0

Lubię Granadę i kibicuje im po Barcelonie, ale tym razem zwycięzca może być tylko jeden (Barca) :)

0

za 20 to minimum.

0

Musi wybiec w 1 składzie na Milan

0

Chudini również się zgadzam. Alexis dostał pewnie oczko wyżej za czystą sympatię..

0

Alexis jednak za wysoko... Dużo psuł, a w drugiej połowie go nie było.. jak dla mnie max 7

0

dlatego z Realm czy Milanem powinniśmy strzelić wszystko co sobie wypracujemy... bo pewne jest iż stracimy

0

ajjjjjj czemuuu

0

średnio dzisiaj El Guaje

0

i dlatego chciałem abvy strzelili na 3-0 bo wiedziałem że któryś z obrońców coś zepsuje ;/

0

przykład noob hoeniker

0

i kurwa jesszcze jakieś dzieciaki twierdzą, że Valdes mógł coś zrobić. No ale mnie krew zalewa, hipokryci

0

0

jak nie Mascherano to Alba

0

i kurwa nigdy nie będziemy na 0 z tyłu bo taki alba tak zagra, albo Mascherano

0

mówiłem mówiłem mówiłem chujowa obrona

0

Valdes!

0

brawo Valdes

0

czyżby strata gola? przy naszym kryciu ;/

0

szkoda, że Tello nie grał od początku

0

no i o tym mówiłem że Tello zasługiwał na grę w pierwszym

0

chyba żadnego rożnego nie było w drugiej połowie ;d

0

no nie i do igrali się kontuzja ;/ fuck i kontuzja Puyola!!! Mówiłem żeby grał Bartra? Mówiłem!

0

no Tello nareszcie powinien grać od początku !

0

Gallaret świetny mecz Villi? Jak dla mnie jeden z najsłabszych w jegoi wykonaniu

0

Nareszcie Villa

0

Alves? Gdzie Tello?????

0

Boże... kto tu siedzi ;/ Alexis zaprezentował dobry poziom jaki powinien prezentować od początku sezonu (a nie prezentował) i ludzie już go usadzją na mecz z Realem ;O

0

nie podniecajcie się Alexisem bo to jest Getafe osłabione mocno i grające na Camp Nou. Poważny sprawdzian będzie z Granadą, która gra teraz bardzo dobrze i w obronie i w ataku.

0

Puyol na skrzydle ;D

0

to Alexis grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?