0

Dopóki z zespołu nu metalowego nie zamienili się w popowy to byli spoko .

8

Taki kurs to powinien być jak gramy z Eibar czy z Realem Madryt a nie z Romą .

0

Aliez po polsku chyba już nie istnieje :D

0

Idź się wyrzygaj na siłę a potem coś zjeść .

9

Paulinho nie zachwycił w spotkaniu w którym miał zastąpić puste miejsce .

5

Denis 4 kontakty z piłką i już podnieta , jak to się wszystko zmienia .

2

Hit mazowsza ten mecz .

0

Ludzie , spokojnie .

1

Samper XD.

0

Będzie ale nie po polsku ;)

0

Oczywiście , Obłąkani . Nawet jeden z aktorów ten sam ;)

1

Mówisz Quaresma , myślisz rogal z fałsza ;)

0

Ziomuś z moim nickiem też tam grasował .

0

Do 18 roku życia tak jest.

0

Kto się oszczędzał , jedyniw zawodnicy z przodu a tył musiał zapieprzać cały czas .

0

Na terenie holandii nie mam takich opcji ;)

0

Ma ktoś link do meczu Legia-Wisła ?

0

Pierwsza połowa kozak , druga dramat totalny .

0

Niepotrzebnie czasami atakujemy pressingiem bo nie robimy tego wszystkimi graczami , mijają Busiego i dziura do 20 metra przed naszą bramką .

0

4:4:2.

4

Teraz najważniejsze strzelić bramkę na 3:0 .

1

Ja nie zwracam uwagi , tak tylko mówię że już kiedyś to widziałem ;) zawsze się znajdzie ktoś kto widział pierwszy raz co nie :)

0

I niedawno zostaliśmy skompromitowani z Realem w Superpucharze .

0

Stare i podróbka Jean Claude van Damme ;)

1

Kto ma Ci dać gwarancję bramek skoro oni nie mają gwarancji minut :D

2

Ja jestem trochę przestraszony z Dembele w pierwszym . Czwórka pomocników gwarantowała lepszą grę w defensywie a jak stracimy nie daj boże dwie bramki to będzie bardzo ciężko .
Nerwy nerwami ale Valverde widać ma plan to mu wierzę .

0

Raz mi się śniło że byłem na Camp Nou ale wyniku czy poszczególnych piłkarzy nie pamiętam .

0

Chelsea strzeli 2 bramki i mamy przerypane.

0

Dla Gomesa :D.

0

Wiesz w Valencii nie był piłkarzem treningowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?