Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co powiecie na taki skład:
Valdes-Alves-Pique-Abidal-Alba-Busquets-Song-Iniesta-Pedro-Messi-Villa/Alexis
0
takimi meczami wygrywa sie lige
0
a może pomoc taka Busquets-Song-Iniesta ?
0
Na bayern atak Pedro-Messi-Alexis
0
o kurcze rozny
0
po wejsciu Pedro i Alexisa gra lepsza sie stala
0
ładnie Fabs i Pedro
0
Fabs zamyka usta
0
boze Villaa
0
Song stracił...
0
no jeszcze Alexisa
0
Pedro nareszcie!
0
szkoda ze nie jest 1-0 dla levante bo moze wtedy tito wpuscilby Pedro i Alexisa
0
zaden gracz Barcy nie może chociaż jednego z levante przejść.,. dramat
0
nikt nie gra dobrze z wyjatkiem Abidala.,..
0
Xavi!
0
jeszcze transjmisje tna...
0
heheh napisałem komentarz "Villaaa" i ktoś dał mi plus :d
no tak.......
0
a wy Tello chcieliście w meczach z milanem czy z bayernem
0
Villaaa
0
kto to sie rozgrzewA?
0
powinnp byc 0-1
0
IOMessini o co ci chodzi? Ja osobiście lubię Villę ale gdy gra piach to to obiektywnie stwierdzam a nie wychwalam nawet jeśli spudłuje karnego... OBIEKTYWIZM..
0
wygrac to..
0
dobra już Wam odpuszczam :D
0
Oceny po pierwszej połowie według użytykowników FCBarca.com
valdes- 6
Alves - 1
Abidal - 10
Adriano - 1
montoya - 2
Song - 5
thiago - 5
Iniesta - 7
Tello - 1
Villa -11
Fabregas - -3
czytaj uważbnie " : Według użytykownikow tej strony
0
daviido7
jak zwali Pedro to nic się nie dzieje? Haha to chyba ty się dziś urodziłeś. On jak strzeli vto nawet najeżdżają na niego xd
0
Ławka rezerwowych: Villa,Vila,Villa,Villa,Villa,Villa,Villa
trybuny: Alexis, Pedro, dos santos
0
Villa niech wejdzie na boisko xd
0
Widać tu brak pracusiów jak Pedro i Alexis.