0

Przecież V.v był bez szans, musiał kryć bliższy słupek

0

Alves bawił sie to ma

0

Brak krycia

0

wywalic Seva bo zal tu takich patrzyc

0

Sev - nie słuchajcie nigdy go, on kłamie i są na to dowody

0

Pinto 6.5? I nie miał nic do powiedzenia przy bramkach??? Hmm co innego w newsie pisaliście, gdy posiadał pół winy na równi z Thiago za straconego gola i się z tym zgadzałem, ponieważ podał mu w trudnej sytuacji i nawet nie krzyknął w jakiej jest sytuacji... a przy drugiej źle był ustawiony. Na plus dobra interwencja dlatego max 5.5

0

Opium krótko ale na temat, bo jak tyle piszesz tp coza łoś to niby przeczyta

0

Ehh no i mało inteligentny komentarz Scorpion22 jak zawsze, szkoda ze są tu tacy kibice którzy nawet stylu gry Fcb nie znają i chcą neuera czy harta

0

Dla mnie najlepszy bramkarz dla Barcy, nie widzę tu innego

0

Przecież tu nie chodzi o pieniądze, sami tak powiedzieli. Myślę, że Valdes chce udowodnić niedowiarkom, że w innym klubie gdzie będzie więcej strzałów padało na bramkę potrafi bronić genialnie bo tak j est, a tu jest ciężko jak jest jeden strzał i to w 70 minucie...

0

Hart najlepszy? Haha widać gdzie tylko oglądasz mecze

0

Nie dziwię mu się. Duza presja i często brak wiary

0

Nie ma lepszego dla Fcb bramkarza od Valdesa

0

:((((

0

Gustlik jakby Valdes grał w Granadzie to miałby interwnecji wiecej niż Tono , ale widać że ty nie znasz się na piłce ehh Rola gk w fcb jest najtrudniejsza

0

Kunszt głupoty - Avada Kedavra

0

Nie trawie dwóch użytkowników tutaj: Scorpion222 i Avada Kedavra

0

Podobno United chce Victora ale mam nadzieję że zostanie

0

Eto'o też był barziej indywidualistą aniżeli graczem wymieniającym mnóstwo podań. Szukał bramki i potrafił ją znaleźć

0

Geniusz :D

0

Pinto słabo , 1 bramka na jego konto, przy drugiej źle ustawiony i zero refleksu

0

Xavi głupi faul dziękuję, na miNus Pinto , Adriano

0

Pinto niech stawia piwo

0

Tp nie wina thiago lecz pinto

0

Jestem w wyjściowym :D

0

W city lepiej by było, w Niemczech lepsze Bvb

0

To w końcu gdzie poszedł xd

0

Wolałbym by poprowadził City

0

Ale piachu gadasz głupoty, widać że nie znasz stylu gry fcb

0

To było do przewidzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?