Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
84 miunta
0
Valdes w atak :D
0
puyol...
0
proszę wytrzymajcue!!!
0
zycie est jak lunapark :D
0
80 minuta
0
79 minutaa!
0
Barca!!!
0
bo Pedro dużo tyr w obronie
0
kocurrro
0
76''''''''''''
0
padla mi transmisja ;/
0
milan gra teraz lepiej
0
przycinaaa
0
69'....
0
boze nie wytrzymam
0
ehh obrona
0
Adriano za Pedro po co Tello ryzykować
0
piachu - nie gramy dobrze nawet bardzo, do ideału troszke brakuje, a Milan gra średnio za wiele nie moze zrobic ale mial swoje sytuacje
0
odliczam czas...
0
robinho to juz nie ten robinho c o kidedys no ale jeden blad i moze wykorzystac -- odpukuje
0
proszę uważnie grajcie :D
0
ja i tak się boje, bo jeden błąd....
0
Pedro na 4-0 i happy end
0
ojjjjjj barcs
0
ojjjjjj
0
prosze o 4-0 !!!!
0
ale jeszzcze jeden bo to wciaz tylko 3-0 :D
0
pieknie prosze o autobus :D
0
ja patrze na wynik zamiast video xd