ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopóki z zespołu nu metalowego nie zamienili się w popowy to byli spoko .
8
Taki kurs to powinien być jak gramy z Eibar czy z Realem Madryt a nie z Romą .
0
Aliez po polsku chyba już nie istnieje :D
0
Idź się wyrzygaj na siłę a potem coś zjeść .
9
Paulinho nie zachwycił w spotkaniu w którym miał zastąpić puste miejsce .
5
Denis 4 kontakty z piłką i już podnieta , jak to się wszystko zmienia .
2
Hit mazowsza ten mecz .
0
Ludzie , spokojnie .
1
Samper XD.
0
Będzie ale nie po polsku ;)
0
Oczywiście , Obłąkani . Nawet jeden z aktorów ten sam ;)
1
Mówisz Quaresma , myślisz rogal z fałsza ;)
0
Ziomuś z moim nickiem też tam grasował .
0
Do 18 roku życia tak jest.
0
Kto się oszczędzał , jedyniw zawodnicy z przodu a tył musiał zapieprzać cały czas .
0
Na terenie holandii nie mam takich opcji ;)
0
Ma ktoś link do meczu Legia-Wisła ?
0
Pierwsza połowa kozak , druga dramat totalny .
0
Niepotrzebnie czasami atakujemy pressingiem bo nie robimy tego wszystkimi graczami , mijają Busiego i dziura do 20 metra przed naszą bramką .
0
4:4:2.
4
Teraz najważniejsze strzelić bramkę na 3:0 .
1
Ja nie zwracam uwagi , tak tylko mówię że już kiedyś to widziałem ;) zawsze się znajdzie ktoś kto widział pierwszy raz co nie :)
0
I niedawno zostaliśmy skompromitowani z Realem w Superpucharze .
0
Stare i podróbka Jean Claude van Damme ;)
1
Kto ma Ci dać gwarancję bramek skoro oni nie mają gwarancji minut :D
2
Ja jestem trochę przestraszony z Dembele w pierwszym . Czwórka pomocników gwarantowała lepszą grę w defensywie a jak stracimy nie daj boże dwie bramki to będzie bardzo ciężko .
Nerwy nerwami ale Valverde widać ma plan to mu wierzę .
0
Raz mi się śniło że byłem na Camp Nou ale wyniku czy poszczególnych piłkarzy nie pamiętam .
0
Chelsea strzeli 2 bramki i mamy przerypane.
0
Dla Gomesa :D.
0
Wiesz w Valencii nie był piłkarzem treningowym.