0

CristianoRonaldo ok może i jesteśmy mierni ale w takim razie jak nazwiesz siebie ? Gość kibicuje Realowi pewnie ze względu że gra tam Ronaldo i na dodatek zamiast oglądać losowanie to siedzi na stronie odwiecznego rywala ui spina się jaki to on hojrak jest i jego Real. Żenada

0

CristianoRonaldo 7 a Twoje to chyba te 7 skoro tak rozumiesz nicki nie dziwie się zresztą

0

Cristiano nie masz swojej strony dzieciaku?

0

Za co minusy?? Na próbnym losowaniu tak wypadło a tu już 2 minusy... myslałem że dzieciarnia w szkole..

0

mamy szanse z Realem ale jeśli zagramy podobnie jak z Milanem

0

Barca vs Juventus

0

A Thiago? :( Mógłby go dowołać za Xaviego. Mam nadzieje, że Valdes zagra.

0

Piszczie tutaj jak coś kto z kim

0

dzieki za link!!!! !!!!

0

Olu Genewa jest w Szwajcarii, więc pewnie chodziło o Genoe

0

Wenger: nie dokonaliśmy remontady bo nie mamy jak Barca Messiego i jak Real sędziego hahaha

0

:(((((( Inne skróty to nie to samo co ten...

0

ma ktoś ten skrót z RAC1? Taka kompilacja tego dwumeczu?

0

Fakt co mecz jak gra zdarzają mu się poważne błedy tu zdarzył mu się jeden, ale widać, że gra z sercem niczym Puyol i jest za Barcą no i wydaje mi się, że gra co raz lepiej. Niech się nie przejmuje, szczęście też musi być.

0

piękny moment radość Villi czy uśmiech awansu Valdesa, wielka ulga Mascherano i radość Messiego. Poezja.

0

video genialne i moment od 5:55 genialne!!!

0

0

kocham ich!!!

0

jeszcze 2 minuty męki!!!

0

prosze kończ to !!!

0

messi do rogu :D

0

ile doliczzy?

0

nie wytrzymama1!!!

0

prosze walczyc!!

0

ale mecz

0

proszeeeeeeee

0

86!!1111

0

pedro dzis tyral w obronie za dwoch

0

bronić!!! nie ma juz co atakowac zostalo 8 minut max 9

0

barca barca barcaaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?