ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi sobie nie radzi w obronie więc drugi ofensywny pomocnik to może być samobójstwo .
3
Porównaj sobie teraz cenę tych dwóch piłkarzy i ich doświadczenie .
0
Pierwsza zmiana była przy 2 lub 3 do jednego .
0
Kij z Twoim Juve.
1
Dziękuje Barca , tak pięknie to sfrajerzyć na koniec sezonu i to jeszcze z Levante .
6
Denis co dostał owacje .
0
Chłopie ściągaj Mine i dawaj Digne'a na stopera .
0
Może go kiedyś ściągną ale i tak pewnie u nas długo by nie pograł bo to brazol .
3
Ma kontuzję mięśniową po Półfinale Klubowych Mistrzostw Świata , z Santosem nie zagra .
11
Paco IN , on zawsze coś wciśnie .
8
Suarez coś zaczyna gwiazdorzyć pod nieobecność Messiego .
1
Jak dla mnie Digne jakby grał regularnie to byłby bardzo dobrym zastępcą Alby i widziałbym go w pierwszym składzie jak Jordi skończy u nas grać .
3
Luis Suarez 6 ? przecież gość wszystko co miał to zepsuł .
1
Akurat u nas Arda grał dobrze . Problem w tym że trener nie miał na niego pomysłu i robił jak z Fabregasem czyli rzucał po pozycjach .
W dodatku gramy w 4:4:2 gdzie Turek prezentował się.najlepiej .
0
Tak .
3
Jak dla mnie Eurowizja to totalne g*wno .
0
Na pewno najlepszy dla Barcelony .
1
Teraz to nie przejdzie nie dlatego że nie ma miejsca na wychowanków tylko ze względu na to że gra tam najlepszy defensywny pomocnik na świecie .
4
Nie mogłem przeżyć jego odejścia do City ale to było lepsze i dla niego i dla nas .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
78
Pierwsze słowa Sir Alexa Fergusona po wybudzeniu ze śpiączki brzmiały :
-Marcelo żyje ?
1
Rakieta !!! Jak ja Cię lubię !
2
Real to potrafił akurat przegrać z Granadą 0:1 która nie oddała ani jednego celnego strzału :D
0
Pique miał lub dalej ma problemy z kolanem i gra , Busquets z pękniętą kością i grał także wszystko możliwe :D
0
Digne , Semedo , Vermaelen i odpoczynek dla Rakiety i Suareza .
0
Fajny skład , nie dało się rotować tak wcześniej ?
0
Bo jest zawieszony :D
0
Dramat.
0
Takiemu Tello napewno chciał pomóc Tata Martino , który wystawiał go na prawym skrzydle , fuck logic .
9
Gdyby Roberto nie wyleciał to pewnie Dembele wszedłby za Inieste .