ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może i obrona gra dramatycznie ale pamiętajcie że my bronimy w 10 piłkarzy , więc jest trochę trudniej .
1
Bardzo dobrze zrobił , dał znać sędziemu że piłkarze Valencii próbują wymusić drugą żółtą kartkę dla niego .
0
Coutinho leży , szkoda jakby wypadł ze względu na kontuzję ale przynajmniej Rakitić złapałby jakieś minuty .
0
Barca nie zawsze była taka w jakiej się zakochałeś .
1
Ja zostawiłem 6 piwek na mecz ale jal zobaczyłem skład to mam już 3 :D
0
Ściągnij przeglądarkę Puffin browser i oglądaj na tym na czym oglądasz na kompie .
0
Z drugiej strony popatrz inaczej , do końca ligi 7 kolejek a my w całym sezonie przegraliśmy jedynie 2 mecze .
3
I Pique z jedną amputowaną nogą bo gangrena w kolanie .
14
Haha jest Busquets , jest i Pique i Suarez , panie Valverde gdzie Rakitic przecież on tylko ma złamany palec dawaj go do pierwszego składu .
A Mina , Verma , Paco czy Dembele niech kwitną na ławce rezerwowych , będzie potrójna zmiana w 97 minucie .
0
Teraz wiek ter Stegena , Semedo , Umitiego , Miny , Digne , Gomesa , Denisa , Paco , Coutinho i Dembele i trochę się to wyrównuje .
1
A czy wszyscy zawsze pasowali ? Abidal ? Henry ? Toure ? Keita ? Maxwell ? Ibra ? Suarez ? Nie ale jakoś sukces osiągnęli .
3
Dokładnie , liczę na minuty dla Busiego , niech chłopak łapie :D
5
Rakitic jeszcze się wykuruje i Ernesto go wystawi na 90 minut .
1
Już dawno powinien grać za jednego lub drugiego .
6
Żałosna ankieta .
3
Tak to jest jak się zajeżdża kluczowych zawodników , w dodatku niektórzy grający z urazem . Pique , Busquets , Rakitić czy Suarez grają wszystko a odpowiednio Mina/Vermaelen , Gomes , Paulinho czy Paco mogli ich spokojnie odziążyć .
11
Nie ma to jak wliczyć do tego Coutinho , który nawet nie może zagrać w LM .
0
Jak włączysz to trzeba będzie wyłączyć :D
18
Lepiej już boso chodzić .
0
Gol wystarczy .
2
Żadna wpadka i tu i tu gramy jak u siebie ;)
18
A gdzie zdjęcie z przewrotką Ronaldo ?
0
Ogarnia ktoś link do transmisji z polskim komentarzem ? odkąd nie ma na meczosach to już nieogarniam .
0
No Paco powinien otrzymać dziś szansę .
1
To Real złamał tradycje że po 3:0 na Santiago Bernaleo nie zrobili nam szpaleru .
0
Gomes za Rakitica i Paco za Suareza .
0
Alena i Arthur mogą równie dobrze grać totalne dno , jeden nie wykorzystuje szans jak narazie na tle np. Murcii a drugi nie zagrał jeszcze choćby spotkania w Europie .
Według mnie nie pożegnamy więcej niż jednego gracza z wymienionej przez Ciebie czwórki .
0
Tak sprzedany Gomes , Denis , Paco , Vidal do tego dorzućmy jeszcze Mine z Vermaelenem i przy rotacjach prezentujmy poziom spadkowicza Segunda Division .
0
Wyjechałem w Bieszczady i jestem drwalem .
0
I oby tak było ! jesteśmy chyba najbardziej niewygodnym rywalem dla nich .