ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz już wiem czemu Dembele obawia się o swoją przyszłość po tramaferze Malcoma .
0
Ta , Messi wykreował conajmniej jedną setkę w pierwszej połowie . Według mnie Dembele gra gorzej , niby chce ale nie może .
0
Nie no boisko bajeczka , mogli założyć nową murawę podvzas rozgrzewki przed meczem .
2
Z kim wywalczył i jak ? W presezonie nie grał a i tak dostał odrazu miejsce w składzie .
2
Ależ zaskoczenie . Mam nadzieję że zobaczymy dziś Malcolma.
1
Pyka jak zawsze i znowu będzie spadek .
0
Nikt nie wygryzie Suareza bo do tego potrzeba minut a jego zmiennicy są olewani . Nie dziwię się że Paco chce odejść .
2
Oby się ktoś zgłosił po niego .
1
Nas wybija rząd.
1
Szczerze to nie będę płakał za Rafinhą , dla mnie on i Denis to takie nasze Barcelońskie wiecznie młode Brożki .
3
Biorąc pod uwagę że choćby najgroźniejsza akcja w pierwszej połowie to 30/40 metrowe podanie od Rakitica do Messiego po którym mogła paść bramka to spoko .
0
Tak naprawdę nasi trenerzy marnują jego potencjał , powinien grać jako mediapunta i wtedy mógłby ładować te swoje bomby z dystansu czy więcej asystować . Mimo gry jako drugi DM i tak ma kozackie staty .
0
Zagrałby jak w Sevilli , czyli kozacko .
0
Ale zaskoczenie ze składem .
2
Dembele przez większość czasu był niewidoczny , w dodatku kluczowe podanie po wrzutce z różnego a nie z gry.
5
Za niedługo to Mistrzostwa Europy będą w Katarze .
1
Wstyd.
0
Może pogadamy o tym skąd Ty jesteś skoro jesteś taki mądry ?
0
Naszym rozgrywającym jest Messi , wszyscy grają na niego .
0
Czyli nie jestem kibicem bo krytycznie oceniam piłkarzy ?
0
Obyśmy ściągnęli jakiegoś drugiego lewego obrońcę albo żeby Alba nie dostał kontuzji bo z tymi miernotami będzie dramat .
23
To ma być śmieszne czy jak ?
44
Jeszcze Denisa Brożka fajnie by było gdzieś opchnąć .
1
Prezentował się przeciętnie , więc to będzie słuszna ocena .
4
Malcoma nie ma w kadrze ?
3
I to jest piękne ziomuś .
1
Siemandero , mieszkam za granicą i nie mam dostępu do polskiej TV z wyjątkiem paru kanałów jak Tvp info czy TV polonia .
Polecicie jakaś telewizję internetową do oglądania spotkań LaLiga i Premier League tak żeby mi się nie zacinało ?
1
Ściągnij przeglądarkę Puffin i ogladaj jak na kompie .
0
Teraz się nie dziwię że dobrze mu idzie . Miał tyle czasu żeby się przygotować ...
0
Jestem ciekaw czy dzisiaj zobaczymy już pierwsze rysy pomysłu Valverde na obecną kadrę . W jakim ustawieniu będziemy grać , Coutinho w środku czy ma lewym skrzydle ? Kto lepiej się pokaże na skrzydle Dembele czy Malcom ? Kto na prawej obronie ? Kto w środku pola ? Jak dobrze że sezon się już zaczyna .