Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
według was to jedenastka taka powinna być
villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa-villa
60' Villa za Villę
80' Villa za Villę
85' Villa za Villę
0
Villa dotknie piłkę - pięknie
villa zepsuje - nic się nie stało
Pedro, Alexis
gol, asysta - no to ich obowiązek
zepsują coś - out
0
Pedro, Alexis in Villa,Fabregas out
0
ehh Villa słabo , jeśli on ma wyjść na Bayern to ja dziękuje...
0
Levante strzeli to może się obudzą
0
gramy padake ;d
0
ehh zmianyyyy
0
Atak nie istnieje... jedyny Iniesta i troszkę Thiago próbują
0
dobrze....
0
alves jakby taka miał asyste :D
0
ale tnie mi ;/
0
strzał z daleka ;o
0
gdyby Pedro nie strzelił to każdy by tu go wyklinał
0
mógł Fabregas strzelac
0
atak na Bayern: Pedro-Messi-Alexis
0
Villa sam siebie posadził na ławie w meczu na Bayern
0
kto???
0
Dzieciaki Bartra odpoczywa przed Bayernem, według was kto zagra razem z Pique z Bayernem jak nie Marc?
0
:) ALEXIS NA Bayern?
0
Ronaldo cały mecz i bezbarwny
0
Real męczy się z Betisem
0
Pedro-Messi-Alexis na Bayern ? Podoba mi się ten pomysł
0
i Alba *
0
Biorąc pod uwagę dzisiejszy skład z Bayernem wyjdzie pewnie taki: valdes-Alves-Pique-Bartra-Busquets-Iniesta-Xavi-Pedro-Messi-Villa/Alexis ku Alexisowi który dziś niespodziewanie na ławce
0
przecież adriano i tak nie zagrałby z Bayernem... ma zawieszenie
0
Pique musiał odpocząć, Bartra na Bayern szykowany
0
SinMistico won sezonowcu
0
Alexis zagra z PSG za Ville ? Na to wygląda
0
Ej Bayern wygrał 6-1
0
Dzieciaki Unique żartował....