Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie Valdes to przegralibyśmy
0
Piachu uważam ze nie, musiał kryć bliższego słupka bo to jego zadanie, wyszedł trochę bo Alves zaspał
0
I gdzie ta dzieciarnia która krytykowała Tito za wystawienie Pedro? Zagrał dobry mecz
0
Valdes lub Pedro ZM
0
Widzę ze antyfani Pedro już robią swoje i go zdejmuja mimo iż gra znacznie lepiej niż Villa czy Fabs
0
Alexis za Ville
0
Valdes na plus, Pedro na plus
0
NArzekaliscie na Pedro a gra najlepiej
0
Przed meczem z Milanem też narzekaliście a zagrali świetnie
0
Ok zobaczymy jak sobie ten skład poradzi
0
Villa - Dębica - widać jaki z Ciebie 'kibic'
0
haha pamiętam tą akcję z Mourinho - to jest cały Valdes :D Kocham go za to!
0
Bramkarz można ściągnąć ale jakiegoś młodziaka, który ma talent, a nie gwiazdkę Neuera czy innych pryszczy, których widzicie jak bronią tylko jak mecz jest puszczany w TVP...
0
Valdes to część tej drużyny bez niego to nie to samo :(
0
i jak zawsze gimbusy spinają się pod newsem o Valdesie jaki on jest w sensie że ten pisze że świetny drugi napiszę głąb że chce Neuera itd..
0
Valdes-Alves-Adriano-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta-Pedro-Cesc-Villa
0
MVP!! :D
0
Atak: Villa Fabregas Messi
0
Pinto ok, ale Valdes musi bronić :)
0
1899barca zaraz Cię tutaj zjadą dlatego, że do składu nie dałeś Alexisa i Villi ;O
0
destro tak to już na tej stronie jest..
0
nie narzeka ;O co drugi komentarz , jeśli zagra to narzekanie na niego..
0
Piszę kolejny raz że cieszę się, że Alexis zagrał dobre spotkanie, ale Mallorca to nie PSG, ok zobaczymy po meczu z PSG jak będą komentarze w stylu Alexis wrócił do swojej słabej gry itp. JEstem tego na 99% pewny , niestety :(
0
Lama20 a ja twój komentarz mogę skomentować w ten sposób, że wpisze Twój nick.
0
Wiem, że jakby Pedro miał tyle okazji co koledzy wypracowują Alexisowi to strzałby dużo więcej - tak było dwa sezony wstecz. Teraz Pedro ma inne zadania stąd nie ma tych okazji.
0
misiaty jeszcze możesz pisać? No administracji się nie śpieszy coś..
0
piachuFCB ale to jest denerwujące jak świetny Alves wypracuje mu okazję a ten ją zepsuje. Lubię Alexisa, ale jest za słaby by grać w takich meczach. Zauważ, że było kilka razy tak, że zagrał dobrze w meczu w którym grał pół rezerwowy skład bo oszczędzano na wazny następny mecz no i zagrał dobrze, wszyscy go widzieli w składzie na mecz LM , wyszedł na ten mecz i grał słabo. Wolę takiego Tello który nie wazne z kim gra, gra tak samo, a nie boi się jak jestw polu karnym
0
misiaty7 nigdzie nie jechałem dzieciaku
0
dobra to niech atak wystawi Alexis-Alexis-Alexis bo mało się nie zes*acie z nim... zagra słabo z PSG i znowu będzie na niego najazd...
Ludzie Mallorca to nie PSG...
0
misiaty dzieciaku szkoda mi słów na kogoś takiego jak Ty..