0

Gdyby nie Valdes to przegralibyśmy

0

Piachu uważam ze nie, musiał kryć bliższego słupka bo to jego zadanie, wyszedł trochę bo Alves zaspał

0

I gdzie ta dzieciarnia która krytykowała Tito za wystawienie Pedro? Zagrał dobry mecz

0

Valdes lub Pedro ZM

0

Widzę ze antyfani Pedro już robią swoje i go zdejmuja mimo iż gra znacznie lepiej niż Villa czy Fabs

0

Alexis za Ville

0

Valdes na plus, Pedro na plus

0

NArzekaliscie na Pedro a gra najlepiej

0

Przed meczem z Milanem też narzekaliście a zagrali świetnie

0

Ok zobaczymy jak sobie ten skład poradzi

0

Villa - Dębica - widać jaki z Ciebie 'kibic'

0

haha pamiętam tą akcję z Mourinho - to jest cały Valdes :D Kocham go za to!

0

Bramkarz można ściągnąć ale jakiegoś młodziaka, który ma talent, a nie gwiazdkę Neuera czy innych pryszczy, których widzicie jak bronią tylko jak mecz jest puszczany w TVP...

0

Valdes to część tej drużyny bez niego to nie to samo :(

0

i jak zawsze gimbusy spinają się pod newsem o Valdesie jaki on jest w sensie że ten pisze że świetny drugi napiszę głąb że chce Neuera itd..

0

Valdes-Alves-Adriano-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta-Pedro-Cesc-Villa

0

MVP!! :D

0

Atak: Villa Fabregas Messi

0

Pinto ok, ale Valdes musi bronić :)

0

1899barca zaraz Cię tutaj zjadą dlatego, że do składu nie dałeś Alexisa i Villi ;O

0

destro tak to już na tej stronie jest..

0

nie narzeka ;O co drugi komentarz , jeśli zagra to narzekanie na niego..

0

Piszę kolejny raz że cieszę się, że Alexis zagrał dobre spotkanie, ale Mallorca to nie PSG, ok zobaczymy po meczu z PSG jak będą komentarze w stylu Alexis wrócił do swojej słabej gry itp. JEstem tego na 99% pewny , niestety :(

0

Lama20 a ja twój komentarz mogę skomentować w ten sposób, że wpisze Twój nick.

0

Wiem, że jakby Pedro miał tyle okazji co koledzy wypracowują Alexisowi to strzałby dużo więcej - tak było dwa sezony wstecz. Teraz Pedro ma inne zadania stąd nie ma tych okazji.

0

misiaty jeszcze możesz pisać? No administracji się nie śpieszy coś..

0

piachuFCB ale to jest denerwujące jak świetny Alves wypracuje mu okazję a ten ją zepsuje. Lubię Alexisa, ale jest za słaby by grać w takich meczach. Zauważ, że było kilka razy tak, że zagrał dobrze w meczu w którym grał pół rezerwowy skład bo oszczędzano na wazny następny mecz no i zagrał dobrze, wszyscy go widzieli w składzie na mecz LM , wyszedł na ten mecz i grał słabo. Wolę takiego Tello który nie wazne z kim gra, gra tak samo, a nie boi się jak jestw polu karnym

0

misiaty7 nigdzie nie jechałem dzieciaku

0

dobra to niech atak wystawi Alexis-Alexis-Alexis bo mało się nie zes*acie z nim... zagra słabo z PSG i znowu będzie na niego najazd...

Ludzie Mallorca to nie PSG...

0

misiaty dzieciaku szkoda mi słów na kogoś takiego jak Ty..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?