ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sorry ale kontakt i dotknięcie rywala to nie faul .
5
Sam jesteś przegrany .
3
Mówcie co chcecie Sergi zawalił bo niewytrzymał i tyle . Chociaż czerwa bym chyba nie dał .
0
Ma ktoś link do meczu City ? Już mam dzieki
9
Piłkarzem jest dobrym ale zachowaniem często irytuje .
0
Zazwyczaj kiedy się mówi że jeden zespół ma roznieść drugi to zazwyczaj jest odwrotnie .
8
Niesamowity mem .
0
Zazwyczaj jak ktoś ma dostać łupnia to wychodzi odwrotnie .
1
To by im podcięło skrzydła już całkowicie .
0
Dokładnie , smutna sprawa itp. ale zachwyty o czymś że to dziecko czegoś dowiodło czy dokonało i ma być jakimś wyznacznikiem to przesada .
0
Fajnie by było zobaczyć jak Dembele kręci Marcelo ale jak wyjdziemy z Coutinho i Dembele na skrzydłach to dostaniemy baty bo to zbyt ofensywny skład i defensywa wtedy bardzo cierpi .
14
Bardzo dobrze że ludzie narzekają bo tak jest . Nikt się nie będzie cieszył taką żenadą .
0
Wszystko fajnie tylko czemu po zdobytej bramce nie możemy grać tak cały czas , tylko oddajemy inicjatywę rywalom ?
0
Z Deportivo chyba jak w finale xd
1
Messi nie powinien być kapitanem , nie ma tego czegoś .
25
Real nie zrobi szpaleru bo to klub bez jakichkolwiek wartości .
4
Władca pierścieni
6
I im się to pewnie uda.
0
Wszystko zależy czy on się widzi .
0
Jak Messi miał kontuzje to Ney z Alexisem a później z Suarezem dawali radę , o demolce z Realem nie wspomnę .
0
Kolejna legenda nas opuszcza , najlepsze czasy już za nami .
0
A kto Ci teraz będzie biegał za Messiego ? Myślisz że Xavi czy Iniesta daliby radę ?
0
Dzięki za przypomnienie .
1
Już się zaczyna ,, mamy dżejmsa rodrigeza "
0
postaw go na defensywnym to zobaczymy
0
Z tym Alena to dałeś czadu :D
1
Jak dla mnie Semedo , Vermaelen , Digne i Paco to bardzo wartościowi zmiennicy ale jak im się daje grać ogony raz na 5-10 spotkań to niech szału nie oczekują .
0
Jest lepiej , nie trzeba mieć papierów .
0
Po to że dzięki temu straciliśmy szansę na wygraną w LM .
6
70 minuta i dalej bez zmian .