0

brawo Adriano

0

obrona dała du*y

0

gdzie był z Realem Sralcao/

0

scorpion wypie...

0

zasłużyli

0

ehh tragicznie

0

atletico gra lepiej...

0

daliście link do meczu psg lyon aha

0

remis! :D

0

ooo remis?

0

Real wygra to już pewne

0

Jest i Scorpion222

0

Sylvinho najbardziej pamiętam jak gadał guardioli by robil zmiany w meczu z cfc :D

0

Bo żeby na stronie klubu któremu nie kibicuje siedzieć cały dzień i to w weekend - koszmar

0

Wchodzę co jakiś czas tutaj o cały czas widzę typa Scorpion222 ehh jakie życie on musi mieć

0

Widzieliście gola goetze ? Piękny

0

Cfc jest słaba , słaba była.jak wygrała jedynie obrona trzymala poziom i drogba. Barca była wtedy w dołku nieskutueczna

0

JesCze tu piszecie z tym madrala Scorpion222 nie warto ludzie

0

Dobrze radzę skończyć pisanie że Scorpion222 , zresztą na chelsealive też go widziano :D

0

Wolałbym nie wygrać ligi mistrzów niż wygrać ją w takim stylu jak cfc

0

Żądamy inne pytanie : dlaczego wypisujesz brednie na tej stronie

0

Scorpion222 jednak nie zrozumiał pytania

0

Scorpion222 powtórzę bo moze nie zrozumiales pytania : po co się tu udzielasz i piszesz głupoty skoro nie jesteś kibicem barcelony.

0

Scorpion222 po co tutaj się udzielasz i piszesz tyle glupot skoro nie jesteś kibicem barcy?

0

Ta drużyna w poprzedniej lm grała dno

0

No i ? Cfc miało limit mega szczęścia

0

Cieszę się że corinthians wygrało

0

Haha torres to dno

0

Scorpiona22 jest już to i jest zabawa :D 'miszcz'

0

No ja dzisiaj obejrzę kawałek może cały mecz CFC z Corinthians kibicując Brazylijczykom.. potem BVB, następnie Real z Espanyolem, ale niecały no i Barce z Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?