La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

konto usunięte

5

Mimo zasług Suareza nie oszukujmy się, Leo z lepszymi pomocnikami nie musiałby się nigdzie cofać i ładowałby po 70/80 goli i nikt by się na Urusa nie wkurzał, bo pewnie dawno tutaj by go nie było.
No ale niestety Xavi wiecznie grać nie mógł ehhh...

konto usunięte

8

@MESSIah16 Mówisz jakby tylko od Xaviego były świetne podania w szestnastkę. To wina Bartomeu czy trenerów, że zniszczyli legacy Messiego poprzez zakup Ardów i Gomesow, gdzie Isco czy Kroos byli do wyjecia za zbliżone pieniądze.

1

@MESSIah16 Pewnie zostanę zjedzony ale po transferze Neymara Barcelona straciła trochę swoje DNA. MOGLIŚMY wtedy lepiej wydać te pieniądze gdy rynek nie był jeszcze tak zepsuty.

0

@nitey Bo drugiego takiego jak Xavi nie ma

konto usunięte

4

@MESSIah16 SUarez ma przeszło 80 Asyst w Barcelonie i z połowę z tego skorzystał Leo wiec nie wiem czego ty chcesz.

3

@MESSIah16 Rakieta ma dla Barcy 28 bramek i 24 asysty grając praktycznie jako defensywny pomocnik i oddając każdą piłkę MSN , a Coutinho już 9 bramek i 7 asyst . Cholera ale ta nasza pomoc słaba .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?