0

Alexis tu nie pasuje, Pedro lub Tello w drugiej

0

Alexis sam nic nie zrobi ;/

0

ajjj strzelcie na 3-0 bo potem mpże być jak z Sociedad

0

....alexis...

0

Boże Villa ;/

0

Song świetnie

0

Valdes chciał asystę :D

0

Nie miał do kogo ;/ Villa zasłonięty i tyle w ofensywie było ich

0

świetnie! :D

0

29 kwiecień 2012 ;O

0

no musiał to trafić, brawo Iniesta!

0

zloty07 zamilcz już

0

Ciuus no tak przecież o tym pisałem proszę komentarz kolejnego użytkownika

"Ważne że jest Villa" Co tam może zpesuć 10 setek a ludzie tutaj napiszą oj Villa szkoda nie wiele brakowało. Zepsuje jedn a Pedro i Alexis i hejty na ławkę, ale dno!!

Żałosne, ale prawdziwe.

0

Chudini

Wiesz tu i tak większość użytkowników już się spuściła bo zobaczyli Villę w pierwszym składzie... Mnie tak samo martwi to, że już na prawdę długo nie gra Tello, Bartra i Montoya. Boje się, że któryś w końcu zdecyduje się na odejście i stracimy talent :(

0

kończę z Tobą rozmowę gdyż to już jak dla mnie jest cyrk a nie wymiana zdań. Podałem Ci argumenty na tacy, ale co tam..

0

barcatikitaka to Pedro według Ciebie ma odpoczywać dwa tygodnie? No nie przesadzaj..

0

zloty07 heh nie ośmieszaj się, może jakieś argumenty? Bo na razie to tylko bronisz swojego zdania 'bo tak' Jak dla mnie w tym sezonie Tello zjada Alexisa... Zresztą kto go nie zjada. Chłopak zapomniał jak się strzela, potyka się o własne nogi, symuluje i Ty chcesz takiego gracza w jedenastce? Dziękuje.

0

zloty07 no tak a gdzie byłeś od początku sezonu? Jakoś nikt nie zwracał mi uwagę, bo Alexis może miał jeden mecz udany i tyle. Psuje wszystko co się da, nie gra Tello który jest w tej chwili zdecydowanie lepszy. Nie gra Bartra, bo po co? Lepiej cały czas Pique co tam że może być zmęczony...

0

ehh Tello nie ma ;/ po co ten drewniak alexis?! Gdzie Bartra?!

0

Villa w składzie = 20 spalonych minimum :)

0

ehh do bani skład ;/ znowu Alexis zmarnuje setkę a Tello wejdzie może w 90 ;/

0

Mega skład? To gdzie Tello który nie grał już od dawna? Gdzie Bartra, nie ma go nawet na ławce. Gdzie Montoya?

0

Misiaty wyjdź stąd a nie minusujesz jak popadnie

0

To kiedy Tello ma się pokazać? W ostatnim meczu ligowym da mu 10 minut? Przecież do tej pory grał dobrze. Bartra to samo. Montoya czy o nim trenerzy już zapomnieli?

0

misiaty to nie jest skład -,-

0

Nie ma Bartry ;/ Tello ława ;// po co Alexis? Gdzie Montoya? Dziękuje.

0

i po co podajecie skład? Podali już 8 minut temu ;/

0

Tello nie ma /

0

Kurcze chyba z Tellfo będzie jak z Afellayem ;/

0

Gdzie Tello?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?