Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo Adriano
0
obrona dała du*y
0
gdzie był z Realem Sralcao/
0
scorpion wypie...
0
zasłużyli
0
ehh tragicznie
0
atletico gra lepiej...
0
daliście link do meczu psg lyon aha
0
remis! :D
0
ooo remis?
0
Real wygra to już pewne
0
Jest i Scorpion222
0
Sylvinho najbardziej pamiętam jak gadał guardioli by robil zmiany w meczu z cfc :D
0
Bo żeby na stronie klubu któremu nie kibicuje siedzieć cały dzień i to w weekend - koszmar
0
Wchodzę co jakiś czas tutaj o cały czas widzę typa Scorpion222 ehh jakie życie on musi mieć
0
Widzieliście gola goetze ? Piękny
0
Cfc jest słaba , słaba była.jak wygrała jedynie obrona trzymala poziom i drogba. Barca była wtedy w dołku nieskutueczna
0
JesCze tu piszecie z tym madrala Scorpion222 nie warto ludzie
0
Dobrze radzę skończyć pisanie że Scorpion222 , zresztą na chelsealive też go widziano :D
0
Wolałbym nie wygrać ligi mistrzów niż wygrać ją w takim stylu jak cfc
0
Żądamy inne pytanie : dlaczego wypisujesz brednie na tej stronie
0
Scorpion222 jednak nie zrozumiał pytania
0
Scorpion222 powtórzę bo moze nie zrozumiales pytania : po co się tu udzielasz i piszesz głupoty skoro nie jesteś kibicem barcelony.
0
Scorpion222 po co tutaj się udzielasz i piszesz tyle glupot skoro nie jesteś kibicem barcy?
0
Ta drużyna w poprzedniej lm grała dno
0
No i ? Cfc miało limit mega szczęścia
0
Cieszę się że corinthians wygrało
0
Haha torres to dno
0
Scorpiona22 jest już to i jest zabawa :D 'miszcz'
0
No ja dzisiaj obejrzę kawałek może cały mecz CFC z Corinthians kibicując Brazylijczykom.. potem BVB, następnie Real z Espanyolem, ale niecały no i Barce z Atletico