1

Może i obrona gra dramatycznie ale pamiętajcie że my bronimy w 10 piłkarzy , więc jest trochę trudniej .

1

Bardzo dobrze zrobił , dał znać sędziemu że piłkarze Valencii próbują wymusić drugą żółtą kartkę dla niego .

0

Coutinho leży , szkoda jakby wypadł ze względu na kontuzję ale przynajmniej Rakitić złapałby jakieś minuty .

0

Barca nie zawsze była taka w jakiej się zakochałeś .

1

Ja zostawiłem 6 piwek na mecz ale jal zobaczyłem skład to mam już 3 :D

0

Ściągnij przeglądarkę Puffin browser i oglądaj na tym na czym oglądasz na kompie .

0

Z drugiej strony popatrz inaczej , do końca ligi 7 kolejek a my w całym sezonie przegraliśmy jedynie 2 mecze .

3

I Pique z jedną amputowaną nogą bo gangrena w kolanie .

14

Haha jest Busquets , jest i Pique i Suarez , panie Valverde gdzie Rakitic przecież on tylko ma złamany palec dawaj go do pierwszego składu .
A Mina , Verma , Paco czy Dembele niech kwitną na ławce rezerwowych , będzie potrójna zmiana w 97 minucie .

0

Teraz wiek ter Stegena , Semedo , Umitiego , Miny , Digne , Gomesa , Denisa , Paco , Coutinho i Dembele i trochę się to wyrównuje .

1

A czy wszyscy zawsze pasowali ? Abidal ? Henry ? Toure ? Keita ? Maxwell ? Ibra ? Suarez ? Nie ale jakoś sukces osiągnęli .

3

Dokładnie , liczę na minuty dla Busiego , niech chłopak łapie :D

5

Rakitic jeszcze się wykuruje i Ernesto go wystawi na 90 minut .

1

Już dawno powinien grać za jednego lub drugiego .

6

Żałosna ankieta .

3

Tak to jest jak się zajeżdża kluczowych zawodników , w dodatku niektórzy grający z urazem . Pique , Busquets , Rakitić czy Suarez grają wszystko a odpowiednio Mina/Vermaelen , Gomes , Paulinho czy Paco mogli ich spokojnie odziążyć .

11

Nie ma to jak wliczyć do tego Coutinho , który nawet nie może zagrać w LM .

0

Jak włączysz to trzeba będzie wyłączyć :D

18

Lepiej już boso chodzić .

0

Gol wystarczy .

2

Żadna wpadka i tu i tu gramy jak u siebie ;)

18

A gdzie zdjęcie z przewrotką Ronaldo ?

0

Ogarnia ktoś link do transmisji z polskim komentarzem ? odkąd nie ma na meczosach to już nieogarniam .

0

No Paco powinien otrzymać dziś szansę .

1

To Real złamał tradycje że po 3:0 na Santiago Bernaleo nie zrobili nam szpaleru .

0

Gomes za Rakitica i Paco za Suareza .

0

Alena i Arthur mogą równie dobrze grać totalne dno , jeden nie wykorzystuje szans jak narazie na tle np. Murcii a drugi nie zagrał jeszcze choćby spotkania w Europie .
Według mnie nie pożegnamy więcej niż jednego gracza z wymienionej przez Ciebie czwórki .

0

Tak sprzedany Gomes , Denis , Paco , Vidal do tego dorzućmy jeszcze Mine z Vermaelenem i przy rotacjach prezentujmy poziom spadkowicza Segunda Division .

0

Wyjechałem w Bieszczady i jestem drwalem .

0

I oby tak było ! jesteśmy chyba najbardziej niewygodnym rywalem dla nich .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?