Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piwo powinni Valdkowi stawić bo nc obrona w tym sezonie nie gra
0
ehh i jak zwykle obrna daje dupy
0
lithyryn mowie ze na tym tnie
0
ehh cc
0
tutaj siedzą sami egoisci i linków nie dają
0
hhahah
0
ehh taka kontra to powinien być chociaż strzał celny
0
,acie Ville
0
prawie samoboj
0
Pedro!!
0
czego iker na ławce?
0
na 3-0 dac
0
najgorszy mecz jqki oglądam pod względem transmisji ;/ wszystko tnie a wy nic zadnego linka
0
lollll
0
da ktoś link dobry ehhh
0
messssssssssssssi
0
ale Pedro ładna klepa
0
dacie ten link???
0
pusta była
0
fajnie jakby Pedro i alexis strzelili
0
czekam na 2
0
Alexis out Tello in
Xavi out Iniesta in
0
denerwujecie mnie z tym Villą.. Lubię gościa ale gra słabo i powinien roura go dać w 1 to pewnie oprócz 3 spalonych nic by nie było w jego wykonaniu
0
w drugiej szybko na 0-2 bo inaczej bedzie nerwowo
0
zaraz przypadkiem wejdzie im na 1-0...
0
akexis ;/
0
co to rugby...
0
ma ktoś inny
0
BarcaForever na tym oglądam i tnie mi co 5 sekund, doslownie
0
ale jesteście,,, żeby linku nie podać zadnego