Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ryczel z nsport jak Lewy strzela Realowi, tam było ponad 30 sekund
0
A ja Polska vs Niemcy
0
Gimbus
0
To może Ljuboja , odchodzi z legii, tito może go spróbować na stoperze
0
A może Inigo Lopez!
0
Dzięki pbk tym marzyłem, a czego nie zakanczasz tekstem : " zajebioza'' ? To był wielki plus twojego komentarza
0
taaa.
0
Geble,
Song niewypał , dlaczego? Bo gra dobrze a jak ważniejszy mecz to Busi który bez formy to po co nam Song był? Na mecze z ogórkami mogliśmy ściągnąć defensywnego z 2 ligi hiszpańskiej i też poradziłby sobie..
Czyghrynski, Kerrison, Ibra, Alexis (jak za taką sumę), Afellay, Caceres, Henriquez , to tylko z pierwszewj chwili wymienione transfery. Może fakt 90% to przesadziłem, ale więcej transferów jest na nie.
0
To już wolałbym Oiera do pierwszej drużyny... No sorry ale ten gość popełnia za dużo błędów, co drugi mecz to błąd,a co dopiero w Barcelinie gdzie bramkarz ma trudniej, nie jest specjalnie dobry a ma już trochę lat. Transfer zdecydowanie na NIE.
0
Tak wie najlepiej , tylko 90% ostatnich transferów to niewypały
0
5. Wszyscy sie z niego śmieją , nie potrzeba nam kolejnego gracza co setki marnuje na potęgę
0
Przecież on jest słaby, nieskuteczny i swoje lata ma
0
Czego nie ma el jarka ? Xd
0
Miki moze napisalbys co zrobić aby Polska wygrywała? Fornalikowi przydadzą się wskazówki
0
A za co Diego Lopez? Ok dosyć dobry sezon ale to nie powód aby już w kadrze grać. To głównie Mourinho wypromowal tego gk
0
Przecież De Gea jest na mistrzostwach..
0
I dobrze że strzeliło bo ćwok Valdesa nie raczył dać
0
Fabregas gol
0
Hiszpania 1-0 Cazorla
0
jak mnie denerwują takie porównania jak "Gość1 zrobił więcej w 20 minut niż Gość2 przez 90" No jak można porównywać takich graczy? No ludzie Gość1 ma trudniejsze zadanie bo gra krócej, ale łatwiejsze pod względem sił. Wchodzi w pełni sił na końcówkę, gdy rywal jest już zmęczony i jest mu łatwiej. Z pozoru te 20 minut gra się lepiej niż całe 90.. Myślcie trochę..
0
Brawo Thiago, Brawo Morata
0
Brawo Ściah, szkoda że obnizyliscie mu ocenę. Dlaczego? Bo nawet jak będzie miał 5 asyst i świetnie grał to połowa gimbazy napisze że zmarnował jakąś okazję i 4 max... On musi ustrzelic hat trick aby tu został doceniony. No tacy myślący ludzie tu siedzą
0
no :D
0
0
Tak tylko nieliczni by obronili
0
Brawo IceMan, jestem pierwszy chyba raz zadowolony z Twojego felietonu!
I to zdanie:
"Nie wiem, jego następcę naprawdę ciężko będzie znaleźć, ale obecnie wszyscy podniecają się 64 kilowym kogutem, który kosztował bagatela 57 baniek ojro... Można i tak"
Dokładnie!, Popieram w 100%
0
IceMan nie spodziewalem sie że stać pana na taki tekst. W myślach oczekiwałem , że kiedyś o V.V pojawi się taki tekst, ale jak zobaczyłem, przeczytałem co Pan napisał , dziękuję , w 100% się z Panem zgadzam!
0
To świetnie!
0
Saragossa, Mallorca , Deportivo spadek
Celta na farcie zostaje
0
Saragossa vs Atletico 1:3
Costa 90,91 xd. Postiga 89 heh
Saragossa spada