Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa-Messi-Pedro tylko taki atak
0
Pyrzo nie przejmuj się minusami od dzieciarni . tak to już tu jest że gość zagra dobry mecz z ogórkami i już wystawiają go na 1 skład na PSG z którym kilka dni temu dał popis w postaci zmarnowanych dobrych okazji.
0
Uważam, że na PSG tylko ławka, bo kolejne zepsute setki nie są nam potrzebne
0
Ale skrót daliście - dziękuje..
0
Na PSG mimo wszystko wystawilbym atak MVP za.Messiego Fabsa ewentualnie
0
Ale.jaracie sie Alexisem...., zapominacie że to tylko marna Mallorca, która jest w kryzysie i w dole tabeli. A wy już wystawiacie go na PSG żeby znowu zepsuł setkę... Pomyślcie choć raz
0
Co się podniecacie tak Alexisem?? To tylko Mallorca.....
0
Co wy się tak podniecacie Alexisem, to tylko Mallorca...
0
Deulofeu za Alexisa
0
Sanchez out
0
Nie podniecajcie się Alexisem
0
To jes ttak, że Alexis zagra dobrze ze słabą Mallorcą , może nawet strzeli gola (!) i ludzie będą się tutaj podniecać, że ma formę.. a przyjdzie na PSG i znowu to samo... nie sugerujcie się meczami z ogórkami bo tam to nawet Pinto na ataku mógłby strzelić..
0
Alexis - napastnik, dużo osób mówiło że jak nie będzie Messiego to będzie strzelał, Messi zszedł ale to Fabregas przodował i próbował 1v1 a Alexis jedynce co wtedy zrobił to zmarnował setki
0
Alexis 5.5? No błagam, gdyby to był Pedro to dostałby 4 z napisem oprócz walki nic nie wniósł..
Villa to samo - za wysoko...
0
Szkoda że odchodzi.ale rozumiem jego decyzję
0
Wtedy Alves-Pique-Adriano-Alba
Busquets
0
Pedro urodził się syn, Bryan
0
I zauważ Gallaret, że Pedro nie ma tych setek - to jest problem bo grają pod Messiego - a jak ma to trafi. Alexis natomiast ma te sytuacje i ich nie strzela
0
Gallaret w meczu z PSG Fabregas grał najlepiej w ofensywie, aż dziw ale jak wszedł to godnie zastępował Messiego, pojedynki na 1v1 , wywalczył kilka rożnych i nie bał się akcji. Jak najbardziej na plus. Alexis po za jedną akcją zagrał słabo, tracił piłki, podwała tylko do tytułu i zepsuł setkę
0
Pyrzo masz racje , zauważ że nawet redakcja broni na siłę już Sancheza... Pedro odwalił połowę sezonu i był krytykowany przez większość, ten odwala od momentu przyjścia do Barcy (kilka meczy - wyjątków) i jeszcze broniony... koszmar.
0
V.V nice, gdyby bronił słabiej to przy naszej obronie bylibyśmy na 3 miejscu w lidze i dawno odpadlibysmy z lm
0
To ja obstawiam :
1-3 dla BVB
2-1 dla Realu
0
Pedro na pozycję fałszywej 9, on tak gra w reprze i piłki idą pod niego
0
Jaką wina Valdesa? Gosciu ogarnij się , widać zr nie znasz się na piłce
0
Valdes-Alves-Pique-Song-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta-Alexis-Villa-Tello
0
remis nie jest zly przynajmniej w rewanzu zagrja na 100% a nie na pol gwizdka
0
jakbyu doliczyl 3 minuty...
0
Najlepsi: Valdes, ALVES (ZM)
Najslabsi: Pique, Villa
0
gdyby nie Valdes to PSG nas by rozniosło dzięki naszej ekstra formacji obronnej, a pisanie ze popełnił bląd przy golu na 2-2 jest conajmniej śmieszne
0
jaka szmata co wy gadacie? gość zasłonięty w ostatniej minucie i po rykoszecie Bartry a wy że szmata? No trzymajcie mnie...