Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CristianoRonaldo ok może i jesteśmy mierni ale w takim razie jak nazwiesz siebie ? Gość kibicuje Realowi pewnie ze względu że gra tam Ronaldo i na dodatek zamiast oglądać losowanie to siedzi na stronie odwiecznego rywala ui spina się jaki to on hojrak jest i jego Real. Żenada
0
CristianoRonaldo 7 a Twoje to chyba te 7 skoro tak rozumiesz nicki nie dziwie się zresztą
0
Cristiano nie masz swojej strony dzieciaku?
0
Za co minusy?? Na próbnym losowaniu tak wypadło a tu już 2 minusy... myslałem że dzieciarnia w szkole..
0
mamy szanse z Realem ale jeśli zagramy podobnie jak z Milanem
0
Barca vs Juventus
0
A Thiago? :( Mógłby go dowołać za Xaviego. Mam nadzieje, że Valdes zagra.
0
Piszczie tutaj jak coś kto z kim
0
dzieki za link!!!! !!!!
0
Olu Genewa jest w Szwajcarii, więc pewnie chodziło o Genoe
0
Wenger: nie dokonaliśmy remontady bo nie mamy jak Barca Messiego i jak Real sędziego hahaha
0
:(((((( Inne skróty to nie to samo co ten...
0
ma ktoś ten skrót z RAC1? Taka kompilacja tego dwumeczu?
0
Fakt co mecz jak gra zdarzają mu się poważne błedy tu zdarzył mu się jeden, ale widać, że gra z sercem niczym Puyol i jest za Barcą no i wydaje mi się, że gra co raz lepiej. Niech się nie przejmuje, szczęście też musi być.
0
piękny moment radość Villi czy uśmiech awansu Valdesa, wielka ulga Mascherano i radość Messiego. Poezja.
0
video genialne i moment od 5:55 genialne!!!
0
0
kocham ich!!!
0
jeszcze 2 minuty męki!!!
0
prosze kończ to !!!
0
messi do rogu :D
0
ile doliczzy?
0
nie wytrzymama1!!!
0
prosze walczyc!!
0
ale mecz
0
proszeeeeeeee
0
86!!1111
0
pedro dzis tyral w obronie za dwoch
0
bronić!!! nie ma juz co atakowac zostalo 8 minut max 9
0
barca barca barcaaa