0

według was to jedenastka taka powinna być

villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa

60' Villa za Villę
80' Villa za Villę
85' Villa za Villę

0

Villa dotknie piłkę - pięknie
villa zepsuje - nic się nie stało

Pedro, Alexis
gol, asysta - no to ich obowiązek
zepsują coś - out

0

Pedro, Alexis in Villa,Fabregas out

0

ehh Villa słabo , jeśli on ma wyjść na Bayern to ja dziękuje...

0

Levante strzeli to może się obudzą

0

gramy padake ;d

0

ehh zmianyyyy

0

Atak nie istnieje... jedyny Iniesta i troszkę Thiago próbują

0

dobrze....

0

alves jakby taka miał asyste :D

0

ale tnie mi ;/

0

strzał z daleka ;o

0

gdyby Pedro nie strzelił to każdy by tu go wyklinał

0

mógł Fabregas strzelac

0

atak na Bayern: Pedro-Messi-Alexis

0

Villa sam siebie posadził na ławie w meczu na Bayern

0

kto???

0

Dzieciaki Bartra odpoczywa przed Bayernem, według was kto zagra razem z Pique z Bayernem jak nie Marc?

0

:) ALEXIS NA Bayern?

0

Ronaldo cały mecz i bezbarwny

0

Real męczy się z Betisem

0

Pedro-Messi-Alexis na Bayern ? Podoba mi się ten pomysł

0

i Alba *

0

Biorąc pod uwagę dzisiejszy skład z Bayernem wyjdzie pewnie taki: valdes-Alves-Pique-Bartra-Busquets-Iniesta-Xavi-Pedro-Messi-Villa/Alexis ku Alexisowi który dziś niespodziewanie na ławce

0

przecież adriano i tak nie zagrałby z Bayernem... ma zawieszenie

0

Pique musiał odpocząć, Bartra na Bayern szykowany

0

SinMistico won sezonowcu

0

Alexis zagra z PSG za Ville ? Na to wygląda

0

Ej Bayern wygrał 6-1

0

Dzieciaki Unique żartował....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?