0

Co powiecie na taki skład:
Valdes-Alves-Pique-Abidal-Alba-Busquets-Song-Iniesta-Pedro-Messi-Villa/Alexis

0

takimi meczami wygrywa sie lige

0

a może pomoc taka Busquets-Song-Iniesta ?

0

Na bayern atak Pedro-Messi-Alexis

0

o kurcze rozny

0

po wejsciu Pedro i Alexisa gra lepsza sie stala

0

ładnie Fabs i Pedro

0

Fabs zamyka usta

0

boze Villaa

0

Song stracił...

0

no jeszcze Alexisa

0

Pedro nareszcie!

0

szkoda ze nie jest 1-0 dla levante bo moze wtedy tito wpuscilby Pedro i Alexisa

0

zaden gracz Barcy nie może chociaż jednego z levante przejść.,. dramat

0

nikt nie gra dobrze z wyjatkiem Abidala.,..

0

Xavi!

0

jeszcze transjmisje tna...

0

heheh napisałem komentarz "Villaaa" i ktoś dał mi plus :d
no tak.......

0

a wy Tello chcieliście w meczach z milanem czy z bayernem

0

Villaaa

0

kto to sie rozgrzewA?

0

powinnp byc 0-1

0

IOMessini o co ci chodzi? Ja osobiście lubię Villę ale gdy gra piach to to obiektywnie stwierdzam a nie wychwalam nawet jeśli spudłuje karnego... OBIEKTYWIZM..

0

wygrac to..

0

dobra już Wam odpuszczam :D

0

Oceny po pierwszej połowie według użytykowników FCBarca.com

valdes- 6
Alves - 1
Abidal - 10
Adriano - 1
montoya - 2
Song - 5
thiago - 5
Iniesta - 7
Tello - 1
Villa -11
Fabregas - -3

czytaj uważbnie " : Według użytykownikow tej strony

0

daviido7

jak zwali Pedro to nic się nie dzieje? Haha to chyba ty się dziś urodziłeś. On jak strzeli vto nawet najeżdżają na niego xd

0

Ławka rezerwowych: Villa,Vila,Villa,Villa,Villa,Villa,Villa
trybuny: Alexis, Pedro, dos santos

0

Villa niech wejdzie na boisko xd

0

Widać tu brak pracusiów jak Pedro i Alexis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?