Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kal_04 właśnie że już wiadomo
0
Valdes; Alba, Mascherano, Pique, Adriano - Iniesta, Song, Thiago, Villa, Messi, Alexi
0
Montoya dawno nie grał , Tello i Bartra też także prosze o ich obecność w składzie
0
Jestem ciekaw jaki skład wyjdzie. Czy najmocniejszy czy da odpocząć niektórym piłkarzom :)
0
Brawo, szkoda że meczu nie oglądałem, no ale cóż koszykówka jest na dalszym planie.
0
PS Niezależnie od całej reszty, bardzo wątpię, by nieprzegranie meczu z Barçą przy całej tej burzy dookoła udało się Realowi z jakimkolwiek innym trenerem świata. Odejście Mou ze stolicy Hiszpanii będzie dla Barçy tysiąckrotnie większym wzmocnieniem niż wszyscy Neymarzy tego świata.
ładny żart
0
janman8888
Zawsze jak Villa gra to gra dobrze? Hmm nie ośmieszaj się. Owszem również chciałbym aby grał więcej bo zasłużył, ale prawda jest taka, że gdyby zaczął grać od początku to grałby piach i mielibyśmy 15 spalonych z jego udziałem... No i jak ostatnio wszedł to słabo się zaprezentował mimo iż rywal był już podmęczony, miał setkę - zepsuł.
0
Pedro miażdży
0
Hiszpania Urugrwaj 19 Eurosport 2
0
Kaktus tak wybilby jak wybił Pique w Superpucharze.. pomyśl
0
FcBarcelończyk5,
kto ten łysy? Valdes czy Tell znów się ściął ? :D
0
Za Pique miał być Puyol/Bartra
0
Na Getafe tak: Valdes-Montoya-Mascherano-Pique-Adriano-Song-Iniesta-Thiago-Pedro-Messi-Villa
W drugiej Fabs, Alexis i Tello
Odpoczywa Pique, Xavi, Alba, Busi i Alves
0
ładny wałek :D Wielu odczuwa drobne kontuzje przed niepotrzebnym meczem sparingowym reprezentacji. Nie dziwie się, bo po co wrócić zmęczony albo kontuzjowany. Piszczek też nagle odczuł dyskomfort :d
0
A gdzie o kapitalnej obronie przez V,V z 80 (około) minuty?
0
0
V.V 10
0
Valdessssssssssssss
0
valdek ratuje punkt
0
ale fart
0
;///////////
0
macie Ville
0
valdes swietnie
0
dajcie juz spokoj
0
gdyby nie pedro byloby 1-0
0
kurccze uciszcie się z tym Villą, nie jesteście trenerami roura w tej chwili o tymdecyduje i jesli siedzi na lawie to siedzi i pisanie Villa in na pewno was posłucha
!
0
slaba ta pierwsza polowa
0
brawo V.V
0
szkodq tej kontry
0
faul był, brawo Pedro, brawo Messi