0

Wiecie co mnie martwi to że Nie ma Scorpion222 , brakuje mi polewki z tego chłopa ;)

0

hmm chciałoby się widzieć tu Alexisa, Thiago, Ville, Masche, Adriano czy Songa no ale niestety tylko 11 można wystawić :D Szkoda :D

0

Cuenca na wypożyczenie, Espinosa out, jds niech zostanie i sergi roberto, deulofeu też

0

destro dziecino, ale wiesz, że w Anglii strzały padają no właśnie co kilka minut a nie jak u Nas że czasem jeden na mecz. i to Cech czy Hart byliby obsrani mówiąc Twoim językiem kiedy przyszłoby im bronić w Blaugranie. Dlaczego? Bo nie grają dobrze nogami i nie mją takich meczów kiedy to jeden strzał pada w ich bramkę. Gdyby Valdes miał 10 sytuacji na mecz do obronienia zapewniam Cię, że obronił by 8,9 przykładów jest mnóstwo, mecz z Realem w Superpucharze (rewanż) czy mecz z CFC w pamiętnym półfinale, finały lm i ligowe spotkania kiedy to więcej ofensywnej gry widzimy u przeciwnika.

0

Ma rację, ludzie wątpią w niego (nie wszyscy) a to jest najlepszy bramkarz dla FCB

0

Kto uważa że Valdi powinien odejść oznacza że nie zna się na piłce , dlaczego ? Bo który bramkarz jest lepszy dla Barcy niż Valdes ? Żaden

0

To świetna wiadomość!

0

Czemu nie gra Tello

0

Chyba tylko Torres jest słabszy od Alexisa ;)

0

Powinno być minimum 4-0

0

ee to by było niezłe, ale dałbym kilka zmian no i ławki rezerwowe :D

0

Messi za Ville...

0

Messiah uspokoj się już

0

Real gra lepiej to fakt bez względu na przeciwnika widać poprawę z meczu na mecz

0

Czerwo nic nie zmieni

0

Szkoda że trener wystawił taki squad

0

Celta do przewidzenia

0

Autor :(

0

Sanchez nie miał sytuacji strzeleckich?? Co to za głupoty...

0

Alexis 5 ponieważ niczym się nie wykazał

0

Proszę Was redakcjo nie zamieszczajcie newsów o pracy sędziów, bo robimy się jak wiadomo jaka strona

0

jutro o 19

0

najważniejsze: zwyciesto, odblokowanie PEdro i czyste konto

0

zaden gk nie obronil by strzalu nic nie robiac do tej minuty, ale wy dalej chcecie harta

0

nie stracić , proszęee

0

;d ale mecz

0

4-0!!! ja prosze tylko o czyste konto!!!

0

Brawo Pedro

0

pedroooooooooo

0

brawo pedrito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?