0

macie dobry link?

0

?jak gramy

0

wazne aby szybko strzelić

0

polska890 co robi Alexis więcej od Pedro? A no tak wiecej psuje okazji

0

daniel .
A jak jest 1-1 i ma setkę? Zepsuje - 70% straty punktów na niego idzie. A on strzsela jak ma 5 okazji. Dlaczego nie gra Tello, ktory jest lepszy?

0

jaume ja już wolałbym bartre w ataku niż alexisa

0

Odpowie mi ktoś po co gra alexis? Pytam się po co? W takim meczu zepsucie jednej okazji powoduje być może stratę punktów! to nie Getafe na Camp nou...

0

4:1 dla nas ! Dwie Messi , 1 Villa i 1 Xavi , dla Milanu Boateng o .

0

Co oni z tym Alexisem? Przeciez znowu zepsuje setkę i jazda na niego... Tello do pierwszego

0

A moze Adriano w ataku?

0

Hasz a jaki pożytek mamy z Ciebie? Żaden więc wyjdź i nie wracaj tutaj

0

Heh 3 bramki na mecz i zdjęcie Alexisa w newsie ;D - to się nazywa Paradoks :P

0

Mazi jeśli oczkujesz aby zamiast Alvesa grał Adriano, który jest kontuzjowany to pozdro

0

W rewanżu Adriano za słabego Albe, Villa za Cesca, Thiago za Xaviego i liczyć na czyste konto

0

Tak się składa ze Pedro wypadł całkiem nieźle w porównaniu do reszty. Iniesta na plus, Pique solidnie, a reszta kaszana

0

Karny na Pedro jak nic , 1 bramka dla Milanu z dupy sędzia

0

Nie wiem liczę na błąd w obronie Acm

0

Lukinho wypier..... Sezonowcu

0

Tu potrzeba pomocnika który poda do Pedro dobrą piłkę, Thiago za Fabsa

0

Sev co ty pierd.lisz przecież my gramy bez pomocy to jak Pedro ma coś zrobic

0

Po co wpuszczać Napastników skoro pomocnicy pomysłu nie mają

0

Chcieliście taki skład.to macie

0

Zły skład, Iniesta na skrzydle nie czaruje jak w środku

0

Nieeeea iniesta na ataku to błąd!

0

Daro2 co yy chrzanisz, zauważ ze Pedro nie miał takiego okresu jak Alexis ze marnowal kilka setek na mecz, nie trafiał na pustą itp. Pedro problemem było źle ustawianie.się, nie pokazywał się do okazji strzeleckich

0

Iceman ok to najlepiej wystawić Alexisa od początku i zepsuje.dwie okazje na dwie możliwe i skończy się marnym 0-0

0

Iceman zapytam tylko czemu nie napisałeś takiego artykułu jak inni gracze byli lub sa wyszydzani?

0

Tom 30 OUT

0

Tom30 OUT

0

Nie chce takiego składu ;/ Iniesta musi grać w pomocy, a nie na skrzydle. Już prędzej Fabs na środek ataku, a Messi na skrzydło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?