Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lubię Granadę i kibicuje im po Barcelonie, ale tym razem zwycięzca może być tylko jeden (Barca) :)
0
za 20 to minimum.
0
Musi wybiec w 1 składzie na Milan
0
Chudini również się zgadzam. Alexis dostał pewnie oczko wyżej za czystą sympatię..
0
Alexis jednak za wysoko... Dużo psuł, a w drugiej połowie go nie było.. jak dla mnie max 7
0
dlatego z Realm czy Milanem powinniśmy strzelić wszystko co sobie wypracujemy... bo pewne jest iż stracimy
0
ajjjjjj czemuuu
0
średnio dzisiaj El Guaje
0
i dlatego chciałem abvy strzelili na 3-0 bo wiedziałem że któryś z obrońców coś zepsuje ;/
0
przykład noob hoeniker
0
i kurwa jesszcze jakieś dzieciaki twierdzą, że Valdes mógł coś zrobić. No ale mnie krew zalewa, hipokryci
0
0
jak nie Mascherano to Alba
0
i kurwa nigdy nie będziemy na 0 z tyłu bo taki alba tak zagra, albo Mascherano
0
mówiłem mówiłem mówiłem chujowa obrona
0
Valdes!
0
brawo Valdes
0
czyżby strata gola? przy naszym kryciu ;/
0
szkoda, że Tello nie grał od początku
0
no i o tym mówiłem że Tello zasługiwał na grę w pierwszym
0
chyba żadnego rożnego nie było w drugiej połowie ;d
0
no nie i do igrali się kontuzja ;/ fuck i kontuzja Puyola!!! Mówiłem żeby grał Bartra? Mówiłem!
0
no Tello nareszcie powinien grać od początku !
0
Gallaret świetny mecz Villi? Jak dla mnie jeden z najsłabszych w jegoi wykonaniu
0
Nareszcie Villa
0
Alves? Gdzie Tello?????
0
Boże... kto tu siedzi ;/ Alexis zaprezentował dobry poziom jaki powinien prezentować od początku sezonu (a nie prezentował) i ludzie już go usadzją na mecz z Realem ;O
0
nie podniecajcie się Alexisem bo to jest Getafe osłabione mocno i grające na Camp Nou. Poważny sprawdzian będzie z Granadą, która gra teraz bardzo dobrze i w obronie i w ataku.
0
Puyol na skrzydle ;D
0
to Alexis grał