Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes 6
Alves 1
Pique 2.5
Bartra 2
Alba 2
Busquets 3
Xavi 3
Iniesta 3.5
Pedro 4.5
Messi 2
Alexis 3.5
Villa bez oceny
Villanova 1
0
Destro wyjdź i się nie osmieszaj...
Gdyby nie setki wyjęte przez Valdka to przegralibysmy z 7-0
0
Gdyby nie Valdes to to z 7-0 by było
0
Pedro i Alves jedyni coś w ataku , w obronie też Pedro i Pique, dobra interwencja z początku meczu V.v
0
Pedro tyra za Alexisa , jedyny coś stwarzał zagrożenie
Villa za Alexisa
0
Pedro najlepiej , gdzie Alexis?
0
Aj prawie Valdes.wyjął - szkoda
0
Valdes wszystkiego nie wyjmie
0
Xavi właśnie po wejściu Pedro i Alexisa Barca zaczęła coś grać w ataku
0
Valdes-Alves-Bartra-Pique-Alba-Song-Xavi-Iniesta-Pedro-Messi-Alexis/Villa
W 2 połowie Abidal in, Fabregas, Thiago
0
Heh widzę że kogoś tu fantazję ponoszą twierdząc że będziemy wygrywać 2-0. Bez urazy ale remis bramkowy to przy obecnej sytuacji najlepszy możliwy wynik
0
Pedro strzelił na farcie z PSG? Wątpię by np Alexis tak strzelił
0
Pedro minimum 6, po jego wejściu i Alexisa Barca zaczęła grać skrzydłami i ogólnie coś grać.
Tak to oceny idealne
0
Baghdatis jest mistrzem w łamaniu rakiet
0
Kubot zagłębie lubin
Djokovic Milan
Roger to Bazylea
0
Messiah djokovic na prawdę mało rakiet łamał. Wielu tenisistów łamie więcej
0
Rata moze to że udaje ciągle że coś go boli, a biega do wszystkiego..
0
To byłby zdziw jakby środek wyglądał tak Bartra-Abidal co jeszcze miesiąc temu było niemożliwe i każdy by wyśmiał tą osobę co tak by napisała :D
0
King - Puyol nie pojechał do Monachium więc na 100% nie zagra ;-)
0
OTX ile razy jeszcze trzeba to napisać
ADRIANO NIE ZAGRA Z BAYERNEM BO MA ZAWIESZENIE ZA KARTKI!
Sorry za Caps Lock ale inaczej nie dociera do Was...
0
Wreszcie mamy co wybierać na środku obrony, a nie że był Pique i dalej trzeba było drżeć... jeszcze jak Pique grał bez formy to już zupełne sito na środku obrony. Teraz mamy mimo nieobecności Adriano, Puyola[!], Mascherano [!], mamy wybór! To słyszy się dziwnie ale tak jest, bo Bartra prezentuje się ostatnio bardzo dobrze i jkak zagrał 30 minut z PSG to był najlepszy w obronie. Mamy Abidala, który gra jakby nie było tej przerwy, bardzo dobrze - jedyny kłopot to to że może nie dać rady cały mecz, ale jaki problem by grał np 60 minut.. Zawsze można cofnąć Busiego lub Songa ale myśle że teraz to nie będzie konieczne.
0
Jutro o 12
0
Chcąc niechcąc będą trochę musieli zmienić, bo Barca będzie próbowała podawać cały czas by zmęczyć rywali.
0
Ludzie trochę spokojnie... Zawodników można oceniać tak na prawdę po meczu z klasowym rywalem np PSG, Bayern, Real itp. Mamy teraz mecz z Bayernem i po tym meczu można ocenić kto jest w formie a kto nie, a nie po meczu z Levante czy Mallorcą...
0
Jestem pewien że jak Alexis zagra to po meczu będzie na niego hejt...
0
Lubię każdego gracza Barcelony, Alexisa bardziej niż Ville, ale uważam że jest za słaby na takie mecze, Mallorca, ok ale Bayern...
Pedro ostatnio zagrał dobrze więc o co ci chodzi ? Myślisz że Alexis przesądziłby o awansie tak jak zrobił to Pedro, czy Villa w innych meczach? Ja niestety tego nie widze
0
Po pierwsze Pedro ma te doświadczenie z ważnych meczy. Strzelił dla Nas bramkę we wszystkich rozgrywkach, teraz dał nam awans, nie bal się strzelać z PSG, co Alexis pewnie szukałby tam Messiego. Alexis wyszedł na PSG w pierwszym meczu i zmarnował dwie dobre okazje. Z Bayernem moze być tylko jedną okazja i trzeba będzie ja wykorzystać, a Alexis pewnie zmarnuje..
Batra zagrał 30 minut z PSG i zaprezentował się najlepiej w obronie, Nie bał sie Ibry, dlatego zasłużył na mecz z Bayernem.
0
Mój skład: Valdes-Alves-Pique-Bartra-Alba-Song-Xavi-Iniesta-Pedro-Messi-Villa
0
Borowa , Fabregas zawodzi co z tego że gol skoro gra słabo. Alexis też jest niewiadomą bo jak coś tam gra to przeciwko takim rywalom jak Mallorca... Abidal to samo, nie jest gotowy na takiego rywala jak Bayern który będzie atakował a nie bronił się 10 graczami jak Levante
0
Xavi6
Haha Villa według ciebie 6, a Tello 3? To tello bardziej się starał,,,