1

Chyba to będzie ich najlepszy ruch podczas tego okienka .

1

Żadna , oboje nie dorównają mu poziomem .

2

Szkoda .

0

We wszystkim .

6

Fizycznie jest kozak , żałuję że psychicznie nie jest tak dobrze .

4

Nie byłbym sobą gdybym był inny .

0

Jak dla mnie powinien grać więcej , może być z niego klasowy napadzior .

20

Spróbuję tak dziś wieczorem , zobaczymy jak będzie .

0

Samper i Mina na sprzedaż .

0

Ta , to by zagrał w 4-5 spotkaniach . Jak dla mnie to poprostu będzie rotacja między nim Coutinho i Dembele na skrzydłach .

0

Malcolm jak narazie to taki nieopierzony kurczaczek , coś jak Dembele i pewnie będzie potrzebował minimum jeden sezon żeby się zaklimatyzować w hiszpańskim stylu .

1

To Arthur i Alena nic nie pograją bo Rakitić to podstawowy zawodnik .

1

Jak dla mnie pozbycie się Digne'a to strzał w stopę .

0

To że Paulinho przyszedł za 40 mln nie znaczy że był tyle wart . Tak samo Willian nie jest wart 60 mln .

0

To że się nie dokładam nie znaczy że nie mogę wstępnie ocenić tego transferu .

50

60 milionów za gościa przy trzydziestce na pozycje na którą nikogo nie potrzebujemy , hit mazowsza .

0

Czyli klauzule miał pewnie 25M :D

64

Git , za rok oddamy go na wypożyczenie z możliwością wykupu .

1

Właśnie się chyba ktoś wychylił :D

1

Kiedy w Chinach jest prima aprillis ?

8

I git , jak dostał większą ilość minut regularnej gry to zawsze prezentował się co najmniej solidnie .

0

A Griezmann którym zawodnikiem Atletico ściągniętym do Barcy ?

1

Może nie ma urlopu i nie chce na bezpłatnym siedzieć :D

1

Sprzedawać jak najbardziej .

0

Patrzę na to tak że on w ogóle nie pasuje do naszego stylu i ten transfer to pomyłka , zresztą mówiłem tak już przed transferem .

0

Jakby go opchnęli za 30 mln to ubiliby interes życia .

0

W umowie jest zapisany obowiązek wykupu , także nie ma szans .

0

I Figo na dyrektora sportowego .

0

I to wszystko grając praktycznie jako DM .

0

Ja mam nadzieję że Francja wygra wysoko i skończymy oglądać tą parodię futbolu w wykonaniu Argentyny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?