0

Piwo powinni Valdkowi stawić bo nc obrona w tym sezonie nie gra

0

ehh i jak zwykle obrna daje dupy

0

lithyryn mowie ze na tym tnie

0

ehh cc

0

tutaj siedzą sami egoisci i linków nie dają

0

hhahah

0

ehh taka kontra to powinien być chociaż strzał celny

0

,acie Ville

0

prawie samoboj

0

Pedro!!

0

czego iker na ławce?

0

na 3-0 dac

0

najgorszy mecz jqki oglądam pod względem transmisji ;/ wszystko tnie a wy nic zadnego linka

0

lollll

0

da ktoś link dobry ehhh

0

messssssssssssssi

0

ale Pedro ładna klepa

0

dacie ten link???

0

pusta była

0

fajnie jakby Pedro i alexis strzelili

0

czekam na 2

0

Alexis out Tello in
Xavi out Iniesta in

0

denerwujecie mnie z tym Villą.. Lubię gościa ale gra słabo i powinien roura go dać w 1 to pewnie oprócz 3 spalonych nic by nie było w jego wykonaniu

0

w drugiej szybko na 0-2 bo inaczej bedzie nerwowo

0

zaraz przypadkiem wejdzie im na 1-0...

0

akexis ;/

0

co to rugby...

0

ma ktoś inny

0

BarcaForever na tym oglądam i tnie mi co 5 sekund, doslownie

0

ale jesteście,,, żeby linku nie podać zadnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?