0

A po co Villa ? By 10 spalonych było i dwie sety zjechane

0

Scorpion222 będzie jak Masche błąd popełni

0

Sev dzieciaku ogarnij się

0

Piachu co co oni grają w 11 to powinni wygrać a nie. Real strzeli dwie bramy i cię tu nie będzie

0

Niezły mecz

0

Nie podniecac się bo zaraz real strzeli 3 bramki i będzie pp meczu

0

Za kilka lat Valdes może zakończyć karierę i przydałby się jakiś młodziak

0

Zwolennicy Harta oglądali go w meczu z Bvb i zachwycili się a nie wiedzą że puszcza on szmaty w co drugim meczu

0

Chętnie obejrze bvb

0

Ja też w to wierzę!

0

TikiTaka
mało oglądasz meczy Milanu. Mój kolega jest kibicem tej drużyny i powiedział, że może nie gra za często od początku, ale gra zawsze i gra najlepiej. Ma rolę rozgrywającego, więc nie ma co się przyczepiać do tego, że w sezonie ma tylko dwie bramki.

0

Bojan gra dobrze w Milanie !

0

Zdrowia i bądź gotów na Espanyol

0

Hmm w najlepszych momentach zmienilbym kolejność , pierwszy powrót abidala, potem cdr, potem bramki Messiego

0

Szczęśliwego nowego 2013 roku !

0

To że będzie transmisja na TVP SPORT wiedziałem już w poniedziałek jak wyszła gazeta , więc ma refleks redakcja ;)

0

hahaha te nagrody są bez sensu

Najlepszy strzelec Zjednoczonych Emiratów Arabskich: Hassan Mohamed
Największa medialna atrakcja w futbolu: José Mourinho
Nagroda specjalna za karierę piłkarską, dyrektorską i osobowość: Míchel Platini.

0

Haha to już wolę nic nie oglądać aniżeli nudny mecz cfc

0

FanFCB17 nie sugeruj się zdaniem takich stron jak Onet, czy WP

0

Pewnie prima aprilisowy żart

0

Milan to Milan i będzie ciężko

0

Xavi nie miał najlepszego sezonu. Dałbym tam gotze albo reusa

0

Haha stylowe imię i nazwisko

0

tak i napisałem o czym, ale dalej nie widzę kwestii przyznania mu oceny 9

0

Nie rozumiem dlaczego Tello dostał 9? Okej strzelił bramkę mimo iż grał kilka minut zaledwie, ale to nie jest powód by wystawiać mu ocenę wyższą od Busiego który pracował cały mecz na wysokim poziomie i został zawodnikiem meczu. Gol Tello to głównie zasługa jego szybkości i błędu ogromnego obrońców.

0

No Wesołych Świąt :)

0

Ale wy nie rozumiecie ehh podniecacie się że tello strzelił i powinien w następnym meczu grać w podstawowym... Nie rozumiecie tego że jest różnica między wejściem na zmęczonego rywala który otwiera się bo chce zremisować a grą od początku z rywalem który stawia autobus.

0

ehh najbardziej szkoda tego ze znowu nie ma 0 z tyłu ;/

0

tello od next w pierwszym

0

Pedro nie grał źle... miał rajdy i ogólne pozytywny występ, nie miał setki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?