ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sevilla 2:0 :D
0
Jaki trener , taka drużyna ? jakoś piłkarzom Bilbao chciało się zapieprzać 90 minut w pressingu czy grać agresywnie a u nas ? póki Messi będzie sobie chodził po boisku to pressingu nie będzie i widzimy tego efekty . Na prawej stronie Rakieta i Roberto zawsze mają po dwóch gości do krycia i z łatwością tworzą okazje strzeleckie . Zresztą z Dembele i Coutinho , którzy nic w defensywie nie potrafią to i rywale za łatwo sobie poczynają .
3
Bardzo nie pasowało do artykułu , zaraz bana dostaniesz i tyle będzie :D
1
Zdejmij Rakietę to zobaczysz jak Busi fajnie sobie radzi w defensywie . Autostrada do naszej bramki .
2
Ale graliśmy na wyjeździe .
0
A co ma odejść bo odniósł drugą porażkę w La Liga ?
0
No i czemu nie było czerwonej na faulu na ter Stegenie ?
0
Gratulacje dla Pique , Dembele i Busquetsa za dzisiejsze zawody .
0
Wina Valverde że Pique nie chce się wracać do obrony i podaje do napastników drużyny przeciwnej ? Że Dembele z Busquetsem grają padakę ?
0
Gdyby Busquets nie grał padaki w obronie to Rakitić mógłby grać wyżej .
0
Pique 2 asysty w ciągu paru minut !
0
Co tu się od*ierdala ?
0
Może nie ma dobrego pressingu bo Messi nie bierze udziału w pressingu od kilku lat , tylko wtedy kiedy mu się chce . A w 10 na 11 to sobie można popressingować .
0
Busquets gra tragedię .
0
Ale tutaj gra Suarez i nie będzie więcej szans.
0
Ja na Dembele nie mogę już patrzeć , gdyby nie strzelił tych kilku bramek na początku to niewiem czy by grał dzisiaj .
0
Busi dziś tragioza . Chętnie zobaczyłbym Malcoma na boisku .
14
Dembele nie pokazał zupełnie nic , więc chyba jesteś sam .
0
Od kiedy za uderzenie łokciem w twarz zawsze jest czerwo ?
2
Przecież Lenglet był pierwszy faulowany .
1
Rotacje , rotacje . Vidal asysta , Athur żółta i nic poza tym , Semedo żółta i niewiele poza tym , Lenglet czerwona .
Ale najważniejsze że La rambla zadowolona przez godzinę przed meczem .
0
Arthur już nie ma siły biegać a tu będą płacze że gość pójdzie do zmiany .
0
Bo Dembele gra totalną padakę .
0
Busquets również zawalił.
2
Ernest zmdejmuj tego Dembele , zero totalne w ofwnsywie i defensywie .
0
Sędziego popie*doliło przecież .
3
Szkoda że Malcom dalej kontuzjowany bo chętnie bym go zobaczył za Dembele .
2
Niech zagra najpierw na jego pozycji .
3
Rakieta ma dla Barcy 28 bramek i 24 asysty grając praktycznie jako defensywny pomocnik i oddając każdą piłkę MSN , a Coutinho już 9 bramek i 7 asyst . Cholera ale ta nasza pomoc słaba .
0
Van Bommel mówił że nie będą się murować , więc chyba zaryzykuję z tym 3,5 :D