Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ie mozemy stracic
0
obrona .....
0
Pedro potrafi jeśli Bqarca gra ofensywnje
0
scorpion mój idolu Barc awansuje?
0
boje się...
0
Nie zaskoczyli
0
Jedna zmiana Xavi za Thiago w porównaniu do meczu z Realem
0
Ma ktoś skład?
0
Mimo to chce Ville w podstawie, no bo kogo... jednak David zawodzi ostatnio, ale lepszego rozwiązania nie widzę.
0
Teraz horda dzieciaków chce Alexisa bo zabłyszczał w meczu z Autsaiderem... ludzie ogarnijcie się Milan to nie Deportivo... Chcecie go? Ja założe się, że jak zagra to zepsuje (jeśli bedzie miał ) setki. On nie wie co robić w takich meczach... mota się jak by miał lagi.. nie mówiąc już o jego wykończeniu..
Wolę Pedro gdyż on pokazał że potrafi wygrywać pojedynki 1v1 (początek meczu z Realem kiedy ograł dwóch graczy) ale jak drużyna siadła to i on siadł. Jeśli jednak będzie cały czas ofensywa na stówkę pokaże swoje umiejętności , swoją szybkość. Wiele razy wychodzi do prostopadłych piłek, ale partnerzy wolą cofnąć do tyłu.
0
Tello tylko jako joker
0
Alexis w dobrej formie był w Deportivo, teraz z takim przeciwnikiem znowu będzie się bał grać..
0
I tak zagrają formacja 9-1-0. Nawet jeśli wystawią 4 pomocników.... Różnicy nie ma
0
Przecież nie obraził sędziego, tylko skrytykował jego pracę a tp różnica
0
Scorpion22 jesteś tak żałosny i prymitywny, wszyscy mają z Ciebie tutaj beke a ty dalej się osmieszasz
0
Ale to jest różnica że jakby po meczu protestowali gracze Realu to pewnie taki Pepe czy Ramos zwyzywaliby sędziego, Valdes zrobił to ostrożnie i z umiarem, powiedział to co należało
0
Nie zesrajcie się z tym Villa bo wczoraj był najgorszy
0
Karny był
0
Brawo Valdes , ktoś musiał to powiedzieć
0
0
Mam nadzieje że po tym meczu zatrudnią trenera
0
gdyby Valdka nie odciągali to sądze, ze by mu wyjebał :D
0
Vsaldes jest sercem za Barcą - to widać
0
heh]
Valdes chciał mu wyj*bać bo zdejmował rekawice :D
0
Valdes zaw meczu gdyby nie on to pewnie byłoby 5-1
0
2-2 chciałbym ale niestewty
0
niech tp się skończy
0
no i rożny więc 3-1
0
niech dalej tak graja
0
przecież to jest żenada