0

Do pierwszej drużyny, powoli ogrywać i w końcu załapie nasz styl gry, a duża indywidualność kiedyś mu się przyda, jak będą autobusy :D

0

Thiago najlepiej :D

0

Przecież Pedro zagrał dobry mecz. Ludzie co on zrobi to jest krytykowany. Chyba jakby strzelił 10 goli na mecz to może były by pochwały... Gość starał się jak mógł, był aktywny mimo że mecz o nic, zdobył bramkę i wreszcie miał okazje na następne gole, schodził do środka, dobrze wymieniał piłkę i nawet ładne sztuczki mu wychodziły..
A tu ludzie i tak piszą, słaby mecz, tylko jakby tak zagrał Villa to pisalibyście, że zawodnik meczu...

0

Alves hahaha

0

Przestać tak na Pedro narzekać, przynajmniej strzelił i był aktywny nie to co Villa

0

Szkoda że nie dla Barcy karny

0

Santos Corinthians 1-1

0

Kurcze Pedro nie strzela źle , strzelił jeszcze gorzej, ja prdl ale kibice

0

Niech walczą o karnego i niech Valdes strzela, pożegnanie pięknej kariery golem - byłoby cudownie

0

Valdesa brak w bramce na next sezon to na prawdę ciężki orzech do zgryzienia, nie wyobrazam sobie jakoś tego

0

Wychodzi na to, że opuści Camp Nou, szkoda :c

0

As Monaco na pewno wyłoży 15 mln za Valdesa. Szkoda że Victor nie ma kontraktu na jeszcze 2-3 lata to wtedy kwota byłaby wyższa tak to max 15 mln.

0

Xavi stwierdził że nie zostali upokorzeni przez Bayern, Tylko Valdes ma jaja w Barcelonie?

0

Brawo Victor , przynajmniej Ty racjonalnie oceniles sezon
" Valdés, dodając jednak, że w ostatnim czasie Barcelona doznała „ciężkiej i bolesnej porażki" i dlatego nie można ocenić tego sezonu na szóstkę."

Vamos V.V

0

Dajcie Alexisowi 10 a Villi 1

0

gansoo dla mnie to były dwa sezony wyśmienitej gry, żaden skrzydłowy u Nas którzy teraz są tak nie zagrają jak on wtedy - ot taka prawda.

0

Pamiętam jego mistrzowskie zagrania i bramki. Giuly

0

Geble
Sęk też jest w tym, że jest inna taktyka. Zauważ, że u Guardioli inaczej to wyglądało, Pedro zbiegał do środka, miał więcej miejsca, strzelał dużo goli i to ważnych w ważnych meczach. Teraz spójrz na jego rolę na boisku. Ma za zadanie rozszerzyć skrzydło - stoi przy linii końcowej i zanim dostanie piłkę, dwóch rywali już do niego zbiega, a nie jak wtedy gdy dostał piłkę był już w polu karnym i stwarzał bezpośrednie zagrożenie wykorzystując swoje mocne punkty. Myślę, że przyczyną tego, że w tym sezonie gra słabo jest też wina trenera który daje mu takie zadanie a nie inne. Szkoda, bo Pedro za swoich najlepszych lat, czyli za czasów Guardioli grał wyśmienicie, a teraz to cień tego piłkarza.

0

Chudini to moze od razu Pudziana - będziesz miał umięśnionego skrzydłowego.... Żenada.. to teraz widzę za co niektórzy podziwiają tu Alexisa..

0

Hummels, jeszcze jakiś młody , dobry a tani stoper, bo patrząc na czestosc kontuzji w Barcelonie wcale nie siedział by cały czas na ławie...

0

Środek obrony to sprawa najważniejsza, potem napastnik i bramkarz ewentualnie

0

pinto abi!!

0

denerwuje mnie ta transmisja

0

i studio.......

0

i jak wyobrażacie sobie to bez Valdesa :(

0

niesamowite przeżycie

0

muniesa na farcie sie zalapal ;s

0

song xd

0

Pedro ma masę zdjęć na autobusie

0

xDDD heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?