ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba to będzie ich najlepszy ruch podczas tego okienka .
1
Żadna , oboje nie dorównają mu poziomem .
2
Szkoda .
0
We wszystkim .
6
Fizycznie jest kozak , żałuję że psychicznie nie jest tak dobrze .
4
Nie byłbym sobą gdybym był inny .
0
Jak dla mnie powinien grać więcej , może być z niego klasowy napadzior .
20
Spróbuję tak dziś wieczorem , zobaczymy jak będzie .
0
Samper i Mina na sprzedaż .
0
Ta , to by zagrał w 4-5 spotkaniach . Jak dla mnie to poprostu będzie rotacja między nim Coutinho i Dembele na skrzydłach .
0
Malcolm jak narazie to taki nieopierzony kurczaczek , coś jak Dembele i pewnie będzie potrzebował minimum jeden sezon żeby się zaklimatyzować w hiszpańskim stylu .
1
To Arthur i Alena nic nie pograją bo Rakitić to podstawowy zawodnik .
1
Jak dla mnie pozbycie się Digne'a to strzał w stopę .
0
To że Paulinho przyszedł za 40 mln nie znaczy że był tyle wart . Tak samo Willian nie jest wart 60 mln .
0
To że się nie dokładam nie znaczy że nie mogę wstępnie ocenić tego transferu .
50
60 milionów za gościa przy trzydziestce na pozycje na którą nikogo nie potrzebujemy , hit mazowsza .
0
Czyli klauzule miał pewnie 25M :D
64
Git , za rok oddamy go na wypożyczenie z możliwością wykupu .
1
Właśnie się chyba ktoś wychylił :D
1
Kiedy w Chinach jest prima aprillis ?
8
I git , jak dostał większą ilość minut regularnej gry to zawsze prezentował się co najmniej solidnie .
0
A Griezmann którym zawodnikiem Atletico ściągniętym do Barcy ?
1
Może nie ma urlopu i nie chce na bezpłatnym siedzieć :D
1
Sprzedawać jak najbardziej .
0
Patrzę na to tak że on w ogóle nie pasuje do naszego stylu i ten transfer to pomyłka , zresztą mówiłem tak już przed transferem .
0
Jakby go opchnęli za 30 mln to ubiliby interes życia .
0
W umowie jest zapisany obowiązek wykupu , także nie ma szans .
0
I Figo na dyrektora sportowego .
0
I to wszystko grając praktycznie jako DM .
0
Ja mam nadzieję że Francja wygra wysoko i skończymy oglądać tą parodię futbolu w wykonaniu Argentyny .