ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale tutaj niestety dla większości statystyki się nie liczą , tylko sztuczki techniczne i ładne prowadzenie piłki .
0
Gadasz jakby mało graczy jego postury a tak naprawdę jest ich wielu ...
1
Bez Leo i Suareza to jutro może być w dupe .Szkoda że tak lekceważymy Puchar Króla .
0
Pod względem wokalnym wiele piosenek Alice in chains , które ciężko wykonać ze względu na talent i głos Layne'a Stayley'a . Do głowy mi przychodzą kawałki Nutshell , Would czy Man in the box .
Nie znam połączeń gitarowych i wokalnych gdyż słucham o wiele cięższej muzy ;)
0
Oczywiście że zapomni , bo zamiast strzelać będzie podawał do Suareza , Measiego lub Dembele . Mamy wielu piłkarzy którzy potrafią strzelać z dystansu no ale cóż .
0
On ściągnął paru zawodników osobiście np. Mascherano .
0
Zapewne Griezmann będzie grał na szpicy w miejsce Suareza , który młody nie jest .
0
Ciekawe bo grając na skrzydle za Neymara grał bardzo dobrze wbijajac czasem hattricka w lidze czy lidze mistrzów . Żaden z obecnych zmienników tego nie zrobi .
1
W tym sezonie . Zresztą decyzją trenera a nie jego samego . Nie dziwię się że dostał 7 mln skoro był przed 30stką , przeciez nie dostanie pensji Denisa .
2
Najlepszy ich zawodnik to Salah .
41
Oby jutro , bo pojutrze mamy ważne spotkanie z Celtą a tam mam nadzieję nie będzie żadnych roszad .
0
Destroying to ominięcie jednego z graczy lub odbiór ? AHA .
1
Nie.
1
Pierwsza kozak , powrót do klasyki .
0
No Arnaiz i Alena napewno sobie pograją przy tylu zawodnikach z przodu i w środku pomocy . Bezsens .
7
Pewnie będzie mieszkal gdzieś obok Pogby .
0
Wiesz , w Anglii też mają bardzo duże przychodzy więc mogą sobie pozwolić . Tak czy tak mam nadzieję że go wkońcu ściągniemy .
4
Chyba raczej mamy Iniestę na jego pozycji . Ale Cou spokojnie by go odciążył w lidze .
3
Dembele , Suarez , Messi i za nimi Coutinho . To jest chyba zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe .
0
Niestety nie bo Liverpool miał kasę na te transfery już w letnim okienku transferowym .
1
Jak dla mnie Denis jest stracony i gdy pojawi się oferta za niego to zostanie sprzedany . Jest tym samym piłkarzem jakiego ściągnęliśmy z Villareal , kompletne zero progresu .
A co do Rafinhi to w sumie uważam to samo . Męczą go kontuzję , w dodatku miejsce na prawym skrzydle będzie zrezerwowane dla Dembele a po nim nawet to już wolę Paco .
0
Aleix tak , chłopak poświęcił pół roku bez gry żeby do nas trafić , potem LE na niego nie stawial a kiedy już zaczął to prezentował się genialnie i na koniec kontuzja . Cieszę się że Valverde woli stawiać na niego niż Deulofeu i mam nadzieję że jak wróci Dembele to będzie on drugim wyborem z ławki zaraz za Paco Alcacerem .
0
Zawsze może dostać nr 14 po Mascherano .
0
Pomocników którzy nie strzelają i nie asystują już mamy , po co następny ?
Gabriel Jesus kolejnym Douglasem ? To chyba nie widziałeś go w akcji przed transferem .
4
Niewiem co oni tam ćpali że Bartra w 11 sezonu , niezła beka .
0
To że daliśmy za Paulinho 40 mln to jest argument żeby za Arthura płacić 50 mln ? Aha . Czyli jak przepłaciliśmy za Paulinho to walić wszystko , szastajmy kasą na prawo i lewo .
0
50 milionów to kupa kasy . Wolałbym żeby Barca ściągnęła za to jakiegos młodzika niech będzie z ligi portugalskiej lub francuskiej , który obiecująco gra już w Europie a nie takiego , który w tym wieku dopiero zacznie się oswajać na poziomie europejskim .
Tak jak kolega wyżej też napisał , jego statystyki w lidze brazylijskiej to śmiech a to że zrobił parę kółeczek ala Xavi to mnie najmniej interesuje .
Barca powinna postawić wszystko na Coutinho i stoperów i tyle nam potrzeba bo młodych piłkarzy do środka pola już mamy .
0
Polecam, dobry film .
0
50 mln nie warto .
12
Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Dembele . Mam wrażenie jakby został kupiony dopiero teraz w zimowym okienku .