0

84 miunta

0

Valdes w atak :D

0

puyol...

0

proszę wytrzymajcue!!!

0

zycie est jak lunapark :D

0

80 minuta

0

79 minutaa!

0

Barca!!!

0

bo Pedro dużo tyr w obronie

0

kocurrro

0

76''''''''''''

0

padla mi transmisja ;/

0

milan gra teraz lepiej

0

przycinaaa

0

69'....

0

boze nie wytrzymam

0

ehh obrona

0

Adriano za Pedro po co Tello ryzykować

0

piachu - nie gramy dobrze nawet bardzo, do ideału troszke brakuje, a Milan gra średnio za wiele nie moze zrobic ale mial swoje sytuacje

0

odliczam czas...

0

robinho to juz nie ten robinho c o kidedys no ale jeden blad i moze wykorzystac -- odpukuje

0

proszę uważnie grajcie :D

0

ja i tak się boje, bo jeden błąd....

0

Pedro na 4-0 i happy end

0

ojjjjjj barcs

0

ojjjjjj

0

prosze o 4-0 !!!!

0

ale jeszzcze jeden bo to wciaz tylko 3-0 :D

0

pieknie prosze o autobus :D

0

ja patrze na wynik zamiast video xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?