0

i macie swojego Ville gra słabo

0

0

Ronaldo wchodzi..

0

Villa stracił...

0

jak na razie całkiem nieźle

0

no ładnie ładnie

0

Busi śpi

0

Teraz ta strona aktywna Alves-Pedro

0

no Pedro gra bomba

0

heh bał się xchyba że gol będzie to w razie czego zagwizdał

0

pchnal Pedro na pelnym biegu jak ma niby nie być faulu?

0

faul był

0

i co Pedro!

0

Roura wstał...

0

czy Busi umie grać głową? każdy z nim wygrywa walke o gorna piłke..

0

zaraz Masche walnie swojaka

0

oho 2-1?

0

Villa gra dobrze dzisiaj? No nie załamuj mnie

0

dobrsa czas na drugą połowę!

0

Tello za Ville, Song za Pedro xD

0

Proszę wygrajcie to dla kibiców , zmotywuje ich to przed rewanżem z Milanem

0

Villa gra najgorzej , szkoda że daj mu piłki a nie graja do Pedro który wystawia się. wybiega za obronce

0

Ronaldo Ozil pewnie wejda w 60-70 minucie

0

gra nienajgorsza ale też nie ma nad czym się zachwycać.. obrona trzym swój mizerny poziom i tu nawet 100 bramkarzy by nie pomogło bo wtedy Masche by samoboja walnal

0

Hasz gdyby Valdes nie wyszedł do groźnej wrzutki-strzału to pewnie padłby gol bo obrona nie istnieje

0

Pedro kiedyś nie trafił do pustej? pzypomnij

0

Msvche dno Alves dno Villa dno

0

Tello za Ville i Song za Thiago

0

Mascherano, Thiago, Villa - też rezerwowi u Nas.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?