0

A kto z napastników prócz Messiego nie grał? Alexis dopiero pod koniec złapał forme jak Pedro, Villa bardzo nierówny sezon, tylko Tello dosyć dobrze

0

To samo napisał inny użytkownik identycznie , czyżby alterkonto

0

Pedro ma tylko 25 lat więc warto go zostawić

0

Song zm , dobre zawody Alexisa i Pedro

0

real 3-3

0

:D brawo

0

I gdzie ten niby dobry Sociedad co już przegrywa u siebie z rezerwowym w połowie realem i o nic nie grającym a sociedad o LM.. dno

0

Na jednego napastnika zagrajmy xd

0

Będzie grać Pedro , bo ostatnio zagrał dobrze, a ważą się jego losy w Barcelonie. Tello może wejść w przerwie. Wiadomo że najlepsze mecz rozgrywa wchodząc z ławki. Tylko c z Thiago?

0

uspokój się...

0

ta zwłaszcza Alexisa...

0

Neymar #7

0

Jeżeli zapłacili więcej niż 30 mln to jestem rozczarowany..

0

może złota piłka tak w drodze wyjątku dla Neuera? Zasłuzył, choć błędy popełniał, ale Robben czy Ribery w ważnych meczach średnio grali. Wczoraj też, gdyby nie ten gol Robbena to pewnie byłby najgorszym graczem w meczu

0

Subotić to ciekawa opcja, w tym sezonie gra lepiej niż Hummels byłby pewnie tańszy, wolę jego niż Thiago Silvę.

0

no szkoda szkoda :)

0

I w końcu za ile? Mam nadzieję że nie za 50

0

Thiago Silva - perspektywa na lata......

0

Nic nie wyliczałem, po prostu podałem kwoty jakie widnieją na niektórych stronach. I pisze że jeśli to prawda to nasz zarząd to buce, bo żeby wydawać 50 mln na piłkarza zagadkę to jest przesada

0

Co ? Na niektórych stronkach wyczytalem że dali łącznie 50 mln... Aha, to jestem rozczarowany.. wychodzi na to że na obrońcę braknie no chyba że planują sprzedać jakiegoś ważnego piłkarza za ponad 20 mln.. bez sensu, źle to zrobili

0

To.jak Neymar oficjalnie?

0

Szkoda bvb

0

Brawo BVB za walkę

0

Dla mnie Gomez to jeszcze spoko jest

0

Mueller, Mandzukic - tych piłkarzy nie trawie z Bayernu

0

Oficjalnie: idę spać za chwilę

0

Ja.jeszcze dołączam chorwacka mordę Mqndzukicia

0

Weidenfeller zw meczu mimo wszystko

0

Dante red card

0

Robben zp? Za co ? Najsłabszy gracz w meczu , fakt gol na wagę zwycięstwa ale takiego strzelił Milito, Drogba, czy inni i dostali ? Nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?