0

Ryczel z nsport jak Lewy strzela Realowi, tam było ponad 30 sekund

0

A ja Polska vs Niemcy

0

Gimbus

0

To może Ljuboja , odchodzi z legii, tito może go spróbować na stoperze

0

A może Inigo Lopez!

0

Dzięki pbk tym marzyłem, a czego nie zakanczasz tekstem : " zajebioza'' ? To był wielki plus twojego komentarza

0

taaa.

0

Geble,
Song niewypał , dlaczego? Bo gra dobrze a jak ważniejszy mecz to Busi który bez formy to po co nam Song był? Na mecze z ogórkami mogliśmy ściągnąć defensywnego z 2 ligi hiszpańskiej i też poradziłby sobie..
Czyghrynski, Kerrison, Ibra, Alexis (jak za taką sumę), Afellay, Caceres, Henriquez , to tylko z pierwszewj chwili wymienione transfery. Może fakt 90% to przesadziłem, ale więcej transferów jest na nie.

0

To już wolałbym Oiera do pierwszej drużyny... No sorry ale ten gość popełnia za dużo błędów, co drugi mecz to błąd,a co dopiero w Barcelinie gdzie bramkarz ma trudniej, nie jest specjalnie dobry a ma już trochę lat. Transfer zdecydowanie na NIE.

0

Tak wie najlepiej , tylko 90% ostatnich transferów to niewypały

0

5. Wszyscy sie z niego śmieją , nie potrzeba nam kolejnego gracza co setki marnuje na potęgę

0

Przecież on jest słaby, nieskuteczny i swoje lata ma

0

Czego nie ma el jarka ? Xd

0

Miki moze napisalbys co zrobić aby Polska wygrywała? Fornalikowi przydadzą się wskazówki

0

A za co Diego Lopez? Ok dosyć dobry sezon ale to nie powód aby już w kadrze grać. To głównie Mourinho wypromowal tego gk

0

Przecież De Gea jest na mistrzostwach..

0

I dobrze że strzeliło bo ćwok Valdesa nie raczył dać

0

Fabregas gol

0

Hiszpania 1-0 Cazorla

0

jak mnie denerwują takie porównania jak "Gość1 zrobił więcej w 20 minut niż Gość2 przez 90" No jak można porównywać takich graczy? No ludzie Gość1 ma trudniejsze zadanie bo gra krócej, ale łatwiejsze pod względem sił. Wchodzi w pełni sił na końcówkę, gdy rywal jest już zmęczony i jest mu łatwiej. Z pozoru te 20 minut gra się lepiej niż całe 90.. Myślcie trochę..

0

Brawo Thiago, Brawo Morata

0

Brawo Ściah, szkoda że obnizyliscie mu ocenę. Dlaczego? Bo nawet jak będzie miał 5 asyst i świetnie grał to połowa gimbazy napisze że zmarnował jakąś okazję i 4 max... On musi ustrzelic hat trick aby tu został doceniony. No tacy myślący ludzie tu siedzą

0

no :D

0

0



Tak tylko nieliczni by obronili

0

Brawo IceMan, jestem pierwszy chyba raz zadowolony z Twojego felietonu!
I to zdanie:
"Nie wiem, jego następcę naprawdę ciężko będzie znaleźć, ale obecnie wszyscy podniecają się 64 kilowym kogutem, który kosztował bagatela 57 baniek ojro... Można i tak"

Dokładnie!, Popieram w 100%

0

IceMan nie spodziewalem sie że stać pana na taki tekst. W myślach oczekiwałem , że kiedyś o V.V pojawi się taki tekst, ale jak zobaczyłem, przeczytałem co Pan napisał , dziękuję , w 100% się z Panem zgadzam!

0

To świetnie!

0

Saragossa, Mallorca , Deportivo spadek

Celta na farcie zostaje

0

Saragossa vs Atletico 1:3
Costa 90,91 xd. Postiga 89 heh

Saragossa spada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?