Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie co mnie martwi to że Nie ma Scorpion222 , brakuje mi polewki z tego chłopa ;)
0
hmm chciałoby się widzieć tu Alexisa, Thiago, Ville, Masche, Adriano czy Songa no ale niestety tylko 11 można wystawić :D Szkoda :D
0
Cuenca na wypożyczenie, Espinosa out, jds niech zostanie i sergi roberto, deulofeu też
0
destro dziecino, ale wiesz, że w Anglii strzały padają no właśnie co kilka minut a nie jak u Nas że czasem jeden na mecz. i to Cech czy Hart byliby obsrani mówiąc Twoim językiem kiedy przyszłoby im bronić w Blaugranie. Dlaczego? Bo nie grają dobrze nogami i nie mją takich meczów kiedy to jeden strzał pada w ich bramkę. Gdyby Valdes miał 10 sytuacji na mecz do obronienia zapewniam Cię, że obronił by 8,9 przykładów jest mnóstwo, mecz z Realem w Superpucharze (rewanż) czy mecz z CFC w pamiętnym półfinale, finały lm i ligowe spotkania kiedy to więcej ofensywnej gry widzimy u przeciwnika.
0
Ma rację, ludzie wątpią w niego (nie wszyscy) a to jest najlepszy bramkarz dla FCB
0
Kto uważa że Valdi powinien odejść oznacza że nie zna się na piłce , dlaczego ? Bo który bramkarz jest lepszy dla Barcy niż Valdes ? Żaden
0
To świetna wiadomość!
0
Czemu nie gra Tello
0
Chyba tylko Torres jest słabszy od Alexisa ;)
0
Powinno być minimum 4-0
0
ee to by było niezłe, ale dałbym kilka zmian no i ławki rezerwowe :D
0
Messi za Ville...
0
Messiah uspokoj się już
0
Real gra lepiej to fakt bez względu na przeciwnika widać poprawę z meczu na mecz
0
Czerwo nic nie zmieni
0
Szkoda że trener wystawił taki squad
0
Celta do przewidzenia
0
Autor :(
0
Sanchez nie miał sytuacji strzeleckich?? Co to za głupoty...
0
Alexis 5 ponieważ niczym się nie wykazał
0
Proszę Was redakcjo nie zamieszczajcie newsów o pracy sędziów, bo robimy się jak wiadomo jaka strona
0
jutro o 19
0
najważniejsze: zwyciesto, odblokowanie PEdro i czyste konto
0
zaden gk nie obronil by strzalu nic nie robiac do tej minuty, ale wy dalej chcecie harta
0
nie stracić , proszęee
0
;d ale mecz
0
4-0!!! ja prosze tylko o czyste konto!!!
0
Brawo Pedro
0
pedroooooooooo
0
brawo pedrito