0

Teraz już wiem czemu Dembele obawia się o swoją przyszłość po tramaferze Malcoma .

0

Ta , Messi wykreował conajmniej jedną setkę w pierwszej połowie . Według mnie Dembele gra gorzej , niby chce ale nie może .

0

Nie no boisko bajeczka , mogli założyć nową murawę podvzas rozgrzewki przed meczem .

2

Z kim wywalczył i jak ? W presezonie nie grał a i tak dostał odrazu miejsce w składzie .

2

Ależ zaskoczenie . Mam nadzieję że zobaczymy dziś Malcolma.

1

Pyka jak zawsze i znowu będzie spadek .

0

Nikt nie wygryzie Suareza bo do tego potrzeba minut a jego zmiennicy są olewani . Nie dziwię się że Paco chce odejść .

2

Oby się ktoś zgłosił po niego .

1

Nas wybija rząd.

1

Szczerze to nie będę płakał za Rafinhą , dla mnie on i Denis to takie nasze Barcelońskie wiecznie młode Brożki .

3

Biorąc pod uwagę że choćby najgroźniejsza akcja w pierwszej połowie to 30/40 metrowe podanie od Rakitica do Messiego po którym mogła paść bramka to spoko .

0

Tak naprawdę nasi trenerzy marnują jego potencjał , powinien grać jako mediapunta i wtedy mógłby ładować te swoje bomby z dystansu czy więcej asystować . Mimo gry jako drugi DM i tak ma kozackie staty .

0

Zagrałby jak w Sevilli , czyli kozacko .

0

Ale zaskoczenie ze składem .

2

Dembele przez większość czasu był niewidoczny , w dodatku kluczowe podanie po wrzutce z różnego a nie z gry.

5

Za niedługo to Mistrzostwa Europy będą w Katarze .

1

Wstyd.

0

Może pogadamy o tym skąd Ty jesteś skoro jesteś taki mądry ?

0

Naszym rozgrywającym jest Messi , wszyscy grają na niego .

0

Czyli nie jestem kibicem bo krytycznie oceniam piłkarzy ?

0

Obyśmy ściągnęli jakiegoś drugiego lewego obrońcę albo żeby Alba nie dostał kontuzji bo z tymi miernotami będzie dramat .

23

To ma być śmieszne czy jak ?

44

Jeszcze Denisa Brożka fajnie by było gdzieś opchnąć .

1

Prezentował się przeciętnie , więc to będzie słuszna ocena .

4

Malcoma nie ma w kadrze ?

3

I to jest piękne ziomuś .

1

Siemandero , mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskiej TV z wyjątkiem paru kanałów jak Tvp info czy TV polonia .
Polecicie jakaś telewizję internetową do oglądania spotkań LaLiga i Premier League tak żeby mi się nie zacinało ?

1

Ściągnij przeglądarkę Puffin i ogladaj jak na kompie .

0

Teraz się nie dziwię że dobrze mu idzie . Miał tyle czasu żeby się przygotować ...

0

Jestem ciekaw czy dzisiaj zobaczymy już pierwsze rysy pomysłu Valverde na obecną kadrę . W jakim ustawieniu będziemy grać , Coutinho w środku czy ma lewym skrzydle ? Kto lepiej się pokaże na skrzydle Dembele czy Malcom ? Kto na prawej obronie ? Kto w środku pola ? Jak dobrze że sezon się już zaczyna .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?