Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis tu nie pasuje, Pedro lub Tello w drugiej
0
Alexis sam nic nie zrobi ;/
0
ajjj strzelcie na 3-0 bo potem mpże być jak z Sociedad
0
....alexis...
0
Boże Villa ;/
0
Song świetnie
0
Valdes chciał asystę :D
0
Nie miał do kogo ;/ Villa zasłonięty i tyle w ofensywie było ich
0
świetnie! :D
0
29 kwiecień 2012 ;O
0
no musiał to trafić, brawo Iniesta!
0
zloty07 zamilcz już
0
Ciuus no tak przecież o tym pisałem proszę komentarz kolejnego użytkownika
"Ważne że jest Villa" Co tam może zpesuć 10 setek a ludzie tutaj napiszą oj Villa szkoda nie wiele brakowało. Zepsuje jedn a Pedro i Alexis i hejty na ławkę, ale dno!!
Żałosne, ale prawdziwe.
0
Chudini
Wiesz tu i tak większość użytkowników już się spuściła bo zobaczyli Villę w pierwszym składzie... Mnie tak samo martwi to, że już na prawdę długo nie gra Tello, Bartra i Montoya. Boje się, że któryś w końcu zdecyduje się na odejście i stracimy talent :(
0
kończę z Tobą rozmowę gdyż to już jak dla mnie jest cyrk a nie wymiana zdań. Podałem Ci argumenty na tacy, ale co tam..
0
barcatikitaka to Pedro według Ciebie ma odpoczywać dwa tygodnie? No nie przesadzaj..
0
zloty07 heh nie ośmieszaj się, może jakieś argumenty? Bo na razie to tylko bronisz swojego zdania 'bo tak' Jak dla mnie w tym sezonie Tello zjada Alexisa... Zresztą kto go nie zjada. Chłopak zapomniał jak się strzela, potyka się o własne nogi, symuluje i Ty chcesz takiego gracza w jedenastce? Dziękuje.
0
zloty07 no tak a gdzie byłeś od początku sezonu? Jakoś nikt nie zwracał mi uwagę, bo Alexis może miał jeden mecz udany i tyle. Psuje wszystko co się da, nie gra Tello który jest w tej chwili zdecydowanie lepszy. Nie gra Bartra, bo po co? Lepiej cały czas Pique co tam że może być zmęczony...
0
ehh Tello nie ma ;/ po co ten drewniak alexis?! Gdzie Bartra?!
0
Villa w składzie = 20 spalonych minimum :)
0
ehh do bani skład ;/ znowu Alexis zmarnuje setkę a Tello wejdzie może w 90 ;/
0
Mega skład? To gdzie Tello który nie grał już od dawna? Gdzie Bartra, nie ma go nawet na ławce. Gdzie Montoya?
0
Misiaty wyjdź stąd a nie minusujesz jak popadnie
0
To kiedy Tello ma się pokazać? W ostatnim meczu ligowym da mu 10 minut? Przecież do tej pory grał dobrze. Bartra to samo. Montoya czy o nim trenerzy już zapomnieli?
0
misiaty to nie jest skład -,-
0
Nie ma Bartry ;/ Tello ława ;// po co Alexis? Gdzie Montoya? Dziękuje.
0
i po co podajecie skład? Podali już 8 minut temu ;/
0
Tello nie ma /
0
Kurcze chyba z Tellfo będzie jak z Afellayem ;/
0
Gdzie Tello?