1

Sorry ale kontakt i dotknięcie rywala to nie faul .

5

Sam jesteś przegrany .

3

Mówcie co chcecie Sergi zawalił bo niewytrzymał i tyle . Chociaż czerwa bym chyba nie dał .

0

Ma ktoś link do meczu City ? Już mam dzieki

9

Piłkarzem jest dobrym ale zachowaniem często irytuje .

0

Zazwyczaj kiedy się mówi że jeden zespół ma roznieść drugi to zazwyczaj jest odwrotnie .

8

Niesamowity mem .

0

Zazwyczaj jak ktoś ma dostać łupnia to wychodzi odwrotnie .

1

To by im podcięło skrzydła już całkowicie .

0

Dokładnie , smutna sprawa itp. ale zachwyty o czymś że to dziecko czegoś dowiodło czy dokonało i ma być jakimś wyznacznikiem to przesada .

0

Fajnie by było zobaczyć jak Dembele kręci Marcelo ale jak wyjdziemy z Coutinho i Dembele na skrzydłach to dostaniemy baty bo to zbyt ofensywny skład i defensywa wtedy bardzo cierpi .

14

Bardzo dobrze że ludzie narzekają bo tak jest . Nikt się nie będzie cieszył taką żenadą .

0

Wszystko fajnie tylko czemu po zdobytej bramce nie możemy grać tak cały czas , tylko oddajemy inicjatywę rywalom ?

0

Z Deportivo chyba jak w finale xd

1

Messi nie powinien być kapitanem , nie ma tego czegoś .

25

Real nie zrobi szpaleru bo to klub bez jakichkolwiek wartości .

4

Władca pierścieni

6

I im się to pewnie uda.

0

Wszystko zależy czy on się widzi .

0

Jak Messi miał kontuzje to Ney z Alexisem a później z Suarezem dawali radę , o demolce z Realem nie wspomnę .

0

Kolejna legenda nas opuszcza , najlepsze czasy już za nami .

0

A kto Ci teraz będzie biegał za Messiego ? Myślisz że Xavi czy Iniesta daliby radę ?

0

Dzięki za przypomnienie .

1

Już się zaczyna ,, mamy dżejmsa rodrigeza "

0

postaw go na defensywnym to zobaczymy

0

Z tym Alena to dałeś czadu :D

1

Jak dla mnie Semedo , Vermaelen , Digne i Paco to bardzo wartościowi zmiennicy ale jak im się daje grać ogony raz na 5-10 spotkań to niech szału nie oczekują .

0

Jest lepiej , nie trzeba mieć papierów .

0

Po to że dzięki temu straciliśmy szansę na wygraną w LM .

6

70 minuta i dalej bez zmian .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?