Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie sprawiedliwym wynikiem byłoby 2-0 dla Bayernu, bo 2-3 bramki były niesłuszne, ale powinni też mieć karnego także to wliczam ;)
0
Brawo Lewy, Brawo BVB
0
Na,nsport był już wywiad
0
Lewy w.Barcelonie? Mógłby bo potrafi rozgrywać, a nie jak Gomez stać i czekać na piłkę
0
A pomyśleć że kilka lat temu grał w Pruszkowie xd
0
Hiszpania na kolanach
0
Lewandowski zniszczył Real - ale to brzmi xd
0
Np fajnir jakby Lewy królem strzelców był a nie Ronaldo
0
Finał BVB BAYERN raczej ;P
0
Lewy zamknął usta krytykom
0
Chociaż w małym stopniu poprawili mi humor
0
Santana na ławce to był błąd, gdyby on grał go byłoby minimum 4-0
0
6000 komentarzy , szkoda że połowa z nich to spam
0
Kurwa czy nie ma tu moderatora by zbanował tego Neutralnego?!
0
Neutralny rm.pl padło to przychodzisz tutaj się żalić?
0
Hehe rm.pl oczywiście padł xd
0
Graty BVB, mają finał
0
Co jest? Słyszałem że Miki dostał bana, a dalej pisze. Eh ja kiedyś dostałem bana na wiele dni za link w komentarzu, ten trolluje, spamuje a nadal pisze. Brawa dla redakcji...
0
Uwaga historyczny moment - Miki_Messi2001 dostał bana!
0
Burza bo wielu tu dzieciaków którzy lubią zganiac winę na jednego a co dziwne najlepszego gracza Barcy w tym meczu
0
Dobry mecz w Naszym wykonaniu. Obrona pierwszy raz chyba w sezonie zagrała genialnie. Bartra niczym Varane, Pique wreszcie odzyskał formę. Alves poprawił wrzutki, świetny mecz. Messi zawodnik meczu, gdyby strzelił gola ale nie strzelił więc zawodnikiem meczu jest Alexis. Ten to dopiero dryblował! Świetnie zgral się z Iniesta którzy ogrywali obrońców Bayernu jak amatorów. Podobał mi sid też Xavi który znowu posyłał wiele prostopadlych piłek do tyłu. Pedro ogólnie pozytywnie, tyle celnych strzałów no i ta klepka z Alba! O Alba, no zawsze dobry w ofensywie, słabszy w defensywie, a wczoraj? Genialnie powstrzymał Robbena - wielki plus. No i Brawo dla Tito który przy spokojnym wyniku dał odpocząć Pedro i dał szansę strzelić gola Villi. Ten jednak mimo tak wielkiej i hojnej szansy od naszego trenejry , zmarnował ją. Kurcze szkoda, bo tyle miał okazji. A i wielkim plusem jest gra w powietrzu. Alves mistrz , gorzej trochę Busi, ale on nie jest tak wysoki jak Alves aby wszystkie główki wygrywać. No. W rewanżu można śmiało dac Barce B , bo awans mamy w kieszeni
0
Najlepsze: ja
Najgorsze: wy
Xd
0
Dobry mecz w Naszym wykonaniu. Obrona pierwszy raz chyba w sezonie zagrała genialnie. Bartra niczym Varane, Pique wreszcie odzyskał formę. Alves poprawił wrzutki, świetny mecz. Messi zawodnik meczu, gdyby strzelił gola ale nie strzelił więc zawodnikiem meczu jest Alexis. Ten to dopiero dryblował! Świetnie zgral się z Iniesta którzy ogrywali obrońców Bayernu jak amatorów. Podobał mi sid też Xavi który znowu posyłał wiele prostopadlych piłek do tyłu. Pedro ogólnie pozytywnie, tyle celnych strzałów no i ta klepka z Alba! O Alba, no zawsze dobry w ofensywie, słabszy w defensywie, a wczoraj? Genialnie powstrzymał Robbena - wielki plus. No i Brawo dla Tito który przy spokojnym wyniku dał odpocząć Pedro i dał szansę strzelić gola Villi. Ten jednak mimo tak wielkiej i hojnej szansy od naszego trenejry , zmarnował ją. Kurcze szkoda, bo tyle miał okazji. A i wielkim plusem jest gra w powietrzu. Alves mistrz , gorzej trochę Busi, ale on nie jest tak wysoki jak Alves aby wszystkie główki wygrywać. No. W rewanżu można śmiało dac Barce B , bo awans mamy w kieszeni
0
Wolałbym aby zagrali 6 obrońcami aniżeli 4 przy czym jeden tylko coś grał
0
Przy pierwszym golu dzieciaku Valdes rzucił się ale piłka już była w bramce kiedy ja złapał, przy dośrodkowaniu wychodził ale nie mógł dalej iść bo za duży tłok był , przy golu Robbena musiał kryć bliższy słupek bo to jego zadanie
0
Senior nie osmieszaj się bo to co piszesz to totalne głupoty
0
Najlepsze: Valdes kolejny raz ratuje nam dupsko bo jakby puścił że dwie setki co wybronil to chyba z 7-0 by było..
0
Valdes ładnie wyjął setkę Muellera i Robbena. Oj gdyby nie on to mogło by być 7-0 wtedy to by był kosmos, w zasadzie już jest..
0
piachu sorry ale gdzieś ty się dopatrzył 3 karnych ? Na pewno jeden, a drugi dyskusyjny.
0
jeden karny dla Bayernu na stówkę powinien być
też mi się wydawało, że Dante faulował przy pierwszym golu, spalony był i Alba był faulowany, ale było minęło.