0

No Luiz symulka ala Busi z meczu z United odrzucił mnie

0

Wybaczam

0

Aha to żeby kolejny napastnik zajmował niepotrzebnie miejsce w drużynie młodym wychowankom? I znowu , kolejny sezon mamy liczyć na Messiego?

0

Ja się obawiam, że jak przejdzie do Nas to spali się i będzie grał piach

0

Jeśli to faktycznie 23 mln , to nieźle, skoro miało być minimum 65

0

Barcelona have reportedly made a final offer of 23 million euros to sign Brazil international striker Neymar during the European summer transfer window.

The Catalan club`s football director Raul Sanllehi returned to Spain Thursday after a week of negotiations with Neymar`s club Santos and his representatives, Estado de S.Paulo newspaper reported.

0

Ten gracz to wielka zagadka, ciekawi mnie jak poradzi sobie w wielkich meczach w Europie

0

Pewnie za chwilę wypowie się ojciec neymara że Neymar zostaje w Santosie do mundialu..

0

Każdy twój post jest żałosny wejdz jeszcze do tylka Alexisowi

0

Sam jesteś babol

0

Ogarnij sie misiaty, każdego się czepiasz

0

Oby to nie była prawda z tym Neymarem
Że niby 60 mln za niego? To byłby koszmar

0

Sam wypad

0

Ti co ma wydać 65 mln? Ogarnij się

0

Ale wy marzycie , moze od razu atak Neymar - Messi - Ronaldo-Alexis. W pomocy Thiago, Iniesta, Fabregas, Gundogan. I dwóch obrońców: Kompany, Thiago silva, bramkarz to Buffon. Wyłączclac fife a nie..

0

lol a niby gdzie BVB? Co tylko Gotze i Lewy? A gdzie Subotic, Gundogan, Reus, Bender, Piszczek, Weidenfeller którzy znakomicie grali?

0

jedynym pajacem jesteś tutaj Ty

0

Hahahahahahahahahaha

0

Gdyby ktoś inny tak by zagrał to były by ahy i ohy, Ehh nie ma to jak uwziasc się na piłkarza

0

Droga redakcjo wklejam tu wpis użytkownika Juliancarax z którym w pełni się zgadzam:

Pedro obniżyli ocene ma niższą niz Iniesta który w tym meczu był cieniem samego siebie co więcej Pedro ma tylko punkt wyższą od Villi który to grał koszmarnie, no a raczej nie grał w ogóle
Ba mało tego tyle co Cesc który to zagrał delikatnie mówiąc słabo

Pedro co najmniej 7,5 dla mnie z (ZM) oczywiście że można spekulować między Masche który był również kapitalny ale popadanie w niebezpieczną skrajność większości bezrefleksyjnego motłochu tutaj który wyznaje hasło - "pro Sanchez i anty Pedro" i obniżanie chłopakowi oceny tym samym to jawna kpina

strzelił bramkę,uderzył w poprzeczkę po akcji gdzie ładnie przyjął i zgubił rywala szkoda że wtedy nie strzelił 2iej bramki
(na minus tylko jedna akcja gdy nie strzelił bramki w dogodnej sytuacji)
ale był wszędzie najbardziej aktywny - dryblował,kiwał,rozgrywał odbierał był zarówno pod swoją jak i rywala bramką trudno nie czuć zmęczenia
dzięki niemu Barca wygrała jedyny który chciał i potrafił wyróżniał się na tle kolegów i to Mocno na tle gry całego praktycznie zespołu.Która to wyglądała słabo a to jest już sztuka zagrać bardzo dobrze gdy reszta gra słabo czyli płynąc pod prąd mimo przeciwności.No bo gdyby była pełna dominacja i piękna gra i mnóstwo wolnej przestrzeni wtedy o wiele łatwiej

prócz tego miał wiele magicznych zagrań jak to gdzie stwarzał przestrzeń mimo asysty kilku obrońców



lub to




niema jeszcze tych dwóch z drugiej połowy to jedno dla mnie to była akcja meczu w 2giej połowie aż całe Camp Nou zawyło

0

racja

0

Widzę, że ulegliście hejterom Pedro... Ok zawodnik meczu stanowczo dla Masche, ale żeby obniżać ocenę? Hmm gimbaza jednak Was przekonała, szkoda.

0

Ja chciałbym atak Miki_Messi2001 -- Miki_Messi2001 -- Miki_Messi2001

I podbijamy lm

0

W tym sek że w tym meczu zagrał nieźle

0

Widzę ze tu na stronie to na Pedro nieźle uwziela się gimbaza

0

Od razu na 1 , przeczytaj zasady oceniania

0

Miki out

0

Jak nie ma Messiego to wtedy zazwyczaj widać grę innych napastników jak Alexisa czy Pedro. Bo wiedzą że muszą sami coś kreować bo Messi tym razem sam meczu nie wygra

0

Ale i tak połowa gimbazy tutaj powie że Pedro zagrał słabo a.bramka.to fart..

0

A kto mówi że do 1 składu? Do pierwszej drużyny można go dać, no bo rok, dwa i jakiś klub go kupi, a Gerard widząc, że dalej siedzi 2 lidze - odejdzie.Przecież w BVB już dostawałby więcej szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?