Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież V.v był bez szans, musiał kryć bliższy słupek
0
Alves bawił sie to ma
0
Brak krycia
0
wywalic Seva bo zal tu takich patrzyc
0
Sev - nie słuchajcie nigdy go, on kłamie i są na to dowody
0
Pinto 6.5? I nie miał nic do powiedzenia przy bramkach??? Hmm co innego w newsie pisaliście, gdy posiadał pół winy na równi z Thiago za straconego gola i się z tym zgadzałem, ponieważ podał mu w trudnej sytuacji i nawet nie krzyknął w jakiej jest sytuacji... a przy drugiej źle był ustawiony. Na plus dobra interwencja dlatego max 5.5
0
Opium krótko ale na temat, bo jak tyle piszesz tp coza łoś to niby przeczyta
0
Ehh no i mało inteligentny komentarz Scorpion22 jak zawsze, szkoda ze są tu tacy kibice którzy nawet stylu gry Fcb nie znają i chcą neuera czy harta
0
Dla mnie najlepszy bramkarz dla Barcy, nie widzę tu innego
0
Przecież tu nie chodzi o pieniądze, sami tak powiedzieli. Myślę, że Valdes chce udowodnić niedowiarkom, że w innym klubie gdzie będzie więcej strzałów padało na bramkę potrafi bronić genialnie bo tak j est, a tu jest ciężko jak jest jeden strzał i to w 70 minucie...
0
Hart najlepszy? Haha widać gdzie tylko oglądasz mecze
0
Nie dziwię mu się. Duza presja i często brak wiary
0
Nie ma lepszego dla Fcb bramkarza od Valdesa
0
:((((
0
Gustlik jakby Valdes grał w Granadzie to miałby interwnecji wiecej niż Tono , ale widać że ty nie znasz się na piłce ehh Rola gk w fcb jest najtrudniejsza
0
Kunszt głupoty - Avada Kedavra
0
Nie trawie dwóch użytkowników tutaj: Scorpion222 i Avada Kedavra
0
Podobno United chce Victora ale mam nadzieję że zostanie
0
Eto'o też był barziej indywidualistą aniżeli graczem wymieniającym mnóstwo podań. Szukał bramki i potrafił ją znaleźć
0
Geniusz :D
0
Pinto słabo , 1 bramka na jego konto, przy drugiej źle ustawiony i zero refleksu
0
Xavi głupi faul dziękuję, na miNus Pinto , Adriano
0
Pinto niech stawia piwo
0
Tp nie wina thiago lecz pinto
0
Jestem w wyjściowym :D
0
W city lepiej by było, w Niemczech lepsze Bvb
0
To w końcu gdzie poszedł xd
0
Wolałbym by poprowadził City
0
Ale piachu gadasz głupoty, widać że nie znasz stylu gry fcb
0
To było do przewidzenia