Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
proszę o 3-0
0
cos slabo to wyglada
0
ufffff
0
aha no nieee
0
niech graja to co grali xd
0
oj niech wejdzie Puyol
0
ale sie telepie :D
0
2 połowa
0
wazne ze jest 2-0 a nie 0-0
0
1 polowa za nami
0
bronic i madrze atakowac
0
SPOKOJNIE z cfc też bło 2-0...
0
ale nie stracić - to był cel!
0
messi królu
0
o lol po awansie...
0
aajajajajajaj
0
trzeba gracć uważnie w obron ie
0
valdessss
0
cos mam zle przeczucia ":(
0
o loolll
0
proszę nie strraccie gola !!!!
0
uwierz mi ze jak bedzie gol o tu wszscy napiszą :D
0
alves....
0
t5o jest tylko 1-0
0
????ehh
0
szkoda
0
rożne co chwile
0
akcja za akcja
0
rożny Milanu...
0
dobrzd gramy