0

Busquets gra tragedię .

0

Ale tutaj gra Suarez i nie będzie więcej szans.

0

Ja na Dembele nie mogę już patrzeć , gdyby nie strzelił tych kilku bramek na początku to niewiem czy by grał dzisiaj .

0

Busi dziś tragioza . Chętnie zobaczyłbym Malcoma na boisku .

14

Dembele nie pokazał zupełnie nic , więc chyba jesteś sam .

0

Od kiedy za uderzenie łokciem w twarz zawsze jest czerwo ?

2

Przecież Lenglet był pierwszy faulowany .

1

Rotacje , rotacje . Vidal asysta , Athur żółta i nic poza tym , Semedo żółta i niewiele poza tym , Lenglet czerwona .
Ale najważniejsze że La rambla zadowolona przez godzinę przed meczem .

0

Arthur już nie ma siły biegać a tu będą płacze że gość pójdzie do zmiany .

0

Bo Dembele gra totalną padakę .

0

Busquets również zawalił.

2

Ernest zmdejmuj tego Dembele , zero totalne w ofwnsywie i defensywie .

0

Sędziego popie*doliło przecież .

3

Szkoda że Malcom dalej kontuzjowany bo chętnie bym go zobaczył za Dembele .

2

Niech zagra najpierw na jego pozycji .

3

Rakieta ma dla Barcy 28 bramek i 24 asysty grając praktycznie jako defensywny pomocnik i oddając każdą piłkę MSN , a Coutinho już 9 bramek i 7 asyst . Cholera ale ta nasza pomoc słaba .

0

Van Bommel mówił że nie będą się murować , więc chyba zaryzykuję z tym 3,5 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?