0

Villa-Messi-Pedro tylko taki atak

0

Pyrzo nie przejmuj się minusami od dzieciarni . tak to już tu jest że gość zagra dobry mecz z ogórkami i już wystawiają go na 1 skład na PSG z którym kilka dni temu dał popis w postaci zmarnowanych dobrych okazji.

0

Uważam, że na PSG tylko ławka, bo kolejne zepsute setki nie są nam potrzebne

0

Ale skrót daliście - dziękuje..

0

Na PSG mimo wszystko wystawilbym atak MVP za.Messiego Fabsa ewentualnie

0

Ale.jaracie sie Alexisem...., zapominacie że to tylko marna Mallorca, która jest w kryzysie i w dole tabeli. A wy już wystawiacie go na PSG żeby znowu zepsuł setkę... Pomyślcie choć raz

0

Co się podniecacie tak Alexisem?? To tylko Mallorca.....

0

Co wy się tak podniecacie Alexisem, to tylko Mallorca...

0

Deulofeu za Alexisa

0

Sanchez out

0

Nie podniecajcie się Alexisem

0

To jes ttak, że Alexis zagra dobrze ze słabą Mallorcą , może nawet strzeli gola (!) i ludzie będą się tutaj podniecać, że ma formę.. a przyjdzie na PSG i znowu to samo... nie sugerujcie się meczami z ogórkami bo tam to nawet Pinto na ataku mógłby strzelić..

0

Alexis - napastnik, dużo osób mówiło że jak nie będzie Messiego to będzie strzelał, Messi zszedł ale to Fabregas przodował i próbował 1v1 a Alexis jedynce co wtedy zrobił to zmarnował setki

0

Alexis 5.5? No błagam, gdyby to był Pedro to dostałby 4 z napisem oprócz walki nic nie wniósł..

Villa to samo - za wysoko...

0

Szkoda że odchodzi.ale rozumiem jego decyzję

0

Wtedy Alves-Pique-Adriano-Alba
Busquets

0

Pedro urodził się syn, Bryan

0

I zauważ Gallaret, że Pedro nie ma tych setek - to jest problem bo grają pod Messiego - a jak ma to trafi. Alexis natomiast ma te sytuacje i ich nie strzela

0

Gallaret w meczu z PSG Fabregas grał najlepiej w ofensywie, aż dziw ale jak wszedł to godnie zastępował Messiego, pojedynki na 1v1 , wywalczył kilka rożnych i nie bał się akcji. Jak najbardziej na plus. Alexis po za jedną akcją zagrał słabo, tracił piłki, podwała tylko do tytułu i zepsuł setkę

0

Pyrzo masz racje , zauważ że nawet redakcja broni na siłę już Sancheza... Pedro odwalił połowę sezonu i był krytykowany przez większość, ten odwala od momentu przyjścia do Barcy (kilka meczy - wyjątków) i jeszcze broniony... koszmar.

0

V.V nice, gdyby bronił słabiej to przy naszej obronie bylibyśmy na 3 miejscu w lidze i dawno odpadlibysmy z lm

0

To ja obstawiam :
1-3 dla BVB
2-1 dla Realu

0

Pedro na pozycję fałszywej 9, on tak gra w reprze i piłki idą pod niego

0

Jaką wina Valdesa? Gosciu ogarnij się , widać zr nie znasz się na piłce

0

Valdes-Alves-Pique-Song-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta-Alexis-Villa-Tello

0

remis nie jest zly przynajmniej w rewanzu zagrja na 100% a nie na pol gwizdka

0

jakbyu doliczyl 3 minuty...

0

Najlepsi: Valdes, ALVES (ZM)
Najslabsi: Pique, Villa

0

gdyby nie Valdes to PSG nas by rozniosło dzięki naszej ekstra formacji obronnej, a pisanie ze popełnił bląd przy golu na 2-2 jest conajmniej śmieszne

0

jaka szmata co wy gadacie? gość zasłonięty w ostatniej minucie i po rykoszecie Bartry a wy że szmata? No trzymajcie mnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?