2

Ale tutaj niestety dla większości statystyki się nie liczą , tylko sztuczki techniczne i ładne prowadzenie piłki .

0

Gadasz jakby mało graczy jego postury a tak naprawdę jest ich wielu ...

1

Bez Leo i Suareza to jutro może być w dupe .Szkoda że tak lekceważymy Puchar Króla .

0

Pod względem wokalnym wiele piosenek Alice in chains , które ciężko wykonać ze względu na talent i głos Layne'a Stayley'a . Do głowy mi przychodzą kawałki Nutshell , Would czy Man in the box .
Nie znam połączeń gitarowych i wokalnych gdyż słucham o wiele cięższej muzy ;)

0

Oczywiście że zapomni , bo zamiast strzelać będzie podawał do Suareza , Measiego lub Dembele . Mamy wielu piłkarzy którzy potrafią strzelać z dystansu no ale cóż .

0

On ściągnął paru zawodników osobiście np. Mascherano .

0

Zapewne Griezmann będzie grał na szpicy w miejsce Suareza , który młody nie jest .

0

Ciekawe bo grając na skrzydle za Neymara grał bardzo dobrze wbijajac czasem hattricka w lidze czy lidze mistrzów . Żaden z obecnych zmienników tego nie zrobi .

1

W tym sezonie . Zresztą decyzją trenera a nie jego samego . Nie dziwię się że dostał 7 mln skoro był przed 30stką , przeciez nie dostanie pensji Denisa .

2

Najlepszy ich zawodnik to Salah .

41

Oby jutro , bo pojutrze mamy ważne spotkanie z Celtą a tam mam nadzieję nie będzie żadnych roszad .

0

Destroying to ominięcie jednego z graczy lub odbiór ? AHA .

1

Nie.

1

Pierwsza kozak , powrót do klasyki .

0

No Arnaiz i Alena napewno sobie pograją przy tylu zawodnikach z przodu i w środku pomocy . Bezsens .

7

Pewnie będzie mieszkal gdzieś obok Pogby .

0

Wiesz , w Anglii też mają bardzo duże przychodzy więc mogą sobie pozwolić . Tak czy tak mam nadzieję że go wkońcu ściągniemy .

4

Chyba raczej mamy Iniestę na jego pozycji . Ale Cou spokojnie by go odciążył w lidze .

3

Dembele , Suarez , Messi i za nimi Coutinho . To jest chyba zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe .

0

Niestety nie bo Liverpool miał kasę na te transfery już w letnim okienku transferowym .

1

Jak dla mnie Denis jest stracony i gdy pojawi się oferta za niego to zostanie sprzedany . Jest tym samym piłkarzem jakiego ściągnęliśmy z Villareal , kompletne zero progresu .
A co do Rafinhi to w sumie uważam to samo . Męczą go kontuzję , w dodatku miejsce na prawym skrzydle będzie zrezerwowane dla Dembele a po nim nawet to już wolę Paco .

0

Aleix tak , chłopak poświęcił pół roku bez gry żeby do nas trafić , potem LE na niego nie stawial a kiedy już zaczął to prezentował się genialnie i na koniec kontuzja . Cieszę się że Valverde woli stawiać na niego niż Deulofeu i mam nadzieję że jak wróci Dembele to będzie on drugim wyborem z ławki zaraz za Paco Alcacerem .

0

Zawsze może dostać nr 14 po Mascherano .

0

Pomocników którzy nie strzelają i nie asystują już mamy , po co następny ?
Gabriel Jesus kolejnym Douglasem ? To chyba nie widziałeś go w akcji przed transferem .

4

Niewiem co oni tam ćpali że Bartra w 11 sezonu , niezła beka .

0

To że daliśmy za Paulinho 40 mln to jest argument żeby za Arthura płacić 50 mln ? Aha . Czyli jak przepłaciliśmy za Paulinho to walić wszystko , szastajmy kasą na prawo i lewo .

0

50 milionów to kupa kasy . Wolałbym żeby Barca ściągnęła za to jakiegos młodzika niech będzie z ligi portugalskiej lub francuskiej , który obiecująco gra już w Europie a nie takiego , który w tym wieku dopiero zacznie się oswajać na poziomie europejskim .
Tak jak kolega wyżej też napisał , jego statystyki w lidze brazylijskiej to śmiech a to że zrobił parę kółeczek ala Xavi to mnie najmniej interesuje .

Barca powinna postawić wszystko na Coutinho i stoperów i tyle nam potrzeba bo młodych piłkarzy do środka pola już mamy .

0

Polecam, dobry film .

0

50 mln nie warto .

12

Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Dembele . Mam wrażenie jakby został kupiony dopiero teraz w zimowym okienku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?