0

ie mozemy stracic

0

obrona .....

0

Pedro potrafi jeśli Bqarca gra ofensywnje

0

scorpion mój idolu Barc awansuje?

0

boje się...

0

Nie zaskoczyli

0

Jedna zmiana Xavi za Thiago w porównaniu do meczu z Realem

0

Ma ktoś skład?

0

Mimo to chce Ville w podstawie, no bo kogo... jednak David zawodzi ostatnio, ale lepszego rozwiązania nie widzę.

0

Teraz horda dzieciaków chce Alexisa bo zabłyszczał w meczu z Autsaiderem... ludzie ogarnijcie się Milan to nie Deportivo... Chcecie go? Ja założe się, że jak zagra to zepsuje (jeśli bedzie miał ) setki. On nie wie co robić w takich meczach... mota się jak by miał lagi.. nie mówiąc już o jego wykończeniu..

Wolę Pedro gdyż on pokazał że potrafi wygrywać pojedynki 1v1 (początek meczu z Realem kiedy ograł dwóch graczy) ale jak drużyna siadła to i on siadł. Jeśli jednak będzie cały czas ofensywa na stówkę pokaże swoje umiejętności , swoją szybkość. Wiele razy wychodzi do prostopadłych piłek, ale partnerzy wolą cofnąć do tyłu.

0

Tello tylko jako joker

0

Alexis w dobrej formie był w Deportivo, teraz z takim przeciwnikiem znowu będzie się bał grać..

0

I tak zagrają formacja 9-1-0. Nawet jeśli wystawią 4 pomocników.... Różnicy nie ma

0

Przecież nie obraził sędziego, tylko skrytykował jego pracę a tp różnica

0

Scorpion22 jesteś tak żałosny i prymitywny, wszyscy mają z Ciebie tutaj beke a ty dalej się osmieszasz

0

Ale to jest różnica że jakby po meczu protestowali gracze Realu to pewnie taki Pepe czy Ramos zwyzywaliby sędziego, Valdes zrobił to ostrożnie i z umiarem, powiedział to co należało

0

Nie zesrajcie się z tym Villa bo wczoraj był najgorszy

0

Karny był

0

Brawo Valdes , ktoś musiał to powiedzieć

0

0

Mam nadzieje że po tym meczu zatrudnią trenera

0

gdyby Valdka nie odciągali to sądze, ze by mu wyjebał :D

0

Vsaldes jest sercem za Barcą - to widać

0

heh]



Valdes chciał mu wyj*bać bo zdejmował rekawice :D

0

Valdes zaw meczu gdyby nie on to pewnie byłoby 5-1

0

2-2 chciałbym ale niestewty

0

niech tp się skończy

0

no i rożny więc 3-1

0

niech dalej tak graja

0

przecież to jest żenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?