0

proszę o 3-0

0

cos slabo to wyglada

0

ufffff

0

aha no nieee

0

niech graja to co grali xd

0

oj niech wejdzie Puyol

0

ale sie telepie :D

0

2 połowa

0

wazne ze jest 2-0 a nie 0-0

0

1 polowa za nami

0

bronic i madrze atakowac

0

SPOKOJNIE z cfc też bło 2-0...

0

ale nie stracić - to był cel!

0

messi królu

0

o lol po awansie...

0

aajajajajajaj

0

trzeba gracć uważnie w obron ie

0

valdessss

0

cos mam zle przeczucia ":(

0

o loolll

0

proszę nie strraccie gola !!!!

0

uwierz mi ze jak bedzie gol o tu wszscy napiszą :D

0

alves....

0

t5o jest tylko 1-0

0

????ehh

0

szkoda

0

rożne co chwile

0

akcja za akcja

0

rożny Milanu...

0

dobrzd gramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?