ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rekrutacja przebiegała chyba w tym samym stylu co nabór na sędziów do La Liga .
7
Wystarczyło obejrzeć wcześniej grę Miny by wiedzieć że ten gość się nie nadaje do Barcy .
0
To się rozczarują :D
19
Kolejny który tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy . Rezerwowi tacy jak Aleix , Digne , Paco , Denis odejdą a za nich przyjdą inni którzy dostaną taką samą małą liczbę minut i to jeszcze w długich odstępach czasu i znowu będzie zdziwienie , czemu się nie sprawdzają .
1
Dembele po genialnej asyście Rakiety .
1
Jak nie nurkujesz to Malediwy nie warte zachodu i kasy .
0
Nabrał doświadczenia na boisku .
1
No i git .
25
Paco jak grał to zawsze zaliczył asystę lub bramkę a Digne jak grał regularnie to też prezentował dobry poziom .
Lepszych zmienników nie znajdziemy na ich miejsce a trzeba pamiętać że to gracze którzy mają po 24/25 lat i wiele się mogę rozwinąć .
2
Przyjdą kolejni za nich i tak samo nie dostaną szansy albo jak się pokażą to wrócą na trybuny lub ławkę rezerwowych .
Valverde zbyt mało dawał szans takim piłkarzom jak Digne czy Paco i zrobi to z tymi którzy przyjdą na ich miejsce . Przy tej liczbie otrzymanych szans żaden piłkarz nie będzie dawał z siebie tego co potrafi .
Jeśli odejdzie Paco i Digne to dobrze dla tych piłkarzy bo gdyby grali w innych klubach to zapewne dostaliby powołania na mundial , niestety trener przekreślił im te szansę .
0
Bo to przegladarka ;)
0
Ściągnij aplikacje Puffin Browser i szukaj transmisji jak na kompie .
0
A ja widziałem , też chciałbym.Sampera ale jak dla mnie to już z niego zrezygnowali .
0
A czy ja coś napisałem o Barcy B ? Wiem że ludzie po meczu w PK uważają go za następcę Busiego . A pamiętaj że SD jesy ligę niżej i sugerować możesz się występami w pierwszej jedensatce .
0
Zrobili , Barca też powinna dla Realu ale no trudno .
0
Zobaczymy co bedzie grał po kontuzji . Narazie jedno przyzwoite spotkanie w Pucharze Kròla i już wszyscy się nim jarają przez nazwisko .
0
Abidal nigdy nie był dobry w ataku i jakoś grał latami w Barcelonie . Jeden mocniej defensywny boczny obrońca się przyda a jak Barca ma go oddać za 10 mln w swoim stylu to wole żeby został i dostawał szansę .
0
Odkupienie grzechów ? Wcześniej grał z Las Palmas i z Espanyolem i grał dobrze . W takim razie po pierwszej połowie sezonu to Pique dalej spłaca swoją formę z jesieni .
0
Digne zaraz jak przyszedł to Alba doznał kontuzji i pokazywał poziom klasowego lewego obrońcy , dovry w obronie i w ataku . Ale później jal zaczęła się gra co 10 spotkań i to często na wyjeździe to nie ma co szału oczekiwać . Moim zdaniem gdyby Lucas dostawał więcej szans to spokojnie by to wykorzystał .
0
W sumie jeśli Paco odejdzie to plus dla niego bo jest za dobry na ławkę . To samo tyczy się Digne'a .
4
Jak dla mnie sprzedaż Alcacera to będzie porażka .
3
ŚP bo Rakitic nie ma większego pojecia do niczego oprucz grania do tyłu oraz na boki.
OK
1
A pamiętasz ile bramek miał Soriano jak grał w Barcelonie B która grała w Segunda ? coś koło 25 bramek a gośc nie dostał nawet szansy od Guardioli XD
2
Wypożyczmy Denisa , Aleixa , Mine , Alene , Gomesa , Paco i Digne a przyjdzie Griezmann i będzie rotował za nich wszystkich .
0
Niech się ogrywa u nas , bo z wypożyczenia już nie wróci zapewne .
0
Kij z agentem , może ojciec coś zdziała .
23
Jesli chodzi o polską piłkę i jej otoczenie to bliżej nam do trzeciego świata .
1
Dużo postaci , książkę bardzo ciężko się czytało , to wyglądało jak jeden wielki opis :D
0
Gry kozak , ja w bitwę o srodziemie gram do dziś a gra z 2004 roku :D
0
Busi sobie nie radzi w obronie więc drugi ofensywny pomocnik to może być samobójstwo .