Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i macie swojego Ville gra słabo
0
0
Ronaldo wchodzi..
0
Villa stracił...
0
jak na razie całkiem nieźle
0
no ładnie ładnie
0
Busi śpi
0
Teraz ta strona aktywna Alves-Pedro
0
no Pedro gra bomba
0
heh bał się xchyba że gol będzie to w razie czego zagwizdał
0
pchnal Pedro na pelnym biegu jak ma niby nie być faulu?
0
faul był
0
i co Pedro!
0
Roura wstał...
0
czy Busi umie grać głową? każdy z nim wygrywa walke o gorna piłke..
0
zaraz Masche walnie swojaka
0
oho 2-1?
0
Villa gra dobrze dzisiaj? No nie załamuj mnie
0
dobrsa czas na drugą połowę!
0
Tello za Ville, Song za Pedro xD
0
Proszę wygrajcie to dla kibiców , zmotywuje ich to przed rewanżem z Milanem
0
Villa gra najgorzej , szkoda że daj mu piłki a nie graja do Pedro który wystawia się. wybiega za obronce
0
Ronaldo Ozil pewnie wejda w 60-70 minucie
0
gra nienajgorsza ale też nie ma nad czym się zachwycać.. obrona trzym swój mizerny poziom i tu nawet 100 bramkarzy by nie pomogło bo wtedy Masche by samoboja walnal
0
Hasz gdyby Valdes nie wyszedł do groźnej wrzutki-strzału to pewnie padłby gol bo obrona nie istnieje
0
Pedro kiedyś nie trafił do pustej? pzypomnij
0
Msvche dno Alves dno Villa dno
0
Tello za Ville i Song za Thiago
0
Mascherano, Thiago, Villa - też rezerwowi u Nas.
0