Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Luiz symulka ala Busi z meczu z United odrzucił mnie
0
Wybaczam
0
Aha to żeby kolejny napastnik zajmował niepotrzebnie miejsce w drużynie młodym wychowankom? I znowu , kolejny sezon mamy liczyć na Messiego?
0
Ja się obawiam, że jak przejdzie do Nas to spali się i będzie grał piach
0
Jeśli to faktycznie 23 mln , to nieźle, skoro miało być minimum 65
0
Barcelona have reportedly made a final offer of 23 million euros to sign Brazil international striker Neymar during the European summer transfer window.
The Catalan club`s football director Raul Sanllehi returned to Spain Thursday after a week of negotiations with Neymar`s club Santos and his representatives, Estado de S.Paulo newspaper reported.
0
Ten gracz to wielka zagadka, ciekawi mnie jak poradzi sobie w wielkich meczach w Europie
0
Pewnie za chwilę wypowie się ojciec neymara że Neymar zostaje w Santosie do mundialu..
0
Każdy twój post jest żałosny wejdz jeszcze do tylka Alexisowi
0
Sam jesteś babol
0
Ogarnij sie misiaty, każdego się czepiasz
0
Oby to nie była prawda z tym Neymarem
Że niby 60 mln za niego? To byłby koszmar
0
Sam wypad
0
Ti co ma wydać 65 mln? Ogarnij się
0
Ale wy marzycie , moze od razu atak Neymar - Messi - Ronaldo-Alexis. W pomocy Thiago, Iniesta, Fabregas, Gundogan. I dwóch obrońców: Kompany, Thiago silva, bramkarz to Buffon. Wyłączclac fife a nie..
0
lol a niby gdzie BVB? Co tylko Gotze i Lewy? A gdzie Subotic, Gundogan, Reus, Bender, Piszczek, Weidenfeller którzy znakomicie grali?
0
jedynym pajacem jesteś tutaj Ty
0
Hahahahahahahahahaha
0
Gdyby ktoś inny tak by zagrał to były by ahy i ohy, Ehh nie ma to jak uwziasc się na piłkarza
0
Droga redakcjo wklejam tu wpis użytkownika Juliancarax z którym w pełni się zgadzam:
Pedro obniżyli ocene ma niższą niz Iniesta który w tym meczu był cieniem samego siebie co więcej Pedro ma tylko punkt wyższą od Villi który to grał koszmarnie, no a raczej nie grał w ogóle
Ba mało tego tyle co Cesc który to zagrał delikatnie mówiąc słabo
Pedro co najmniej 7,5 dla mnie z (ZM) oczywiście że można spekulować między Masche który był również kapitalny ale popadanie w niebezpieczną skrajność większości bezrefleksyjnego motłochu tutaj który wyznaje hasło - "pro Sanchez i anty Pedro" i obniżanie chłopakowi oceny tym samym to jawna kpina
strzelił bramkę,uderzył w poprzeczkę po akcji gdzie ładnie przyjął i zgubił rywala szkoda że wtedy nie strzelił 2iej bramki
(na minus tylko jedna akcja gdy nie strzelił bramki w dogodnej sytuacji)
ale był wszędzie najbardziej aktywny - dryblował,kiwał,rozgrywał odbierał był zarówno pod swoją jak i rywala bramką trudno nie czuć zmęczenia
dzięki niemu Barca wygrała jedyny który chciał i potrafił wyróżniał się na tle kolegów i to Mocno na tle gry całego praktycznie zespołu.Która to wyglądała słabo a to jest już sztuka zagrać bardzo dobrze gdy reszta gra słabo czyli płynąc pod prąd mimo przeciwności.No bo gdyby była pełna dominacja i piękna gra i mnóstwo wolnej przestrzeni wtedy o wiele łatwiej
prócz tego miał wiele magicznych zagrań jak to gdzie stwarzał przestrzeń mimo asysty kilku obrońców
lub to
niema jeszcze tych dwóch z drugiej połowy to jedno dla mnie to była akcja meczu w 2giej połowie aż całe Camp Nou zawyło
0
racja
0
Widzę, że ulegliście hejterom Pedro... Ok zawodnik meczu stanowczo dla Masche, ale żeby obniżać ocenę? Hmm gimbaza jednak Was przekonała, szkoda.
0
Ja chciałbym atak Miki_Messi2001 -- Miki_Messi2001 -- Miki_Messi2001
I podbijamy lm
0
W tym sek że w tym meczu zagrał nieźle
0
Widzę ze tu na stronie to na Pedro nieźle uwziela się gimbaza
0
Od razu na 1 , przeczytaj zasady oceniania
0
Miki out
0
Jak nie ma Messiego to wtedy zazwyczaj widać grę innych napastników jak Alexisa czy Pedro. Bo wiedzą że muszą sami coś kreować bo Messi tym razem sam meczu nie wygra
0
Ale i tak połowa gimbazy tutaj powie że Pedro zagrał słabo a.bramka.to fart..
0
A kto mówi że do 1 składu? Do pierwszej drużyny można go dać, no bo rok, dwa i jakiś klub go kupi, a Gerard widząc, że dalej siedzi 2 lidze - odejdzie.Przecież w BVB już dostawałby więcej szans.